Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Magic Night

7. dubna 2012 v 22:12 | PJ
Právě nastal čas, kdy už se vůbec nemluví o novoročních předsevzetí. Především z důvodu, že už jsou dávno pasé a snad všichni už na ně zapomněli. Ale my s Jackeline ne. Jedno z našich předsevzetí (Přání?) bylo uspořádat si tzv. "Magic Night" a vyvedla se skvěle. A co že to je a jak jsme to pojali my?

K samotnému nápadu nás dovedl tento obrázek:
Tumblr_lwsrcbi39l1r8ciiho1_500_large


Takže jsme si upravili pokoj dle zmíněného obrázku. Ano vypadá to maličko jink,ale jelikož jsme dvě , tak to bylo složitější. A při sestavování jsem využívala vše,co se našlo, takže nejprve deku držely ve vzduchu židle,ale nevešly se tam pak matrace, takže jsem použila takové 2 kusy "dřeva" (těžce se to vysvětluje) a na ně hodila deku a přes to, aby nespadla na nás, jsem dala ty gumové čelenky do vlasů. Takže vážně zajímavé,ale dopadlo to skvěle!


A teď už bylo čistě na naší fantazii, jak budeme pokračovat.
Já jsem doma našla starou knihu o magii, kde bylo vše o znameních zvěrokruhu, většba z ruky, karet a výklad snů.
Stojí snad za zmínku, že podle knihy ze mě, jakožto Střelce bude sportovec a z Jackeline- kozoroha hrobař či dokonce dozorčí ve věznici. Ale až na drobné detaily popis povahy a vzhledu mna mne sedí dokonale. Jenom Jackeline skutečná a ta popisovaná v knize se liší,ale i ty podobnosti by se našly.


Pak jsme si pustily Saw 1 :D Nejsem si jitá, zda-li se něco tak nechutného a krvavého hodí na tak kouzelnou noc,ale opět s Jackeline úžsné. Násldoval film "Číslo 23" také děsivé a konc velice překvapivý,ale tento článek skutečně nechci věnovat popisu filmů.

Naše filmová přehlídka zkončila kolem jedné ráno, to jsme se odlíčily .... (Sakra! Tohle všechno zní opravdu už moc jako deníček!) Poté jsme vzali notebooku a začaly plánovat budoucnost... a samozřejmě hledat způsoby jak to vše zařídit.
Následovalo pletení náramků přátelství, které ale zkončilo po chvíli s tím, že "se to doplete zítra", což nakonec skutečně udělala jenom Jackeline.
Nakonec jsme to zalomily ve 4 ráno po dvou dílech HIMYM.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dakota | Web | 7. dubna 2012 v 22:16 | Reagovat

No ale dopletla jsem už asi jenom 4 řady a pak to zakončila :DD A chvíli jsem se fakt bála že na mě ty prkna spadnou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.