Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Monthly

DECEM-BRRRRR

1. prosince 2012 v 22:50 | PJ
Měsíc světýlek, sněhu, svátků. Čas vše napravit a zpečetit tak tento rok, dokončit co jsme započali a doufat, že se nám splní všechny sny a přání...
Tak nějak se mi nechce věřit, že už je opět prosinec. Loni touto dobou... všechno to bylo tak ..jiné.. A přesto se mi to zdá jako by to bylo nedavno.
Mám ráda zimu. Vlastně skoro každé roční období, ale zima se mi zdá taková magická. Kouzelná. A především tu máme Vánoce- nejkrásnější čas v celém roce.
Pro mne je prosinec ale snad nejvíce ve znamení oslav. Ne pouze těch Vánočních a Novoročních, ale 4. prosince výročí od založení blogu a 21. prosince mé narozeniny. Když už jsme u toho 21... Zdá se mi celkem vtipné, jak v roce 2010, 11 a na začatku roku se dělalo divadlo o 21.12. 2012. Dnes tu máme 1. prosince a nic. Ačkoli někdy, když mám slabší chvilku, přemítám nad tm, co když... Co když to vážně bude znamenat konec? Co když... Ale převažují momenty, kdy si z toho dělám srandu. 7. prosince hlavně nesmím zapomenout volat na náhodná čísla a šeptem jim říci: "sedm... dní..." takže až vám někdo zavolá a bude tohle říkat, máte se bát a nebo smát.

Když už jsme u těch mých plánů... Máme tu koneckonců MONTHLY.
Přdpokládám, že jste si již povšimli nového vánočního designu. A možná i toho, že vlastně zmizely všechny "rubriky". Bude tu pouze jedna a to- Christmas map. Kde naleznete veškerého průvodce Vánoci.
Mám pro vás připravené návody, jak vytvořit dárky k vánocům, budeme péct a užívat si vánoční atmosféry.

4. prosince tedy bude oslava již druhého roku tohoto blogu. Oslava bude probíhat s Jackeline u nás a taková menší "reportáž" z oslavy se promítne i zde. Především se ale budeme ohlížet zpět do minulosti a plánovat budoucnost.
Do svého druhého roku tento blog projde se spousty novinek, které se naplno projeví až po Vánocích.

Když to zde tak dopisuji říkám si, jak je tento článek vlastně zbytečný. Hlavně mě hrozně třeští hlava a nejsem schopna přemýšlet. Netušila jsem že několik Frisec může způsobit něco takového.
Tak se mějte a dobrou...

VŠEM PŘEJI TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ PROSINEC!

A nakonec tu máme opět listopad...

4. listopadu 2012 v 10:17 | PJ
Zdravím všechny,
máme tu listopad a ačkoli mi nějakým prazvláštním způsobem uniklo magické datum 1. 11. vydávám tento článek až dnes- teď. Pojďme se opět s touto rubrikou podívat zpětně na říjen, co přinesl a odnesl. A pojďme se podívat, co nás čeká.
Táákže...

V předchozím- říjnovém článku jsem se vám svěřila, že nevím, zda-li s touto rubrikou pokračovat. Nevěděla jsem, jestli to není mrhání místem a časem koneckonců koho by byvilo stále číst, co ho čeká. Proto jsem tedy dala anketu z jejíž vysledků vyplívá že 100% lidí pokládá tuto rubriku za užitečnou. Tak dobře...

Ale měli jsme tu něco, o čem jsem vás v minulém měsíčníku neinformovala. Překvapení. Halloweenské překvapení v podobě téměř nepřetržité aktivity. Snad se mi povedlo vám těmi pěti články navodit tu správnou Halloweenskou atmosféru. Dle statistik to u vás mělo úspěch. Ačkoli jsem smazala počítadlo (Toplist) google analytics mluví jasně.
Musím se přiznat, že jsem toho v plánu měla více, ale čas mi to nedovoloval. Proto v příštím roce toho bude 2x tolik a mnohem lepší. Vždyť budu o rok starší, chytřejší,..
Ale proč to zde vůbec píšu. Pod tímto článkem naleznete anketu, která se vás bude ptát na váš nejoblíbenější Halloweenský článek zde na blogu.
Zaujali vás Televizní seriálové kostýmy nebo spíše recept na Halloweenské muffiny ? Měli jste Originální vyřezanou dýni nebo vás uchvátila povídka odehrávající se Jedné Halloweenské noci... ? A vůbec co Halloween a teda promiňte VY?

Hlasujte, hlasujte, hlasujte. Pokud chcete...

Jinak toho pro vás moc nemám.
Snad jen vám chci ještě sdělit, kde všude krom blogu mne můžete kontaktovat. A to na twitteru: @little_blogger budu táda, kdykoli přihodíte hashtag #askPJ, své otázky ale také můžete směrovat na ask.fm, nu a líbat ruce budu i za každý email na: mailing.pj@gmail.com a samozřejě komentáře.
Děkuji

A máme to tu zase...

2. října 2012 v 21:02 | PJ
Zdravím, zdravím, zdravím.
Dneska toho mám hodně na srdci. Opravdu hodně a tak, jelikož nevím, kolik z vás to vždy dočte do konce, začnu tím nejduležitějším a to tím, že vám chci moc poděkovat! Za všechno, za vaše úžasné maily, příspěvky na twitteru:
Za všelijaká hlasování jeko je na worn.cz nebo za všechny nominace. Na soutěž o Blog roku jsem se nestihla přihlásit, proto mě velice zaskočilo, ale především potěšilo, když jsem na facebooku viděla toto:
Na a především za vaše komentáře! Tím přejdu k dalšímu už ne tak příjemnému tématu. A to, že cítím povinnost vám sdělit, co se to tu dělo za diskuzi pod článkem: Dneska budu dospělá nebo ještě dítě.
Jelikož jsem v té době na blog moc nechodila zjistila jsem, že se tu něco děje až od bývalého spolužáka. Že prý co říkám na to co mi sem holky z jeho a mé bývalé třídy psaly za komentáře. Tak jsem se podívala a pořádně si pročetla vše co tu bylo. Nejvíc mne zamrzelo, že se nikdo nepodepsal, ale naštěstí jsem byla dostatečně informovaná, kdo to psal a především, kdo o mne nejvíce ve třídě diskutuje. Jsem ráda, jak se někteří z vás jali role mne bránit ačkoli mne vůbec neznají a mohli si z komentářů vyvodit, že jsem vlastně úplně nemožná, namyšlená nána. Možná jsem? Těžko říci. Netroufám si se soudit a netroufám si říkat, že nejsem. Jediné co vím tak, že si ten chleba dokážu namazat (horší je to s krájením), s naivitou to také moc nepřeháním, povrchní názory u mne nejsou na denním pořádku, zářez ze předu (ačkoli nevím o co se jedná, tak si nejsem vědoma), umělé řasy jsem měla jednou před rokem, omylem a už nikdy víc, ke své věčně veselé náladě nepotřebuji falešný úsměv a snídani udělat umím (nasypat musli, nalít mléko/kafe/čaj zvládne snad každý ne?). A ano dám si Twix, to nepopírám, ale nepřežírám se tím. A moje milé kamarádky zapomněli dodat, jak se kdo smál tomu, co jsem nosila za svačiny (prostě musli? Activia? mrkev? okurka? No jsem já normální?). Chci poděkovat Báře, která jako jediná vystoupila z anonymity a opravdu mi na facebooku napsala, spolu jsme vše nějak vyřešili a doufám, že tam je to v pohodě.
Pokud toto člou všechny z anti-já skupiny "z 5.K" chci říci, že respektuji váš názor, každý máme nějaký a skutečně jsem se nad tím zamyslela, zda-li má cenu se omlouvat, ale usoudila jsem, že bych to nebyla já- ta naivní, povrchní blondýna, když bych se omluvila, takže toho se odemne nedočkáte. Nejsem zvyklá něčeho litovat, protože to není můj styl. Haňte mne, nenáviďte mne, plivejte na mne, možná to zamrzí možná ne, ale na kolenou jsem už byla jednou a nehodlám se tam vrátit. Možná se mám dobře, možná ne, možná padnu na hubu, ale já věřím že ne.
A na vás ostatních je na vás, aby jste si o mě udělali obrázek. Pravda není ani bílá ani černá, vždy je to něco mezitím, takže buď věřte mne, nebo věřte jim, ale nikdo z nás nemá 100% pravdu.

A teď už konečně jdeme dál!


Rozhodně jsem po tom, co psali neuvažovala o zkončení, ale vážím si mailu, který mi přišel v neděli, kde mě jedna holčina- Katica (?) pomalu až vynadala, že jsem srab, když chci zkončit jenom kvůli pár komentářům. :D Ne. Neměla jsem to v úmyslu, jenom jsem najížděla na nový systém. Popravdě v neděli 23.9. jsem rozeslaa na náhodné maily formůlář, kde jsem se snažila udělat průzkum blogu. Něco, jestli vám v podnikání říká průzkum trhu, tak já to dělala na ten způsob. Ptala jsem se jaké články lidé rádi čtou, co nečtou, názor na fashion blogy, co jim na blogu pije krev a další a další.
Ze 46-ti lidí mi odpovědělo 55! :D Což mi udělalo nesmírnou radost. A na těchto podkladech se snažím zavést nový systém zde na blogu. Který se v plném rozsahu projeví asi až v novém roce (pokud přežijeme mé narozeniny 21. prosince). Pokud by měl někdo z vás zájem o výsledky a souhrn celého průzkumu, ráda jej pošlu, stačí mne kontaktovat na: mailing.pj@gmail.com

A k změnám...
  • Ruším projekt 30 dní. Zkrátka se to sem nehodí a nestíhám. Moc mě to mrzí, ale opravdu ne. Chci si zachovat úroveň "fashion-beauty blogu" a tohle se hodí tak na literární nebo deníčkovské blogy. Doufám že to pochopíte.
  • Články,které píšu pro krásnou.cz se už budou oběvovat také pouze na krásné. Pokud tedy zrovna nepůjde o reportáže. A je to z toho důvodu, že tady vychází dříve a když to pak po několika dnech vyjde i na krásné tak lidi v komentářích nadávají, že to už někde četli a že krásná kopíruje. Směšné, ale je to tak.
  • Vrásky na čele mi především dělá tato rubrika. Zkrátka ruku na srdce, ne každého zajímají tyto "informace" ano, to když je změna designu, jsou spřeházené rubriky tak to by bylo dobré říci, ale jinak? Takže vás prosím, nechám to na vás. Chcete tuto rubriku nebo ji mohu s klidným srdcem vzít a zahodit?
  • A taky ten anglicko-český text. Huh. Ano, dva lidé mi děkovali, že to zde je, ale víte jak slouho se to pak píše? A kvůli dvoum lidem? Nezapomínejme prosím na google překladač. A já jsem (né tak) hrdá Češka, tak budu psát pro Čechy... a bratry Slováky samozřemě. So sorry guys but I just can't.
Tak to bude vše. Říjen snad už zde bude bohatší. Měl by být, ale znáte ty sliby...
Připomínám,že mne můžete kdykoli kontaktovat na twitteru: @little_blogger , na mailu a brzy pro vás i připravím facebookovou stránku.
Přeji příjemné podzimní čtení s tímto blogem.

Ať si chlápek z Green Day třeba spí...

2. září 2012 v 12:44 | PJ

... já budu i v září makat. Slibuju.
Vím, vím. To bylo slibování. "O prázdninách budu aktivní." "Bude tu jeden článek za druhým." A najednou červenec 10 a srpen 7.... Opravdu se moc a moc omlouvám. Berte ale prosím na vědomí fakt, že i já si chtěla užít prázdniny. To, že jsem ale stará slibotechna není pěkné.

Nemá cenu vám už naslibovávat první poslední. Takže stručně a jasně jdeme na info, jak to tu bude v září vypadat. O čem uvažuji a další zbatečnosti, bez kterých by jste se určitě obešli, ale proč vás tím nenalákat že?

Jako první se vám chci svěřit s tím, že jsem dlooouho uvažovala nad tím, že by blog byl psán jak česyk, tak anglicky. Vždycky, když jsem s touto myšlenkou přišla, ihned jsem ji zamítla. Bála jsem se, že tím ztratím polovinu vás návštěvníků. Ale pak mi na twitter přišla zpráva:

what about make your blog in english too ?

(omlouvám se, ale nejsem momentálně na svém notebooku, takže neumím na tomhle dělat screeny obrazovky)

Právě díky tomu jsem o tom uvažovala o něco víc. A když mi potom přišla nabídka spolupráce pro stránky http://uversitylife.com/ byla jsem rozhodnutá. Takže zkusíme to v září tím stylem jako to je například na těchto stránkách. Půlka česky pod tím překlad anglicky. Když to nebude dělat dobrotu. Přestanu.

Další co chystám je, že se zapojím do projektu 30 dní.
Zkrátka jsem to nevydržela! Bylo to všude a mě se to líbilo. Vím, že mnoho z vás nejspíš vvůbec nezajímám, ale mě se ta myšlenka líbí a přeci nemůžu být pozadu ne? Už jsem pro to vytvořila samostatnou rubriku.

Takže jak všichni asi dobře víte, zadání je takové:

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single
2. den - kde bys chtěl/a být za deset let
3. den - tvůj názor na drogy a alkohol
4. den - tvůj názor na náboženství
5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě
7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnos
10. den - popiš svou první lásku a první polibek
11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje
12. den - popiš celý svůj den v heslech
13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a
14. den - tvá nejranější vzpomínka
15. den - tví oblíbení blogeři
16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku
17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok
18. den - v co věříš19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče
20. den - jak důležité je podle tebe vzdělání
21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů
22. den - jak ses změnil/a za poslední 2 roky
23. den - 5 obrázků známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní
24. den - tvůj oblíbený film a o čem je
25. den - někdo, kdo tě fascinuje, a proč
26. den - jaký typ lidí tě přitahuje
27. den - jaký problém jsi měl/a
28. den - něco, co ti schází
29. den - tvé cíle na příštích 30 dní
30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc

A ještě jsem se zapojila do dalšího projektu. 365 dní. To je ten, jak se každý den vyfotí něco a hodí se to na net. Zjednodušeně řečeno. Vytvořila jsem si pro to tumblr, abych si tu v tom nedělala bordel. Takže kdyby vás to zajímalo určitě navštivte: http://pj-365days.tumblr.com

Jinak žádné velké novinky/změny nebudou. Jelikož je září, nevím jak to bude vypadat na nové škole, co se po mě bude chtít, jak to budu zvládat. S neaktivitou nepočítejte, články se tu objevovat budou 100%.

Jen tak výhledově vám oznámím, že se můžete těšit na reportáž z PFW. Módu ulice. Moje outfity.
A hlavně v květnu (ano už tak dopředu vám to oznamuji) pojedu na celý měsíc do anglie, takže se těšte na online módní zpravodajství, poznatky, zážitky právě odsud.

Omlouvám se, že je tento článek takový roztěkaný, zmatený a vůbec se nedá číst. Při myšlence, že už zítra mi to začne se opravdu nemůžu soustředit na nic.

Jiank na závěr chci říct, že jsem ráda za všechny vaše ohlasy ať už v komentářích, na twitteru, instagramu, nebo v mailu. Moc děkuju. :)

August

30. července 2012 v 22:50 | PJ
❝August please be good to me.

Jsem prej "manipulátorská, egoistická, zlá mrcha" a k tomu jsem ještě zjistila, že nejspíš budu taky workoholička!
V neděli jsem šla spát brzy s tím, že na začátek nového týdne chci být fit. Podívala jsem se na pár dílů Pretty Little Liars a usnula za děsivého mňoukání koček v krásných 11 hodin.
Po dlouhém snu jsem se opět vzbudila s velkou dávkou energie a .. INSPIRACE! Celkem vyděšeně jsem se podívala na hodiny na nichž svítila čísla 2:43. Ale já už nemohla jít zpátky spát.
Nebudete mi to věřit a přiznám se že já bych to taky nikomu nevěřila, kdyby mi to vyprávěl. Zdálo se mi, že sedím u sebe v pokoji a řeším jak by měl vypadat nový design mého blogu. Kolem mě je spousta lidí včetně Jackeline a.. mluvíme spolu anglicky. (vynechám detaily, vím že to je nezáživné) Zkrátka jsem měla sen s "vidinou jak přesně předělám design blogu až na záhlaví ... to se mi nepodařilo "vysnít" a dokonce jsem v tom snu kvůli tomu seřvala sousedku, že to letté co mi přinesla je studený.
Takže jsem rychle vylezla z postele a šla si zapsat jak by měl můj design vypadat. Nic složitého. Myslela sem, že bych to mohla dokonce i nastavit což se mi ale nepovedlo a usnula jsem s hlavou ponořenou do papírů.
Nemám vizionářské sny, pravdou je že už jsem dlouho přemýšlelao tom, jak bych to tu mohla změnit, protože se mi to tu prostě už nelíbilo. Bylo to okoukané a nebylo to ono.

Takže změna #1 je -jak jste si jistě všimli- design. Záhlaví se tu pravděpodobně ještě změní protože moje spokojenost s ním je pouze 59% a to mi nestačí..Snad je to tu vše přehledné, pokud by vám na designu cokoli nesedlo nebo jste nemohli něco najít napište mi. Upravím, vysvětlím nebo přidám.

Ohledně blogů v menu opakuji "Jedná se pouze o seznam blogerek se kterými se znám osobně a nebo blogů, které mi jsou extrémě sympatické. Takže pokud tam chcete mít svů odkaz, musíte mne zaumout." A zaujmout nemyslím poslat mi mail, prostě to tak nehroťte trpělivost přináší růže.

A v srpnu budeme už vážně vařit!
I když my už vlastně vařili ale největší brzda jsem tady já a pořád čekám až mi shora přidají trochu té inspirace o které tu pořád mluvím.

No a v srpnu taky budeme vyrábět náramky a dělat nail arty a psát články..... SLIBUJU!
hello July...

1. července 2012 v 2:11 | PJ

..please be good

Tumblr_m6gc69cwpy1roszico1_500_large
Zdravím, vítám vás u pravidelné dávky přání a slibů od staré slibotechny PJ.
Jak dlouho už omýlám větu "budou prázdniny, bude čas, budou články?" Konečně jsme se dočkali okamžiku, kdy to mohu potvrdit a odstartovat. Dnes vše pouze stručně shrnu.

1. Někteří si všimli, že se v menu objevily odkazy na ostatní bloggerky a zajímalo vás, jak by jste se tam mohli dostat. Nejspíš vás zklamu, ale toto vůbec není na stylu spřátelování a podobných věcí se kterými jsem v mnozích článcích opovrhovala. Jedná se pouze o seznam blogerek se kterými se znám osobně a nebo blogů, které mi jsou extrémě sympatické. Takže pokud tam chcete mít svů odkaz, musíte mne zaumout. (logické že?)

2. Videa! Ne, opravdu mi nevyčítejte, že vám to slibujeme už dlouho. Nás to také mrzí, ale nebojte. Brzy odstartujeme všechna videa účesy ve stylu celebrit. A dále pak se pokusíme i o nějakou recesi, či tak. Nápadů máme dost, jenom je zrealizovat, ale čas by být měl, takže doufám, že budete spokojeni a že naplníme vaše očekávání jak jen to bude možné.

3. Outfity. Když jsem nedavno přidávala poslední outfit nastal problém. Vážně jsem k tomu neměla co napsat. Řekla jsem, že budou normálně u deníčku, ale ono nebylo zrovna, co o tom dni psát, takže se nedivte, když zde bude nová rubrika a v ní pouze fotografie. Myslím, že to pro obě strany bude pohodlnější.

4. Jelikož je tu léto otevírám rubriku: letní speciál. Dozvíte se tam různé triky, které se vám především v létě boudou hodit.

5. Nail arty si také projsou změnou. Jelikož vám to zde chci rozšířit a včetně nailartů vám přidávat i tipy na aktuální barevné trendy a laky. Takže mezi nailarty se můžete těšit i jednoduše nalakovaných nehtů a laků na nehty.

A co za články vás zde čeká? Tento měsíc se dozvíte, jak si vytvořit stylové náramky, skull tričko nebo krásný povlak na polštářek. Namícháme společně nějaké letní koktejly a uvaříme či upečeme nějaké dobroty. Letní outfity, tipy na nákupy a mnohem víc!

Here comes the sun...

1. června 2012 v 15:04 | PJ

...tudududuVždy s příchodem článku si uvědomím, jak ten čas letí. A vždy mnou projede vztek při zjištění, že z toho co jsem chtěla udělat nakonec vzešlo jen 50%. A že z "To mám ještě dost času" se vyvinulo "nemám čas" Ale jelikož je tu léto, což samo o sobě znamená hromady času mohu slibovat vesele dál, ale předtím menší květnová rekapitulace.

Opět jste nezklamali a na mé předchozí "napomenutí" jste konečně začali hlasovat v anketě. Takže otázka: "Budete ochotni nadále hlasovat v anketách?" nezůstala bez odpovědi.
155 lidí oproti 8 se mi zdá, že dává jasný vysledek. A je to skvělé a móc mě to potěšilo! Ale teď mluvím jako učitelka na své žáky, když je chce pochválit za dobře vykonanou práci. A to vážně nechci.

Jinak květen nepřinesl nic zajímavého- chtěla jsem toho víc. Místo toho jste tu měli pouze velké množství reportáží a sem tam ten deníček. Ale červen by měl být trochu jiné kafe. Moje plány?

Někdo si už možná všiml, že máme s Jackeline na twitteru společný profil: @United_bloggers. Pokud máte twitter, tak určite klikněte na follow, protože tam se dočtete s předstihem spoustu novinek atp. Jinak pokuid nemáte twitter a ani nemáte v plánu si jej zakládat, nezoufejte. Stejně jako mám v menu přehled nejnovějších tweetu z mého osobního účtu, přibyde nám tam ještě jeden z united_bloggers. Mimochodem také bychom rádi do budoucna tento náš účet i rozšířili, takže je možné, že k sobě přitáhneme ještě nějaké další - dobré- blogery/blogerky.

Také už konečně máme s Jackeline i společný youtube kanál. Zatím tam naleznete pouze video s reportáží z Alcina kompakt show, ale časem tam plánujeme přidat návody -DIY, různé krátke videokliopy zkrátka tak nějak vše. + k tomu máme ještě kanál speciálně s účesama. A překvapivě, tam budou pouze účesy. Aby v tom nebyl zmatek. Budeme rádi za každý odber , like, komentář. Zkrátka jakýkoli projev vaší aktivity.

No a jako poslední věc bych vám chtěla vzkázat, že bude menší změna designu... no opravdu malinká. Zkrátka jsem se rozhodla měnit motiv okrajů podle příležitostí, nálad, módy,...

No a na závěr opět co za články můžete očekávat?
Těšte se na módního průvodce Paříží a Londýnem, deníčky, fejetony, budeme spolu vařit (jelikož to neumím tak návody/ recepty budou psány pro blbce typu já), outfity a jelikož už dlooouho jsem nepřispívala na krásnou nějakými články a spolupráci s nimi bych nerada ukončila, takže i "radící články" zde budou.

Jo a abych nezapomněla. Chci upozornit na nepřítomnost od neděle 3.6 do pátku 8.6. jelikož budu někde v rodinách po Londýně a to se bude opravdu těžko chytat internetové spojení abych vám mohla napsat článek. Takže doufám, že to pochopíte a případně při dlouhé chvíli si najdete něco v archivu. Nebo sem ani chodit nemusíte. Přednastavovat nic nebudu. Jenom focused on bude, pokud se mi povede jej ještě dneska nebo zítra sesmolit.
A pro dnešek to je vše.
Za měsíc.
Vaše

Byl první máj, večerní máj....

1. května 2012 v 19:05 | PJ

...byl novinek čas....

Duben tak rychle proklouzl mezi prsty, že už zde opět máme prvního ale tentokrát května.
Během dubna jsem byla jako sopka chrlící nápady na vylepšení, takže jsem si je musela i zapisovat do diáře abych na něco nezapomněla. Nakonec se ale může zdát, že to nebude tak horký.

Úplně ze všeho nejdříve vám chci moc poděkovat za hlasování zde. Dostali jste mne během 5-ti měsíců na krásné první místo a to jsem tam jako jedna z těch novějších. A přes 1000 hlasů je skutečně neuvěřitelné! Skutečně si toho moc vážím a všechny - byť takové malé - úspěchy jsou pro mne palivem, které mne žene vpřed.


Ale co už mne tak nepotěšilo je fakt, že jen opravdu málo z vás hlasovalo v hlavní anketě, která je v menu, což si moc nedokážu vysvětlit. Jak jsem již psala v předchozím článku, s těmito anketami jsem začala z důvodu toho, abych získala přehled o tom, co vás zajímá. Takže pod menu nalezneta anketu o tom, zda-li to má cenu a jestli budute hlasovat. Protože pak mám z výsledků takový smíšený pocit. Možnost hlasovat je vždy celý měsíc a výsledky pak uvidíte v článcích z této rubriky. Takže prosím hlasujte, protože tím přispíváte ke zlepšení tohoto blogu.
Mimo to ale v dubnu zde byla anketa a ačkoli hlasovalo pouze 34 lidí nějaký výsledek to dalo.
Takže na mou otázku: Co zde nejčastěji navštěvuješ? Jste odpovídali takto:
Z toho plyne fakt, který mě těší, že během těch několika článků si stihla získat vaše srdce rubrika: Focused on.
A protože i mne se takové články dobře píší, rozhodla jsem se, že tedy už nebudete muset čekat každých 14 dní na článek,ale bude každý týden klasicky v neděli. (Takže sudý/ lichý týden se ruší a bude pouze u nailartů a účesů.)

Když už jsme u těch účesů, tak vám už oficiálně oznamuji že 1. díl bude v pátek 11. (a dále už každý lichý týden), ale bude formou fotografií- fotonávodů.

Také bych vás chtěla upozornit, že v menu už je odkaz na funkční galerii, kde najdete všechny moje fotografie i nailarty, ilustrační obrázky k focused on,... ačkoli jsem si v nastavení dávala tu práci a vyplňovala svědomitě i kolonky s popisem složek, jak vidím bylo to zbytečné, protože popis nikde nenajdete, takže vám alespoň tady řeknu v jaké složce, co naleznete.
  • Photography- Dřívější pokusy o "umělecké" fotografie. Nikde jinde takové fotky nenajdete, prostěkdyž nějaká bude, tak se objeví tam.
  • Look book- Jedním slovem outfity. Pokud chcete rychlý přehled všech outfitů bude právě tam. Nikde jinde jim žádnou speciální rubriku vyhrazovat nebudu,ale v menu najdete odkaz na ten nejnovější.
  • Fashion- Moje nejnovější módní úlovky, které mi říkají pane (paní?). Především se bude jednat o detaily na outfitech, špercích. Více bych to nerozepisovala. :)
Pokud by jste chtěli víc složek s fotografiemi dejte mi vědět třeba v komentářích. A v příštím měsíci se na to můžete těšit, berte ale na vědomí fakt, že se s většinou fotek setkáte v článcích, takže není třeba tvořit milióny složek.
Dalším bodem v diáři mám: vrátit návštěvnost a vysvětlit důvod proč zde nebyla a proč zde opět je. Důvod je naprosto jasný. Byl to jakýsi tichý protest vůči těm, co se honí za vysokou návštěvností. Také mě rozčilovalo, když jsem psala o tom, jak na návštevnosti nezáleží a že je důležité, aby vás to bavilo, a někteří "chytráci" se do mě pustili, že je jasné, že mě na návštěvnosti nezáleží když mám tolik a tolik lidí deně... Takže jsem ji prostě skryla a vycházela z údajů, které mi přicházely mailem a ze statistik blogu.cz Ale vadilo mi, že jsem nemohla pozorovat hned kolik lidí mám na blogu dnes a bylo to.... nepohodlné?...Ano! Nepohodlné. Takže už to zde opět mám,ale chci upozornit, že na ta čísla nestavím celý blog, jde mi o vaši aktivitu zde, co se týká komentářů, hlasování v anketách apod.
Dále zde můžete čekat návody například jak si vytvořit svůj vlastní lapač snů, náramky, jak upéct cookies, namíchat si koktejly na osvěžení a spoustu článků z mého života.
Takže přeji příjemné čtení a chvíle pohody s tímto blogem
Vaše

Co přinese duben?

2. dubna 2012 v 19:52 | PJ
Tak Apríl už je za námi a já už zcela vážně mohu napsat článek s tím, co vás čeká. A to do nové rubriky "Monthly" neboli měsíčník (ano může to být i měsíčně atp. )
Už nám tu těch rubrik opět přibývá,ale toto budu vést pravidelně (Hádejte kdy, jak často?) každý měsíc, protože jsem zjistila, že je lepší, když víte, co můžete čekat a zabráníme tak spoustě zbytečných článků a v neposlední řadě i já když si stanovým řád spíše pak něco dodržím.
Články do této rubriky budou vždy prvního, to že tento článek je až druhého je kvůli aprílu- chápete ne?
A z toho plyne, že veškeré nové rubriky nebo dokonce i změny v uspořádání a designu budou vždy s tímto článkem.

A teď už co vás čeká a nemine.

Možná, že jste si ani nevšimli,ale vynechala jsem tuto neděli "focused on" za což se moc omlouvám,ale důvodem je, že článek a téma, které jsem měla připravené jaksi nemohlo být použito, kvůli tomu, že mne už někdo předběhl a ten někdo by mi mohl psát opět výhružné emaily. Takže další focused on bude až 15.4. a téma, které mám připravené už mi snad nikdo nevezme,ale neměl by. A pokud ano už mám v rukávu celý zásobník témat, takže nemusíte mít strach.

Nailart ten by měl být dnes,ale když se podívám na své nehty na nichž od soboty září rudý lak, moc se omlouvám a slibuji speciální velikonoční nail art v neděli před velikonocemi a dokonce vám prozradím i co plánuji. Na to si nezvykejte, opět to dělám kvůli určitým lidem shodou okolností kvůli kamarádce té, která mi psala ty maily- uh nepodstatné. Takže motivem nail artu budou velikonoční zajíčci. (Už si dnes vážně připadám jako malé dítě.)

V článkách na krásná.cz jsem teď také polevila,ale ne ne ne už opět jedu a strším nápady jako sopka. Dlouho jsem ale přemýšlela o tom, jak to s nimi dělat. Myslím tím, jestli je mám psát pouze tam a nebo zároveň i na blog. A zkončilo to tak, že jsem se rozhodla. Bude to vedeno tím způsobem, že takové ty různé rádoby-radící-články budou pouze na krásné a vždy vám do menu dám odkazy na 5 nejaktuálnějších, ale recenze, které sem krásně tématicky zapadají se objeví i zde. A také články o kterých si myslím, že jsou poměrně důležité nebo .... zkrátka, že je tam něco podstatného sem také přihodím.

Také jsem slibovala, že už odstartují účesy. S Jackeline už máme natočené sestříhané, víceméně kompletní jedno video- jeden díl ALE nevím, jestli je to odveta karmy nebo špatná aura každopádně nám to nejde nahrát. Pokouším se o to den co den,ale dokud nezjistíme, čím to je budeme je muset opět odložit. Ale prozatím mne napadla náhrada, protože už účesy slibuji skutečně dlouho a první díl by měl vyjít již 8.4 což je tuto neděli, tak pokud to stále nepůjde a já na nic nepřijdu tak vám první díl uděláme jako fotonávod.

Outfity, pořád vám o nich mluvím, cpu sem pořád, že mým cílem je fashion blog a skutek utek. Ale to už nehrozí... V galerii jsem vytvořila další složku,vám přístupnou a tam budu nahrávat fotky právě outfitů, které mimochodem budou vždy i u článku z nějakého dne, zkrátka kdy jsem to zrovna měla na sobě.

A novinkou budou ankety. Rozhodla jsem si vás trošičku prozkoumat. Budu se snažit anketu přidávat vždy ke článkům, které mají nějakou podstatu takže k návodům, recencím, focused on a budete hodnotit nailarty. A také bude jedna anketa v menu, která se bude každý týden měnit a budu tam zjišťovat, co vás zajímá a povede to k doufeme zdokonalení celého blogu. Výsledky anket a vůbec žebříčky pokud vás budou zajímat zjistíte vždy na konci každého článku v této rubrice.

A na závěr vás chci nalákat na člány, které už mám připravené a se kterými se v dubnu setkáte.
Takže se například se mnou naučíte uvařit skvělou zdravou večeři, upečeme si cookies (Aby jste rozuměli PJ si dala za předsevzetí naučit se vařit.), uděláme si náramky přátelství, vytvoříme si ozdobné polštářky, řekneme si něco o dietách, podíváme se na kloub horoskopům, kartám a magii, vrátíme se do časů zlatých "sixties", podíváme se kdo to jsouteda ti "hipsters", také nějaký ten rozhovor padne a recenze na další dvě vůně od Elite models.

Odemne pro dnešek vše, přeji krásný den, měsíc a hlavně čas strávený na tomto blogu.
Vaše
 
 

Reklama