Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Červenec 2012

August

30. července 2012 v 22:50 | PJ |  Monthly
❝August please be good to me.

Jsem prej "manipulátorská, egoistická, zlá mrcha" a k tomu jsem ještě zjistila, že nejspíš budu taky workoholička!
V neděli jsem šla spát brzy s tím, že na začátek nového týdne chci být fit. Podívala jsem se na pár dílů Pretty Little Liars a usnula za děsivého mňoukání koček v krásných 11 hodin.
Po dlouhém snu jsem se opět vzbudila s velkou dávkou energie a .. INSPIRACE! Celkem vyděšeně jsem se podívala na hodiny na nichž svítila čísla 2:43. Ale já už nemohla jít zpátky spát.
Nebudete mi to věřit a přiznám se že já bych to taky nikomu nevěřila, kdyby mi to vyprávěl. Zdálo se mi, že sedím u sebe v pokoji a řeším jak by měl vypadat nový design mého blogu. Kolem mě je spousta lidí včetně Jackeline a.. mluvíme spolu anglicky. (vynechám detaily, vím že to je nezáživné) Zkrátka jsem měla sen s "vidinou jak přesně předělám design blogu až na záhlaví ... to se mi nepodařilo "vysnít" a dokonce jsem v tom snu kvůli tomu seřvala sousedku, že to letté co mi přinesla je studený.
Takže jsem rychle vylezla z postele a šla si zapsat jak by měl můj design vypadat. Nic složitého. Myslela sem, že bych to mohla dokonce i nastavit což se mi ale nepovedlo a usnula jsem s hlavou ponořenou do papírů.
Nemám vizionářské sny, pravdou je že už jsem dlouho přemýšlelao tom, jak bych to tu mohla změnit, protože se mi to tu prostě už nelíbilo. Bylo to okoukané a nebylo to ono.

Takže změna #1 je -jak jste si jistě všimli- design. Záhlaví se tu pravděpodobně ještě změní protože moje spokojenost s ním je pouze 59% a to mi nestačí..Snad je to tu vše přehledné, pokud by vám na designu cokoli nesedlo nebo jste nemohli něco najít napište mi. Upravím, vysvětlím nebo přidám.

Ohledně blogů v menu opakuji "Jedná se pouze o seznam blogerek se kterými se znám osobně a nebo blogů, které mi jsou extrémě sympatické. Takže pokud tam chcete mít svů odkaz, musíte mne zaumout." A zaujmout nemyslím poslat mi mail, prostě to tak nehroťte trpělivost přináší růže.

A v srpnu budeme už vážně vařit!
I když my už vlastně vařili ale největší brzda jsem tady já a pořád čekám až mi shora přidají trochu té inspirace o které tu pořád mluvím.

No a v srpnu taky budeme vyrábět náramky a dělat nail arty a psát články..... SLIBUJU!

6 let s malou, chlupatou, blonďatou kouličku štěstí.

25. července 2012 v 22:54 | PJ
14. čerevenec. Den, kdy francouzi dobyli Bastillu a tím započali Velkou francouzskou revoluci. Den, kdy se narodil Karel Gott, Michal David,... a Quintík!
14. červenec 2006 mi dal do života malou (fajn dnes už středního růstu velikou), chlupatou, blonďatou kouličku štěstí. Letos už šestým rokem se mám na koho vztekat, komu brečet do kožichu, komu kupovat předražené hračky, s kým se vydávat na doborodružné porchházy za hranice civilizace....
Jelikož jsem ale 14. července nebyla doma oslava čtyřnohého kamaráda musela počkat na dnešek!

Abych nedělala ostudu svému znamení

18. července 2012 v 20:47 | PJ
O střelcích se praví: "Mají rádi tanec a hudbu, přírodu a všechno živé. Jsou to dobrodruzi a optimisté. " Ano, já se svým datem narozením 21. prosince se považuji za střelce (ačkoli jsem přímo na hraně sřelce a kozoroha), ale nedá se o mne říct, že bych byla nadšenec do přírody. Ale tak co, proč nevyměnit na chvíli svůj pohodlný život za trochu toho dobrodružství a nevyrazit kempovat?

Čert vem komáry, klíšťata a všelijakou havěť co se v přírodě nachází prostě si s sebou přibalím všelijaké přípravky proti hmyzu. Sice mne tato výbava stála přesně čtvrtinu místa v tašce (či jak nazvat to velké látkové zavazadlo bez koleček), ale aspoň jsem mohla odjíždět s klidným vědomím, že si na mé krvi nepochutná žádný parazitující hmyz. (Nikde v horoskopech nenajdete, že střelci jsou také strašlivě naivní.)
Výběr kempu a podobných "podružností" jsem nechala na ostatních. Z důvodu, protože se v těchto věcech opravdu nevyznám a jednak abych si případně mohla stěžovat a nepadalo to na mou hlavu.

My Summer Loves

10. července 2012 v 16:37 | PJ |  Reviews
V létě se ze mně stává vždy maniak, který deně vypie hektolitry vody a pořád na sebe patlám ydratační krémy... zkrátka nesmím mít pocit, že nějaká část mého těla je vysušená. Právě jsem si našla 4 oblíbence bez kterých si svou letní kabelku nedokážu představit.

Růžová voda

Tak tohle je číslo jedna! Jedná se o výtažek výácné růže bourbonské. Když si to nastříkáte na obliče, krásně to osvěží. Hydratace samozřejmě stoprocentní. Navíc když si na své spálení nastříkáte trochu této vody, krásně to tu pokožku ochladí. Moje mamka ji zase používá v kanceláři, když celý den kouká do počítače a začnou ji pálit oči, tak je to krásně zklidní. A značka Purity Vision získala i cetrifikaci BDIH, takže všechny jejich výrobky jsou čistě přírodní záležitostí.
Vypsala jsem zde pouze to, co vím z otestování, ale pokud se chcete dozvědět více, určitě stojí za to, se podívat na jejich stránky http://www.purityvision.cz/ kde o této vodě získáte více informací a tipů na její využití.

ALCINA: Sun Protect

Ven bez opalovacího krému? S nižším faktorem než 25? To rozhodně ne. Mě nejvíce zaujal tento. LSF je 30, což je dokonalé a chrání jak před UVA , tak před UVB zářením. Výrobci slibují také, že je voděodolný, což se mi osvědčilo tak na 90%, ale rozhodně překonal voděodolné opalovací krémy od Nivei. Zkrátka je potřeba se po opuštění moře nebo bazénu opět namazat, ale to je snad jasné.

Oriflame Nature Secrets: Hand Cream

Krém na ruce se pro mne stal již před lety nepostradatelným. Zkrátka nesnesu suché ruce a šupinky! S tímto od Oriflame jsem se seznámila díky Jackeline. Když si jej zrovna roztírala po rukách zamilovala jsem se do vůně peprmintu a malin! A po zjištění, že mě vyjde pouze na 50kč jsem neváhala a už sepisovala objednávku.

Garnier: shine - balzám na rty

Balzám na rty s bambuckým málsem a lesk v jednom. Nejenže vyživuje rty, ale i je zesvětlí a oni získají jemný perleťový odstín, což si kvůli svým dost tmavým rtům přeji.

Top 10 Android Apps

8. července 2012 v 21:01 | PJ
Ty nejlepší aplikace podle blogerky... blah blah blahh...
Je toho všude plno a už snad milión blogerů a blogerek mě předběhlo, ale říkám si, že přeci jenom jsem obevila aplikace, na které ještě moc lidí nepřišlo. A hlavně, tipů není nikdy dost.
Aplikace, které zde uvádím naleznete určitě na google play. Jsem totiž pyšný majitel android mobilu.

1. Evernote
Evernote
Tato aplikace je můj miláček. Opravdu svůj mobil bych si bez této vychytávky už nedokázala představit. Vždycky když někam jdu napadne mě něco, co si potřebuju zaznamenat na dobu neurčitou. Vím, že se mi daná informace bude někdy hodit třeba z ní sesmolím i článek. Jakou věc mám vždy při ruce? Mobil. Jasně proč nepoužít poznámky. Ale evernote má i internetovou verzi a je i jako aplikace do google chrome. Takže to, co si napíšu do mobilu, se mi pak za použití wifi nebo 3G sítě odešle na web a pak když píšu na notebooku článek můžu vycházet rovnou z prohlížeče. A také to funguje naopak. To co napíšu na webu, mám pak i v mobilu.
A to není všechny, mé chalozpěvy pokračují, jelikož tam nejsou pouze strohé pozámky. Můžete s touto aplikací i něco vyfotit a následně uložit, nahrávat hlas a vytvářet seznam úkolů. A tyto poznámky můžete sdílet i s ostatními lidmi.
Tip: K této aplikaci existuje i rozšíření "Evernote Hello" a "Evernote food"

Summer Bucket List

4. července 2012 v 15:00 | PJ |  Summer Guide
Přišlo léta a život je hned snadnější. Dlouhé, líné letní dny jsou již tady! Sluníčko, pláž, písek, grilování, plavky, opálení, zmrzlina, kluci, zábava, tanec, party, hodně hlasitá hudba, bazén, kraťasy, sukně, brýle, žabky, láska .... a mnohem víc se vybaví v hlavě každého z nás při pomyšlení na léto.


Letní nehty

3. července 2012 v 15:00 | PJ |  Nail art
Období, kdy budete moct všem ukázat vaši krásnou postavu v nových plavkách, předvést své nejnovější módní úlovky, přes den zazářit na pláži, stát se hvězdou večera někde v klubu a mnohem víc, je tady! Navíc letos vaším nejnápadnějším a nejoriginálnějším doplňkem budou vaše nehty. A jaké odstíny vytáhnout na povrch?
Barvy
Jelikož je léto, vše musí zářit. Čím výraznější, zářivější či sytější barva laku tím lépe. Nezapomeňte především na neonky a to nejvíce ve žluté a zelené barvě. Ze svého místa trendy laků se stále nechce sesadit ani mentolově modrá.
Nail Art
Proč nevyjádřit svou osobnost pomocí nail artu? Okořeňte nudnou manikúru nějakými kamínky, třpytkami či malůvkami. Tip:Vyzkoušejte Etno vzory ještě nikdy totiž nebyly tak stylové jako právě toto léto.
Nail art jsem udělala tak, že jsem si nejprve udělala na nehtech různě barevné pruhy. Po jejich uschnutí jsem je obtáhla černým lakem na nehty s úzkým štětečkem a přidělala různí klikiháky, puntíky atp.

Úkolem celé letní módy ať už u oblečení, doplňků nebo nehtů je upoutat nebo zaujmout, ale pamatujte- všeho s mírou. Není nic kýčovitějšího než přeplácaný outfit plný překrývajících se vzorů a potisků.

This Summer

2. července 2012 v 22:03 | PJ |  Summer Guide

Tumblr_m2tiyr1aqc1r8m79mo1_500_largeTohle léto udělej něco, co jsi si nikdy nemyslela, že uděláš!
Jako třeba zkus horsku dráhu nebo vodní lyže. Prostě udělej
něco, čeho se bojíš- překonej strach!
Tohle léto se chovej třeba šíleně a nezajímej se o to,
co si ostatní myslí.
Je léto neděs se tím, jestli jsi single nebo ne.
Jestli máš kluka tak super, jestli ne tak od čeho
jsou přátelé? Teď se nestrachuj o to, co o tobě
lidé povídají, protože drama teď v tuhle dobu se nehodí. To
nech ve škole. Je čas žít každý den jako ten poslední předtím
než zjistíš, že už je po všem. Dva měsíce totiž není moc.
Udělej tyto prázdniny těmi nejlepšími a ničeho nelituj!

Takový ten normální den...

2. července 2012 v 17:11 | PJ
Neznám po ránu lepší pocit než uslyšet v 6 hodin ráno zvonit budík a uvědomit si, že ho můžu klidně vypnout a spát dál. A také je úžasné hned ráno vyběhnout a jít na snídani do nějaké kavárničky a dát si latté s dortíkem za pokecu s kamarádkou.
Také jsem se konečně odhodlala, sebrala poslední zbytky sil a naložila psa do vany. Quintík si liboval ve své vodní lázni a já.. já měla dobrý pocit zadostiučinění.
Také oběd jsme strávili s Jackeline spolu a to při přípravě salátu. Udělat zeleninvý salát by nebylo nic těžkého, když víte, co do něj dáte a akou zálivku připravíte, ale u nás byl bojový úkol uvařit vajíčka. Ani jedna z nás si nevěděla rady. Nemohli jsme se shodnout na času jejich přípravy. Takže nakonec jsme si to museli potupně vyhledat na googlu. A když jsme to zjistili a hrdě dávali vajíčka do bublajícího hrnce po chvíli jsme zjistili, že jsme se zapomněli podívat na to, kdy jsme je tam dávali. Nakonec naše malé dobrodružství s (ne)uvařenými vajíčky dopadlo dobře.
Pokud tedy ještě dneska nespadne k nám na balkón letadlo s třeba Zacem Efronem nebo Edem Westwickem bude to obyčejný den, jako každý jiný. Aby jste věřili, že i já mám normální život. Aby ste věděli, že většina mých dnů je taková... Záleží jen, jak se na svět díváme.
snídaně s Jackeline a pondělní naplánovaní celého týdne
Quintíkovo koupání+ zkuška přechodu na punk look
 

hello July...

1. července 2012 v 2:11 | PJ |  Monthly

..please be good

Tumblr_m6gc69cwpy1roszico1_500_large
Zdravím, vítám vás u pravidelné dávky přání a slibů od staré slibotechny PJ.
Jak dlouho už omýlám větu "budou prázdniny, bude čas, budou články?" Konečně jsme se dočkali okamžiku, kdy to mohu potvrdit a odstartovat. Dnes vše pouze stručně shrnu.

1. Někteří si všimli, že se v menu objevily odkazy na ostatní bloggerky a zajímalo vás, jak by jste se tam mohli dostat. Nejspíš vás zklamu, ale toto vůbec není na stylu spřátelování a podobných věcí se kterými jsem v mnozích článcích opovrhovala. Jedná se pouze o seznam blogerek se kterými se znám osobně a nebo blogů, které mi jsou extrémě sympatické. Takže pokud tam chcete mít svů odkaz, musíte mne zaumout. (logické že?)

2. Videa! Ne, opravdu mi nevyčítejte, že vám to slibujeme už dlouho. Nás to také mrzí, ale nebojte. Brzy odstartujeme všechna videa účesy ve stylu celebrit. A dále pak se pokusíme i o nějakou recesi, či tak. Nápadů máme dost, jenom je zrealizovat, ale čas by být měl, takže doufám, že budete spokojeni a že naplníme vaše očekávání jak jen to bude možné.

3. Outfity. Když jsem nedavno přidávala poslední outfit nastal problém. Vážně jsem k tomu neměla co napsat. Řekla jsem, že budou normálně u deníčku, ale ono nebylo zrovna, co o tom dni psát, takže se nedivte, když zde bude nová rubrika a v ní pouze fotografie. Myslím, že to pro obě strany bude pohodlnější.

4. Jelikož je tu léto otevírám rubriku: letní speciál. Dozvíte se tam různé triky, které se vám především v létě boudou hodit.

5. Nail arty si také projsou změnou. Jelikož vám to zde chci rozšířit a včetně nailartů vám přidávat i tipy na aktuální barevné trendy a laky. Takže mezi nailarty se můžete těšit i jednoduše nalakovaných nehtů a laků na nehty.

A co za články vás zde čeká? Tento měsíc se dozvíte, jak si vytvořit stylové náramky, skull tričko nebo krásný povlak na polštářek. Namícháme společně nějaké letní koktejly a uvaříme či upečeme nějaké dobroty. Letní outfity, tipy na nákupy a mnohem víc!