Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Co přinese duben?

2. dubna 2012 v 19:52 | PJ |  Monthly
Tak Apríl už je za námi a já už zcela vážně mohu napsat článek s tím, co vás čeká. A to do nové rubriky "Monthly" neboli měsíčník (ano může to být i měsíčně atp. )
Už nám tu těch rubrik opět přibývá,ale toto budu vést pravidelně (Hádejte kdy, jak často?) každý měsíc, protože jsem zjistila, že je lepší, když víte, co můžete čekat a zabráníme tak spoustě zbytečných článků a v neposlední řadě i já když si stanovým řád spíše pak něco dodržím.
Články do této rubriky budou vždy prvního, to že tento článek je až druhého je kvůli aprílu- chápete ne?
A z toho plyne, že veškeré nové rubriky nebo dokonce i změny v uspořádání a designu budou vždy s tímto článkem.

A teď už co vás čeká a nemine.

Možná, že jste si ani nevšimli,ale vynechala jsem tuto neděli "focused on" za což se moc omlouvám,ale důvodem je, že článek a téma, které jsem měla připravené jaksi nemohlo být použito, kvůli tomu, že mne už někdo předběhl a ten někdo by mi mohl psát opět výhružné emaily. Takže další focused on bude až 15.4. a téma, které mám připravené už mi snad nikdo nevezme,ale neměl by. A pokud ano už mám v rukávu celý zásobník témat, takže nemusíte mít strach.

Nailart ten by měl být dnes,ale když se podívám na své nehty na nichž od soboty září rudý lak, moc se omlouvám a slibuji speciální velikonoční nail art v neděli před velikonocemi a dokonce vám prozradím i co plánuji. Na to si nezvykejte, opět to dělám kvůli určitým lidem shodou okolností kvůli kamarádce té, která mi psala ty maily- uh nepodstatné. Takže motivem nail artu budou velikonoční zajíčci. (Už si dnes vážně připadám jako malé dítě.)

V článkách na krásná.cz jsem teď také polevila,ale ne ne ne už opět jedu a strším nápady jako sopka. Dlouho jsem ale přemýšlela o tom, jak to s nimi dělat. Myslím tím, jestli je mám psát pouze tam a nebo zároveň i na blog. A zkončilo to tak, že jsem se rozhodla. Bude to vedeno tím způsobem, že takové ty různé rádoby-radící-články budou pouze na krásné a vždy vám do menu dám odkazy na 5 nejaktuálnějších, ale recenze, které sem krásně tématicky zapadají se objeví i zde. A také články o kterých si myslím, že jsou poměrně důležité nebo .... zkrátka, že je tam něco podstatného sem také přihodím.

Také jsem slibovala, že už odstartují účesy. S Jackeline už máme natočené sestříhané, víceméně kompletní jedno video- jeden díl ALE nevím, jestli je to odveta karmy nebo špatná aura každopádně nám to nejde nahrát. Pokouším se o to den co den,ale dokud nezjistíme, čím to je budeme je muset opět odložit. Ale prozatím mne napadla náhrada, protože už účesy slibuji skutečně dlouho a první díl by měl vyjít již 8.4 což je tuto neděli, tak pokud to stále nepůjde a já na nic nepřijdu tak vám první díl uděláme jako fotonávod.

Outfity, pořád vám o nich mluvím, cpu sem pořád, že mým cílem je fashion blog a skutek utek. Ale to už nehrozí... V galerii jsem vytvořila další složku,vám přístupnou a tam budu nahrávat fotky právě outfitů, které mimochodem budou vždy i u článku z nějakého dne, zkrátka kdy jsem to zrovna měla na sobě.

A novinkou budou ankety. Rozhodla jsem si vás trošičku prozkoumat. Budu se snažit anketu přidávat vždy ke článkům, které mají nějakou podstatu takže k návodům, recencím, focused on a budete hodnotit nailarty. A také bude jedna anketa v menu, která se bude každý týden měnit a budu tam zjišťovat, co vás zajímá a povede to k doufeme zdokonalení celého blogu. Výsledky anket a vůbec žebříčky pokud vás budou zajímat zjistíte vždy na konci každého článku v této rubrice.

A na závěr vás chci nalákat na člány, které už mám připravené a se kterými se v dubnu setkáte.
Takže se například se mnou naučíte uvařit skvělou zdravou večeři, upečeme si cookies (Aby jste rozuměli PJ si dala za předsevzetí naučit se vařit.), uděláme si náramky přátelství, vytvoříme si ozdobné polštářky, řekneme si něco o dietách, podíváme se na kloub horoskopům, kartám a magii, vrátíme se do časů zlatých "sixties", podíváme se kdo to jsouteda ti "hipsters", také nějaký ten rozhovor padne a recenze na další dvě vůně od Elite models.

Odemne pro dnešek vše, přeji krásný den, měsíc a hlavně čas strávený na tomto blogu.
Vaše
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Je pro tebe tato rubrika užitečná?

ano
ne

Komentáře

1 *Marki* | Web | 3. dubna 2012 v 20:06 | Reagovat

Tak jsem zvědvá. Máš toho elkem dos naloženýho. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.