Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Dárky od A-Z

Hon za dárky aneb stres, deprese a stavy úzkosti

29. listopadu 2012 v 17:53 | PJ
Předvánoční stres. Deprese. Mnohým lidem tato slova rozhodně nejsou cizí.
A co teprve nám. Studentům. Opravdu každý z nás prožívá těžký život školáka, kdy peněž máme nedostatek a přeci nekoupit dárky by bylo ... no řekněme, že to k tomu přeci patří a málokoho by napadlo nic nekupovat.
Ačkoli i takové případy znám, kdy se rodina dohodne, že si s dárky nebudou zatěžovat hlavu a holt si nadělí vánoce bez depresí a podobných věcí spojenými právě s dárky.
Je to dobré, ale já bych asi nejspokojenější nebyla. Zkrátka bych se nerada ošidila. Jak sobecky pohlížím na tento svět že?
Zpět k tématu...
Zapomeňte na hledání vánočních dárků v módních časopisech. Pěkné čtení... inspirace ... ano, možná.. Ale kruci! Vždyť oni tam dávají dárky v hodnotě desetitisíců a nevím, zda-li to je to pravé ořechové. A mé pocity po prolistování krátkého Vánočního průvodce byly takové, že jsem měla chuť se někdam zahrabat a už nevylézt. No řekněta, jak mohu žít, když si na Vánoce nedopřeji ani ten nejprostší dárek v podobě prstenu s několika diamanty od Tiffanyho?!
Ignorujte prosím menší chybičku. Jedná se o starou fotografii, proto HOT SUMMER STYLE.

Mám pro vás připraveného průvodce Vánočními dárky od A-Z. Takže bych měla nejspíše říci: "Sledujte můj blog a ušetřete."... no... měla jsem v plánu dělat různé DIY, kde skutečně zjistíte, jak co udlat a dát za to minimum peněz. Vlastně mě to přešlo hned jakmile jsem šla do galanterie a zjistila, že za 1 malinkatej cvoček si účtují 10Kč a že když jich na svetřík budu potřebovat minimálně 20 už se to moc nevyplácí. Ale přesto mám nějaké- řekněme- levnější nápady.
Tyto Vánoce chci tedy strávit ve znamení- Udělej si sám. Ať se všichni ostatní v obchodech teba ušlapou!
A doufám, že se i vy ke mne připojíte.

Ale nejprve než začneme shánět různé nůžky, lepidla a podobně věci. Nezapomeňte na předvánoční výprodeje! Především doporučuji H&M kde seženete dokonce náramky třeba pro kamarádku za 20KČ! Je to sice trochu přehrabování, ale stojí to za to.
Já si sice nekoupila zrovna dárek pro někoho, ale pro sebe. A to prstýnek za 70Kč! A pak gumičku za 90Kč, ale ta ve slevě nebyla..
Chvíli jsem toto malé království považovala za ráj na zemi.
Mírně mázlá ukázka sváteční nabídky. Nikdy jsem si nemyslela, že fotit v obchodě bude takový adrenalin.
 
 

Reklama