Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

A máme to tu zase...

2. října 2012 v 21:02 | PJ |  Monthly
Zdravím, zdravím, zdravím.
Dneska toho mám hodně na srdci. Opravdu hodně a tak, jelikož nevím, kolik z vás to vždy dočte do konce, začnu tím nejduležitějším a to tím, že vám chci moc poděkovat! Za všechno, za vaše úžasné maily, příspěvky na twitteru:
Za všelijaká hlasování jeko je na worn.cz nebo za všechny nominace. Na soutěž o Blog roku jsem se nestihla přihlásit, proto mě velice zaskočilo, ale především potěšilo, když jsem na facebooku viděla toto:
Na a především za vaše komentáře! Tím přejdu k dalšímu už ne tak příjemnému tématu. A to, že cítím povinnost vám sdělit, co se to tu dělo za diskuzi pod článkem: Dneska budu dospělá nebo ještě dítě.
Jelikož jsem v té době na blog moc nechodila zjistila jsem, že se tu něco děje až od bývalého spolužáka. Že prý co říkám na to co mi sem holky z jeho a mé bývalé třídy psaly za komentáře. Tak jsem se podívala a pořádně si pročetla vše co tu bylo. Nejvíc mne zamrzelo, že se nikdo nepodepsal, ale naštěstí jsem byla dostatečně informovaná, kdo to psal a především, kdo o mne nejvíce ve třídě diskutuje. Jsem ráda, jak se někteří z vás jali role mne bránit ačkoli mne vůbec neznají a mohli si z komentářů vyvodit, že jsem vlastně úplně nemožná, namyšlená nána. Možná jsem? Těžko říci. Netroufám si se soudit a netroufám si říkat, že nejsem. Jediné co vím tak, že si ten chleba dokážu namazat (horší je to s krájením), s naivitou to také moc nepřeháním, povrchní názory u mne nejsou na denním pořádku, zářez ze předu (ačkoli nevím o co se jedná, tak si nejsem vědoma), umělé řasy jsem měla jednou před rokem, omylem a už nikdy víc, ke své věčně veselé náladě nepotřebuji falešný úsměv a snídani udělat umím (nasypat musli, nalít mléko/kafe/čaj zvládne snad každý ne?). A ano dám si Twix, to nepopírám, ale nepřežírám se tím. A moje milé kamarádky zapomněli dodat, jak se kdo smál tomu, co jsem nosila za svačiny (prostě musli? Activia? mrkev? okurka? No jsem já normální?). Chci poděkovat Báře, která jako jediná vystoupila z anonymity a opravdu mi na facebooku napsala, spolu jsme vše nějak vyřešili a doufám, že tam je to v pohodě.
Pokud toto člou všechny z anti-já skupiny "z 5.K" chci říci, že respektuji váš názor, každý máme nějaký a skutečně jsem se nad tím zamyslela, zda-li má cenu se omlouvat, ale usoudila jsem, že bych to nebyla já- ta naivní, povrchní blondýna, když bych se omluvila, takže toho se odemne nedočkáte. Nejsem zvyklá něčeho litovat, protože to není můj styl. Haňte mne, nenáviďte mne, plivejte na mne, možná to zamrzí možná ne, ale na kolenou jsem už byla jednou a nehodlám se tam vrátit. Možná se mám dobře, možná ne, možná padnu na hubu, ale já věřím že ne.
A na vás ostatních je na vás, aby jste si o mě udělali obrázek. Pravda není ani bílá ani černá, vždy je to něco mezitím, takže buď věřte mne, nebo věřte jim, ale nikdo z nás nemá 100% pravdu.

A teď už konečně jdeme dál!


Rozhodně jsem po tom, co psali neuvažovala o zkončení, ale vážím si mailu, který mi přišel v neděli, kde mě jedna holčina- Katica (?) pomalu až vynadala, že jsem srab, když chci zkončit jenom kvůli pár komentářům. :D Ne. Neměla jsem to v úmyslu, jenom jsem najížděla na nový systém. Popravdě v neděli 23.9. jsem rozeslaa na náhodné maily formůlář, kde jsem se snažila udělat průzkum blogu. Něco, jestli vám v podnikání říká průzkum trhu, tak já to dělala na ten způsob. Ptala jsem se jaké články lidé rádi čtou, co nečtou, názor na fashion blogy, co jim na blogu pije krev a další a další.
Ze 46-ti lidí mi odpovědělo 55! :D Což mi udělalo nesmírnou radost. A na těchto podkladech se snažím zavést nový systém zde na blogu. Který se v plném rozsahu projeví asi až v novém roce (pokud přežijeme mé narozeniny 21. prosince). Pokud by měl někdo z vás zájem o výsledky a souhrn celého průzkumu, ráda jej pošlu, stačí mne kontaktovat na: mailing.pj@gmail.com

A k změnám...
  • Ruším projekt 30 dní. Zkrátka se to sem nehodí a nestíhám. Moc mě to mrzí, ale opravdu ne. Chci si zachovat úroveň "fashion-beauty blogu" a tohle se hodí tak na literární nebo deníčkovské blogy. Doufám že to pochopíte.
  • Články,které píšu pro krásnou.cz se už budou oběvovat také pouze na krásné. Pokud tedy zrovna nepůjde o reportáže. A je to z toho důvodu, že tady vychází dříve a když to pak po několika dnech vyjde i na krásné tak lidi v komentářích nadávají, že to už někde četli a že krásná kopíruje. Směšné, ale je to tak.
  • Vrásky na čele mi především dělá tato rubrika. Zkrátka ruku na srdce, ne každého zajímají tyto "informace" ano, to když je změna designu, jsou spřeházené rubriky tak to by bylo dobré říci, ale jinak? Takže vás prosím, nechám to na vás. Chcete tuto rubriku nebo ji mohu s klidným srdcem vzít a zahodit?
  • A taky ten anglicko-český text. Huh. Ano, dva lidé mi děkovali, že to zde je, ale víte jak slouho se to pak píše? A kvůli dvoum lidem? Nezapomínejme prosím na google překladač. A já jsem (né tak) hrdá Češka, tak budu psát pro Čechy... a bratry Slováky samozřemě. So sorry guys but I just can't.
Tak to bude vše. Říjen snad už zde bude bohatší. Měl by být, ale znáte ty sliby...
Připomínám,že mne můžete kdykoli kontaktovat na twitteru: @little_blogger , na mailu a brzy pro vás i připravím facebookovou stránku.
Přeji příjemné podzimní čtení s tímto blogem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Je pro tebe tato rubrika užitečná?

ano
ne

Komentáře

1 denise | Web | 3. října 2012 v 19:54 | Reagovat

Stašně se mi líbilo, to co vzkazuješ těm holkám. To si musím zapsat:Haňte mne, nenáviďte mne, plivejte na mne, možná to zamrzí možná ne, ale na kolenou jsem už byla jednou a nehodlám se tam vrátit. Možná se mám dobře, možná ne, možná padnu na hubu, ale já věřím že ne.
To je fakt perfektní!!!
Já si to četla i se zapojila do diskuze ale docela jsem se pobavila. Tady jsi to ale napsala tak úžasně! Kolbouk dolů!

2 raspberry | Web | 3. října 2012 v 19:56 | Reagovat

[1]: Chtěla jsem říct totéž. A vážně jsem se bála, že to tady zabalíš. Nejsem žádnej -fil ale Na tenhle blog bych si nějakou filii klidně udělala :D A o ten průzkum jsem se už hlásila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.