Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Z blogu na blogspot

21. února 2013 v 23:27 | PJ
V minulém článku jsem se rozčilovala nad řízením blogu.cz a vůbec tím vším. Po napsání článku jsem si byla téměř jistá, co chci a co nechci.
Ano. S blogem.cz v rámci možností končím a přeouvám se na blogspot.
Má nová adresa je:

style-brunch.blogspot.com

Změnit blogovou platformu rozhodně není drobná záležitost. Je to jako stěhovat se z jednoho města do druhého (ne li státu). Vzít všechno co máte, všechny cennosti a začít znovu. Zvykat si na takřka všechno nové. Lidi, pravidla, možnosti,...
Přizpůsobit si své nové místečko může být to nejsnazší ale kdo už se někdy stěhoval, ví, jak je složité všude změnit svou adresu a podobně. S blogem je to to samé. Je to sice méně finančně nákladné, ale časově to možná bude vyrovnané. Ono vůbec vypilovat vše ke spokojenosti dá zabrat.

Nejzajímavější ale v mém případě bude fakt, jak můj život je s tím blogovým podobný. Nebude to ani půl roku, co jsem sbalila oblečení, boty a přesunula se do Prahy. Sotva jsem se vzpamatovala už stěhuji i blog. Ovšem ani jako já tu nejsem nonstop, jelikož víkendy povětšinou stále trávíme ve vesnici za Prahou, ani můj blog není pouze zde na blogspotu, nýbrž i nadále setrvává na blogu.cz

Proč to snad objasní fakt, že píši pro krásnou.cz A také, protože ještě nevím, kde to bude 'bavit' více mé čtenáře. Tudíž blogu.cz ještě dveře úplně nezavírám.

Důvodů, proč jsem se rozhodla tak najednou po 2 letech změnit své působení, je hned několik.
1. jsem nemohla vystát celkovou atmosféru, která tam panovala
2. neustálé a rušivé reklamy, kam se člověk podívá a ani halíř za to
3. blog.cz se dostal do jakéhosi slepého bodu, kdy každá změna vede spíše k horšímu a vylepšování po stránce administrativní se nikdo nedočkal
4. v porovnání s blogem mi toho blogspot nabízí víc (jen se to ještě vše naučit, že?)

Co zde (na pj-web.blog.cz) budete moci očekávat?

Především články určené pro krásnou. To bude 100%. Prozatím sem budu dávat i články, které se objeví i na blogspotu, pokud budu mít dostatek času. Nebo přinejmenším většinu z nich. Ale s každým článkem tu bude raklama na můj blogspot, tudíž to zde asi bude k nevydržení.

Je jen na vás zda-li se rozhodnete jít do změn se mnou a budet mne následovat na blogspotu nebo mne zahrabete hluboko do černé knihovničky.
Takže vám děkuji za báječné 2 roky zde na blogu. A těším se na další skvělé dny, měsíce, roky na blogspotu.
P.S. Také si plánuji do buducna koupit vlastní doménu, jelikož i to blogspot dovoluje, takže pak už to bude naprosto senzační.)
S pozdravem vaše
PJ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cindy Sanchez | Web | 22. února 2013 v 9:55 | Reagovat

Na tom blogspotu to je jiný no. Je to o zvyku na blogu jsem tě měl rdši ale chápu tě.

2 hfs | Web | 25. února 2013 v 23:03 | Reagovat

Přestaňte utíkat z blogu, vy, všechny kvalitní blogerky! Nejdřív Wendy, ty, spousta dalších... Já to snad obrečím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.