Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Nail art

Letní nehty

3. července 2012 v 15:00 | PJ
Období, kdy budete moct všem ukázat vaši krásnou postavu v nových plavkách, předvést své nejnovější módní úlovky, přes den zazářit na pláži, stát se hvězdou večera někde v klubu a mnohem víc, je tady! Navíc letos vaším nejnápadnějším a nejoriginálnějším doplňkem budou vaše nehty. A jaké odstíny vytáhnout na povrch?
Barvy
Jelikož je léto, vše musí zářit. Čím výraznější, zářivější či sytější barva laku tím lépe. Nezapomeňte především na neonky a to nejvíce ve žluté a zelené barvě. Ze svého místa trendy laků se stále nechce sesadit ani mentolově modrá.
Nail Art
Proč nevyjádřit svou osobnost pomocí nail artu? Okořeňte nudnou manikúru nějakými kamínky, třpytkami či malůvkami. Tip:Vyzkoušejte Etno vzory ještě nikdy totiž nebyly tak stylové jako právě toto léto.
Nail art jsem udělala tak, že jsem si nejprve udělala na nehtech různě barevné pruhy. Po jejich uschnutí jsem je obtáhla černým lakem na nehty s úzkým štětečkem a přidělala různí klikiháky, puntíky atp.

Úkolem celé letní módy ať už u oblečení, doplňků nebo nehtů je upoutat nebo zaujmout, ale pamatujte- všeho s mírou. Není nic kýčovitějšího než přeplácaný outfit plný překrývajících se vzorů a potisků.

Paris Nails

14. června 2012 v 17:59 | PJ
Tak když už to tu celé máme tématicky laděno do Paříže- článek, okraje atp. tak nesmí chybět ani nailart.
Profitez-en! (Užijte si to!)

Sparkles

7. května 2012 v 12:44 | PJ
Právě jsem počátala, kolik už těch nail artů máme a došla jsem k čílu 11, takže teď si můžete vyzkoušet už 12 nail art!

Jarní květy

17. dubna 2012 v 18:57 | PJ

Easter bunny

8. dubna 2012 v 12:28 | PJ
Dnes je ze tedy již zmiňovaná novinka. Jelikož jsou zítra velikonoce máte zde nailart na velikonočního zajíčka.
Takže si to užijte a krásné velikonoce.

Popraskané

19. března 2012 v 15:00 | PJ
Koneně jsem se odvážila a koupila si praskjíí lk na nehty. Není to přesně to, co jsem si představovala,ale ani to není nejhorší.

Mustache

6. března 2012 v 16:58 | PJ
V jednoduchosti je síla. -Motto tohoto nail artu A jelikož už tu byl první článek do "focused on..." nemohla jsem zvolit jiný motiv než moustache!

Pikachu!

19. února 2012 v 14:39 | PJ
Tento nápad vznikl jednoho dne z naprosté nudy. Jako malá jsem si vždycky přála mít skutečného Pikachu, vlastně kvůli tomu jsem se koukala, vždycky s několik Barbinkami kolem sebe, na Pokémony.
Tento Pikachu vypadá trošku jako kdyby šilhal a někteří to nejprve nechápali,ale doufám, že moji čtenáři jsou natolik inteligentní...

"Pikachu! Volím si TEBE!"

Sweet Heart

9. ledna 2012 v 17:45 | PJ
Tento nailrt je hodn jednoduchý, jemný a jsem s ním 100% spokojená. Že bych se už konečně začala lepšit? Musím to zaklepat,ale i levá ruka mi vyšla celkem dobře.
Jinak vás chci upozornit, že nailarty budou ted v pondělí,ale nejspš ne každé pondělí, protož čuchat každý týden ten smrad těch laků a odlakovače se mi skutečně nechce. (Musím ssi sehnat ten odlakovač bez zápachu!) Takže se dohodnem že to bude každé 2. pondělí. :) Alespoň se budete mít na co těšit. (To mi vždy říkávala mamka, když jsem jako malá chtěla tu hračku prostě HNED :D)

Dlouhé nehty- kýč, nebo módní výstřelek?

4. ledna 2012 v 17:11 | PJ
Ruce jsou naše vizitka. Všeobecně známé rčení. Ve spoustě průzkumů muži potvrdili, že když jim žena podla ruku s krásně upravenými nehty, je to pro ní veliké plus. Jak je to s dlouhými nehty?

Módní výstřelek?

Když jsem byla na veletrhu interbeauty byla tam soutěž, kde se mladí talenti předváděli, jak krásně nalakují nehty. Když jsem viděla ty obrovské drápy (tomu už se skutečně jina říci nedá) dělalo se mi zle. Později jsem si tam právě natuto tématiku povídala s jednou nejmenovanou manikérkou, jejíž maminka byla špičkou svého oboru v ČR, a ta mi říkala, že v módě rozhodně nejsou dlouhé nehty, ty slouží skutečně poze pro tyto účely, ale naopak krásně upravené, krátké nehty.

Nehty z hlediska celebrit

Stále mi to nedalo spát, všude jsem pokávala holky s dlouhými ať už umělými nebo vlastními nehty. Začala jsem se na to zaměřovat. Kdž jsem si všimla nějaké fotografie slavné herečky, zpěvačky nebo modelky z módního mola, koukala jsem se jim po nehtech. Budete se divit,ale i ta Paris Hilton, která má vlastní řadu umělých nehtů, je má krásně krátké. Zkrátka, všichni co jsou nějakým způsobem považovány za módní ikony, rozhodně dlouhé "rejčáky" nemají.

Dlohé nehty? Ale proč ne...

Dlouhé nehty mi přijdou ještě normální u žen jejichž věk se blíží nebo už dokonce minul číslovku 30. Ale když vidím něco takového na mladé holce třeba i 11-ti leté napadá mě jen jediné slovo, které rozhodně není nějak zvlášť lichotivé.

Dan,16: Je to nechutné. Mě se to nelíbí, a ještě když má ta holka rudý lak tak vypadá hrozně.
Honza,15: Taková holka s dlouhými nehty mi připadá strašně laciná. Já si prostě nemůžu pomoci.
Denisa,17: Já mám občas dlohé gelové nehty,ale je o dost nepraktické. Jinak se mi to líbí.
Michaela,16: No taková francouzská manikůra je hezká na dlouhých nehtech,ale je pravda že se dost lámou a pak to vypadá hrozně. Navíc jsem slyšela, že se pod nehtem mohou hromadit bakterie.

A co ty? Máš krátké nebo dlouhé nehty? Jaké máš zkušenosti z dlohými?

Tento můj článek najdeš i na krásná.cz

 
 

Reklama