Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

just because i'm busy

31. května 2012 v 17:37 | PJ

doesn't mean i don't love you my dears

....kouknout se na němčinu, přečíst si angličtinu, uklidit si pokoj, jít tam a tam, sbalit si věci, vyřídit tohle a tohle, vyměnit peníze, nakoupit to a to,...

Yep. Je to tak. Nestíhám. Opět. Přes velikou snahu být organizovaná a vše si řádně plánovat do diáře prostě nemám čas. A jak se říká, že být zaneprázdněný= být produktivní. U mě to teda rozhodně neplatí. Na blog mi tedy, přes veliký zármutek, nezbyl čas. A také jsem si to schytala od nějaké slečny v mailu, která napsala, cituji: "A prosím nepřestávej s blogem ani na chvíli." Takže teď opět přicházím s veeelikou omluvou a děkuji vám za podporu. :)

Právě mám obrovský problém se svým šatníkem. Se svým starým oblečením už nejsme kamarádi a nové si trčí v obchodech s úžasnou cenou zatímco moje peněženka zeje prázdnotou. Jak mám vysvětlit, že všechno co dostanu, tak "prožeru" (na to už vážně není jiné slovo). Můj mozek příjmá děsivé signály z žaludku vždy když projdu kolem nějakého obchodu s jídlem, občerstvení, nebo s latté. Ale to je pořád řečí o nedostatku peněz, dostaňme se k důvodu, proč potřebuji vyměnit šatník a tím je, že přeci nepojedu do Paříže v teniskách a do Londýna v džínách a tričku.

Už teď v neděli odjíždím a až teď si začínám schánět věci. A abych toho neměla málo nějak se mi záhadně vypařila kartička zdravotní pojišťovny, takže jsem ve všem tom zmatku 3x přerovnávala věci v pokoji.Kartička se samozřejmě nenašla, takže mám ještě fofr se zařizováním. Ale už to mám díkybohu za sebou.

Moc se omlouvám, ale teď už mě vážně nenapadá, co psát.
Takže prozatím se mějte pěkně a adió! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Barbara Brunette | E-mail | Web | 1. června 2012 v 7:25 | Reagovat

Také bych chtěla někdy do Londýna a do Paříže :) Tak ať se ti tam líbí :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.