Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Top 10 Android Apps

8. července 2012 v 21:01 | PJ
Ty nejlepší aplikace podle blogerky... blah blah blahh...
Je toho všude plno a už snad milión blogerů a blogerek mě předběhlo, ale říkám si, že přeci jenom jsem obevila aplikace, na které ještě moc lidí nepřišlo. A hlavně, tipů není nikdy dost.
Aplikace, které zde uvádím naleznete určitě na google play. Jsem totiž pyšný majitel android mobilu.

1. Evernote
Evernote
Tato aplikace je můj miláček. Opravdu svůj mobil bych si bez této vychytávky už nedokázala představit. Vždycky když někam jdu napadne mě něco, co si potřebuju zaznamenat na dobu neurčitou. Vím, že se mi daná informace bude někdy hodit třeba z ní sesmolím i článek. Jakou věc mám vždy při ruce? Mobil. Jasně proč nepoužít poznámky. Ale evernote má i internetovou verzi a je i jako aplikace do google chrome. Takže to, co si napíšu do mobilu, se mi pak za použití wifi nebo 3G sítě odešle na web a pak když píšu na notebooku článek můžu vycházet rovnou z prohlížeče. A také to funguje naopak. To co napíšu na webu, mám pak i v mobilu.
A to není všechny, mé chalozpěvy pokračují, jelikož tam nejsou pouze strohé pozámky. Můžete s touto aplikací i něco vyfotit a následně uložit, nahrávat hlas a vytvářet seznam úkolů. A tyto poznámky můžete sdílet i s ostatními lidmi.
Tip: K této aplikaci existuje i rozšíření "Evernote Hello" a "Evernote food"2. Instagram
Instagram
Dříve tato aplikace byla dostupná pouze v apple store, ale teď už je dostupná i pro andriody. Nedovedete si představit, jak jsem slavila, když byla možnost jejího stažení. Divila bych se, kdyby jí teď někdo neznal. Řekla bych, že si české fanoušky našla velice rychle. Ale tak přeci jen přihodím. Jedná se o aplikaci, kde sdílíte s ostatními své fotografie, které pomocí této aplikace vyfotíte (nebo je můžete vybrat i z galerie), vylepšíte je nějakým speciálním specifickým efektem nebo rámečkěm a pak už jenom přidáte popis, vyberete jestli je chcete sdílet i na facebooku či na twitteru a je to. Také tam je komunita lidí, kteří vás mohou následovat či vy je. (Následovat mě můžete zde) Tuto aplikaci využívá také spoustu celebrit od Justina Biebera po Kim Kardashian, takže také nemá chybu. Jenom se stále nemůžu zbavit pocitu, že prostě ta "androjďácká" verze musí být nějak osekaná... nevím.
Tip: Své instagram fotografie můžete upravovt také ještě pomocí těchto dodatků "RetroShots" a "FreeHand"
3. Nike+ running nebo Endomondo
Tyto dvě aplikace jsou pro ty z vás, kteří se rozhodli, že budou během léta na sobě makat a začnou deně běhat. Obě jsou shodné takřka ve všem. S tím rozdílem, že Nike není kompatibilní se všemi mobily a endomondo je sice pro všechny, ale není to Nike. :)
Vše spočívá v tom, že zapnete gps, tuto aplikaci a můžete začít běhat. Vaše výsledky se pak vedou v různých grafech a máte vyznačenou i trasu, kudy jste běželi. Pro někoho můžou být užitečné pro někoho ne. Nike má navíc propojení s nike+ na internetu. Ale mne stejně je sympatičtější endomondo. Obě jsou ale zadarmo, takže radím vyzkoušet obě a najít si pro sebe tu správnou.
4. FDb.cz
FDb.cz + Program kin a TV
Skvělá aplikace, dokonalý pomocník. Díky této aplikaci získáte přehled o všech premiérách dokonce tam je i možnost upozornění do kalendáře, program i s hodnocením filmu. Zkrátka vše jak má být.
5. School Asistant
School Assistant
Vše, co správný student potřebuje, se teď vejde do kapsy. Nezapomenete žádné zkoušky nebo úkoly školní asistent je připomene a ukáže na grafu i pokroky. Můžete si přizbůsobit i rozvrh, zkrátka vše. Sice máme teď prázdniny, ale od 1. září by se vám mohla tato aplikace opět šiknout. ;)
6. triMirror Fashion Closet
Aplikace, kde můžete sdílet své módní úlovky, diskutovat s ostatními o stylu, o vašem outfitu, získáte módní rady...
Jednoduše vyfotíte svůj outfit a budete jej sdílet s touto aplikací a ostatní pak budou mít šanci přidat svůj objektivní názor. Nebo pokud si pořídíte úžasné šaty a nevíte, co k nim vyfoťte je a zeptejte se ostatních. Opravdu je to k nezaplacení. Já jsem s touto aplikací také velice spokojena až na ten háček, že jsem tam nenarazila na moc českých uživatelů, takže se vyplatí tam psát dotazy a komentáře v angličtině.
7. Můj McDonalds
Užijte si své oblíbené menu se slevou. Už se nemusíte bát že se vám ztratí někde papírové kartičky se slevou. Teď je budete mít vždy po ruce. Navíc vám tato aplikace vyhledá i nejbližší restauraci pomocí vaší polohy. Ale samozřejmě slevy jsou vždy v nějaké období, takže nečekejte že jich tam budete mít pokaždé tucet.

8. Line runner
Line Runner
Prosím už žádný fruit ninja... ano byla to skvělá hra, ale už je to nuda. Jste připraveni na vysoce návykovou a ne tak snadnou hru? Line Runner spočívá v tom že běžíte a snažíte se vyhnout černým kostičkám. Jakmile se tak stane- je po vás. V jenoduchosti je síla. Tak kdo překoná můj rekord 1088?

9. Magic Piano
Magic Piano
Co takhle zahrát si něakou písničku na piáno? Je libo Bruno Marse nebo Biebera? Nebo jste spíše na klasiku? Co takhle Hallelujah? Že neumíte na piáno? Nevadí. Tady totiž nemusíte umět noty nic. Stači ve správný moment mačkat zářící kuličky- jedna kulička jeden tón. Budete se divit jaké krásné melodie budou z vašeho mobilu vycházet. Připomíná to velmi guitar hero akorát pro mobily. Ale má to také své mouchy a jedna která mi tam vadí, že pokud nechcete hrát stále těch 5 písniček, které tam jsou, musíte si zaplatit, aby jse získali bodíky, za které si pak budete moci koupit ostatní písničky. I když je pravda, že se to vyplatí.

10. Logo kvíz
Logo kvíz
No a hřebem tohoto seznamu je hra, kde si můžete ověřit jací jste znalci všelijakých značek. Hra to sice není česká, ale spoustu značek poznáte. Mohli by jste všechny. Já s výpomocí mých přátel fotbalistů, basketballistů, expertů přes jídlo a počítače, jsem u prvních dvou úrovní vyřešila vše na 100% a zbytek sem dala. Momentálně jsem na desáté úrovni... co vám budu povídat- velmi návykové.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Emily | Web | 8. července 2012 v 21:07 | Reagovat

Ten evernote zní hodně dobře a ten line runner mám stažený ale zatím dávám jenom 200 :D

2 Emily | Web | 8. července 2012 v 21:08 | Reagovat

Jenom se chci ještě zeptat ten nike se platí?

3 PJ | Web | 8. července 2012 v 21:08 | Reagovat

[2]: Nene, všechny aplikace jsou zadarmo ;)

4 supermanka | Web | 8. července 2012 v 21:10 | Reagovat

magic piano zní dobře vůbec ty hry si asi stáhnu nemám ted totiž nák co hrát :D

5 Thomas. | Web | 8. července 2012 v 21:13 | Reagovat

Ten mekáč se bude hodit :D

6 M. | Web | 25. července 2012 v 14:06 | Reagovat

Něco jako TriMirror jsem hledala hodně dlouho, pak jesm našla Pose. To je něco hodně podobnýho. Jinak tip to je dobrej, stejně jako ty ostatní věci. Evernote je prostě skvělý :)))))

7 M. | Web | 25. července 2012 v 14:17 | Reagovat

Jen pro info. Jaké je tvé jméno na TriMirror? Jen abych věděla, páč je tam asi 20 lidi co se jmenujou PJ. Když tak dej vědět:)))

8 *Ej* | Web | 25. července 2012 v 18:43 | Reagovat

Moje Line Runner skóre je 564 :D Jak si to udělala?

9 PJ | Web | 25. července 2012 v 18:43 | Reagovat

[8]: Prostě jsem hrála :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.