Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Latté.

26. listopadu 2012 v 21:20 | PJ
Ruch. Všude kolem mne. Auta si to uhání plnou parou buhví kam, lidé obvěšeni taškami běhají z obchodu do obchodu.
Mám pocit, že pod nadvládou marketingu a především silou naší konzumní společnosti k nám Vánoce přichází dříve a dříve.
Vlastně mi to ale vůbec nevadí...
Jsem ještě dítě a myslím- vlastně spíš doufám, že jím zůstanu do konce svého života. Ačkoli už pro mne dávno Ježíšek přestal existovat a peněženka vzdychala před každými Vánoci nikdy jsem neměla ty nervy, že ještě nemám dárky. I když jsem je třeba skutečně ještě 3 dny před Vánoci neměla. Vždy jsem se spíše smála vynervovaným lidem co div nedostali infarkt při honbě za dárky.
Vánoce jsou pro mne znamením pohody. Vzpomínek. A takového toho dětského pocitu jakési magie kolem nás. Nikdy mě nepřestanou uchvacovat světýlka. Ať už ta linoucí se z bytů, domků, pouličního osvětlení, aut a nebo vánočního osvětlení.
A vánoční výzdoba. Dle mého nejhezčí v celém roce. A to všude. Možná že v tomhle ohledu mám vkus trochu kýčovitý. Hlavně hodně světýlek, hodně červené, hodně zelené, hodně bílé, hodně sobíků, hodně všeho! Protože hodně je někdy ještě víc!
A nejvíce mi k srdci přirostly kavárničky s kouzelnou výzdobou, speciální vánoční nabídkou a poklidnými koledami. Ale ne... vlastně co to kecám. Užiju si to všude, kde mi dají dobré latté jehož spotřeba mi teď zvrostla ze 2 na 100 což peněžence také není zrovna příjemné. Ale co naplat?
Nemohu se tomu bránit...
Jsem bezmocná...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Oli | Web | 2. prosince 2012 v 11:48 | Reagovat

Peti,
Vánoce nemám ráda, ale moc si přeji, vždy - prožít je v blízkosti lidí, které miluji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.