Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.


Komentáře

1 Al. | Web | 17. února 2013 v 10:48 | Reagovat

Ta písnička asi potěší no. Prostě nějaký idiot. A jak to dopadlo? Jako vždy, přišel, omluvil se a všechno se "nějak" zapomnělo. Už to nebudeme řešit a budeme si "užívat" poslední prázdninové neděle (měli jsme jarní prázdniny).
A co jen tak napsat o blog.cz? Asi radši nic. Nikdo se nás neptá, co bychom chtěli my blogeři, a když už jsou nějaké ankety, tak s týkají AK (ze kterého když už se tam dostanete, tak vás stejně vyhodí bez ohlášení ;D).
Na bloggeru mám také účet, jenže pravdou je, že tam není taková "propagace" blogů jako tu (nejnovější články, téma týdne,...). Ale pokud to tak s blogem.cz půjde dál, asi už se tam přestěhuju natrvalo.
Myslím, že Standovi to až moc stouplo do hlavy, když si myslí, že mu to bude jen tak procházet, když smaže negativní komentáře. Ale jak myslí, zanedlouho mu zde zůstanou jen ti "vyvolení", jak jsi řekla a všichni ostatní se na to vykašlou...

2 | Web | 19. února 2013 v 3:35 | Reagovat

Děkuji moc, snad to nějak zvládnu..
V podstatě nemám na výběr, kdyby u nás práce byla, jdu jinam hned. :/ :)

Co napsat k blogu.cz? Tak nějak nevím.
samozřejmě pravdivý článek. Taky se mi stalo (jako každýmu), že to nefungovalo, jak mělo. Zveřejnila jsem třeba článek, ale po přihlášení do správy blogu článek prostě neexistoval. Taky jsem se rozčilovala, ale řekla jsem si, že na to kašlu teda.. protože s tím samozřejmě nic nezmůžu, jak už popisuješ v článku.
A od té doby problémy ZATÍM nemám, tak to neřeším a uvidíme, jak to bude dál.
Co se týče AK apod., tak tam jsem se nikdy nehlásila.. ani to nesledovala, takže to jde úplně nějak mimo mě. O starost míň.. :))

3 kačaba | E-mail | Web | 19. února 2013 v 11:46 | Reagovat

Ahoj, nechtěla bys dělat kosmetického poradce u společnosti Oriflame? Je to celkem zábava a navíc si tím můžeš pěkně přivydělat. Já toto dělám od 15 let (nyní mi je 20) a za tu dobu jsem si vydělala celkem dost peněz. Navíc je dobré, že se to dá dělat i při škole, nebo při jiné práci. :) Je to velmi jednoduché. Dostaneš katalog, který ukážeš svým známý, přátelům a blízkým ve svém okolí, a začneš dělat objednávky. Čím více budeš nabízet, tím více si vyděláš. Navíc kosmetiku, kterou budeš objednávat sama pro sebe, budeš mít levnější než jsou katalogové ceny. Ze začátku bych ti se vším pomohla a poradila. Až by ses do toho trochu dostala, mohla by si pod sebe nabírat další lidi, díky kterým by se ti načítali další procenta k zisku. Pokud máš zájem, nebo víš o někom ve svém okolí, kdo by o to měl zájem, tak mi odepiš a můžu kohokoliv zaregistrovat. Jedinou podmínkou je věk - musí vám být minimálně 15 let. :)
Navíc teď nabízím bonus - každému, kdo se stane členem a projde všemi kroky úspěšného startu, zašlu 200 Kč. Dále bonus každému, kdo přivede do týmu dalšího člověka, který projde úspěšným startem - odměna 1000 Kč. :)

4 Jackeline K. Taylor | Web | 19. února 2013 v 18:18 | Reagovat

Ten blog jako, ani nevim co k tomu říct, prostě jak to blbo a ani se neobtěžovali cokoliv řict... Nebo se omluvit a říct třeba když to už půjde...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.