Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Prague Fashion weekend with HTC

16. září 2012 v 6:31 | PJ

čtvrtek, 13. září 2012
Na tento čtvrtek jsem se těšila už od začátku týdne. Ne proto, protože díky našemu geniálnímu rozvrhu končíme čtvrtky v 11:50, ale především, protože jsem se mohla stát spolu s Annette již podruhé součástí Pražského víkendu plného módy! A díky spolupráci s HTC jsem vám vše fotila jejich novým mobilem Desire X, takže i vy se budete moci těšit na reportáž z přehlídky ADO Zlín a Lady Vyvialové a také na informace ohledně tohoto mobilu, který bude v prodeji již koncem září.

I was so excited for this thursday. Not just because of our genius timetable thanks whitch we end at 11:50, but mainly because I had a chance be for second time with Annette on Prague Fashion Weekend. And thanks my cooperation with HTC I took all photos with their new mobile Desire X, so even you can look forward to report from fashion shows and even to review that mobile, which will be avabile in the stores in late september.


Takže doufám, že vám nevadí, že dnes tak krátce. Napsala bych reportáž hned, ale nechci aby se opakoval opět ten incident, kdy jsem článek na blogu zveřejnila o nšco dříve než na krásné, kde to u mě někdo zkopíroval a na krásné se řešilo, že jsem to zkopírovala já! Vydám oba články ve stejný den během příštího týdne. Také je toto první článek psaný dvojjazyčně, tak se moc nelekejte a na případné chyby mne prosím upozorněte, nějsem zrovna paní překladatelka, takže chyby určitě jsou.

I'm sorry that today so shortly. I could write report now but I don't want repeat the situation with un-named person who copy my text and when I post it on krasna.cz people was talking about me like somebody who copied. So I hope you understand. I'll post it on blog and on krasna.cz in the same time during this week. And this is even my first czech-english article. I'm not a professional translator, I know you find mistakes so please write me, I can correct it. Thank you.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jackeline K. Taylor | Web | 16. září 2012 v 6:51 | Reagovat

Slušelo vám to :)

2 Lissa Delai | E-mail | 16. září 2012 v 9:11 | Reagovat

Oh my dear! Thank ya so MUCH!! I know bout u from t. u know i try google translate but it sucks! This is much better for me. By the way ur outfit was amazing!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.