Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Módní událost roku opět zde!

24. srpna 2012 v 15:36 | PJ

Nenech si ujít již třetí ročník Pražského Fashion Víkendu!

Každý milovník módy si přijde na své ve dnech 12.-16. Září, kdy se přímo na Hradčanském náměstí u vstupu na Pražský hrad otevře náš starý známý Fashion stan. Právě z důvodu reprezentace České republiky se organizátoři rozhodli přesunout PFW z Pařížské ulice, kde se konaly loňské ročníky, právě na prestižní adresu Hradčan, kam například v roce 2009 zavítal i Prezident Spojených států Barack Obama.

Ovšem jedinou změnou tohoto ročníku nebude pouze místo konání, ale i to že PFW nebude už určen všem, ale pouze pozvaným hostům nebo lidem, co si zakoupí lístky za 250Kč za přehlídku.
Svou účast na akci potvrdilo už více než 20 českých designerů a značek. Mezi nimi se můžete těšit na Kateřinu Geislerovou, Jakuba Polanku, Natálii Steklovou, Zuzanu Veselou, Taťánu Kovaříkovou, Zuzanu Kubíčkovou a zančky jako je Blažek, Fendi, Karen Millen, La Perla, Pietro Filipi, S.Oliver a další a další.


Kolekce designerů budou kromě mola také reprezentovány v prostoru Fashion Showroomu. A kromě módních přehlídek organizátoři chystají i doprovodné aktivity jako například fashion talks, workshopy, výstavy,..


Za zmínku také především stojí značka s.Oliver, jejíž modely představí světoznámá modelka, bývalá Miss Word Taťána Kuchařová. Návštěvníci se na tuto exkluzivní přehlídku mohou těšit v neděli 16. Září v podvečerních hodinách. Ale tím tato spolupráce nekončí, protože již 19. Září propojí tato značka s Taťánou své síly podruhé a to díky charitativnímu shoppingu "s.Olidarita". Jedná se o nákupní akci v pražském nákupním centru Arkády Pankrác na ktrou budou pozváni i nějaké známé osobnosti v čele se samotnou Taťánou a zástupci z její nadace Krása pomoci. Hosté si zde budou moci pořídit zboží z nejnovějších produktových řad a výtěžek akce věnuje značka s.Oliver právě již zmíněné nadaci pro pomoc seniorům.Pro detailnější info k PFW navštivte oficiální stránky http://www.praguefashionweekend.cz/ a pokud vás zaujal projekt s.Olidarita podívejte se na www.soliver.cz nebo http://www.krasapomoci.cz/

A pokud máš přeci jen nemáš na Pražský Fashion weekend čas, nezoufej. Po skončení víkendu se budeš moci těšit na reportáž se všemi detaily, takže se budeš cítit, jako by jsi seděla v první řadě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Merveilles | Web | 30. srpna 2012 v 16:58 | Reagovat

Škoda že se tam nedostanu. :/

2 TESS " <3 | Web | 30. srpna 2012 v 17:00 | Reagovat

Celkem drahý mi to přijde. 250 za jednu přehlídku je fakt moc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.