Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Duben 2012

90's

29. dubna 2012 v 12:59 | PJ |  Focused on

Let's face it, nothing beats the '90s!

Není to tak dávno, co jsem byla s Jackeline v kavárně a nějakým prazvláštním způsobem jsme se dostaly na téma naše dětství a došli jsme k (překvapivému) závěru, že naše generace měla to nejkrásnější. Proto dnešní focused on věnuji nám, co jsou ten zlatý ročník 90! Ano, každý z vás si může teď klepat na čelo, že přeci každý bude tvrdit, že to jeho dětství bylo nejlepší. Ano já s vámi souhlasím, ale nikdo mi nevymluví, že oproti dnešní generaci se moc věcí nezměnilo. A až my "90s kids" vyrosteme myslím, že budeme velice podivní rodiče a velice otravní prarodiče až budeme dětem vyprávět o životě bez facebooku, twitteru, google+, iphonu a podobně.

Veletrh BIOSTYL

24. dubna 2012 v 13:06 | PJ |  Report
Bio. Dříve se o tom mluvilo hodně, dnes už toho tak moc není. Já zastávala názor, že bio je jenom drahá nálepka a že to nic neznamená. Postupem času mi ale v kuchyni začalo produktů s touto nálepkou příbývat a ze mě se začal strávat maniak prahnoucí po zdravé stravě a životním stylu. A proto jsem uvítala možnost navštívit právě veletrh, který se touto tematikou zabývá- Biostyl. A když jsem si pročítala, co všechno mohu čeka, byla jsem nadšená. Esoterika a Evolution byly třešničkou na dortu.

Jarní květy

17. dubna 2012 v 18:57 | PJ |  Nail art

Za Hlasem

16. dubna 2012 v 19:09 | PJ
Hlas Česko Slovenska, soutěž která plní lidem jejich sny. Dává naději. Nabízí lidem život v blahobytu,slávu a možnost živit se tím po čem už jako děti snili. Tuto neděli se odvysílal druhý přímý přenos,ale s jinými týmy. Jaká tam panovala nálada a co si o svém výkonu myslí soutěžící?

Tento týden proti sobě nastoupily týmy Dary Rolins a Michala Davida. Pro oba týmy se jednalo o premiérový přímý přenos a proto na začátku nervozita byla opravdu viditelná. Ale jakmile se rozjel Michal David se svým týmem a s písní "We are the world" napětí se začalo uvolňovat a vytvořila se úžasná atmosféra.

Na soutěžích tohoto typu mám ráda právě to sledování jak se sny mnohých lidí stávají skutečností. V neděli se splnilo určitě spoustu snů, protože diváci se rozhodně nešetřili a "standing ovation" si zasloužil skoro každý ať už od skupinek nebo z celé haly. A není se čemu divit. Během vystoupení do toho soutěžící dali takové množství energie, které zasahovalo lidi a ti si okamžitě stoupli a ohromeně tleskali nebo se pohupovali do rytmu.

Mne osobně nejvíce uchvátil výkon Ivanny Bagové. Její vystoupení bylo doslova kouzelné a dostalo snad každého. Čím výš se Ivanna se svým hlasem dostávala běhal mi mráz po zádech. Nebylo divu, že od poroty se dočkala pouze samé chvály. Ona o svém výkonu řekla: "Dneska to bylo úžasné, diváci všechno. Mám obrovskou radost."

Ovšem takové štěstí už neměla Alžběta Pažoutová. Podle poroty to bylo nejslabší číslo čímž však nesouhlasily její fanoušci. Jak se ohodnotila ona? "Já do toho dala hodně i lidi na facebooku mi teď píší, že to bylo dobrý. Tak doufám, že názor těch čtyř hlasování nějak neovlivní."

Na konci mezi soutěžícími panovalo přátelské pouto. Zeptala jsem se tedy ještě Alžběty, zda-li je to mezi nimi stále tak přívětivé. "Mezi námi je úžasná atmosféra. Jsme parta a vždycky se těšíme až to zkončí, že spolu budeme moct zajít na pivo." Ivanna k tomu,ale dodala "Ano, rozhodně mezi námi nepanuje žádná rivalita,ale přeci každý cítíme,že je to hra a místo tu nemá jistý nikdo."

Po přenosu jsem se zeptala Dary na to, kdo si myslí, že je favoritem pro vítězství. " Tak mým favoritem je moje Dominička. Ona má všechno, co by hvězda měla mít: úžasný hlas, úsměv, vizáž, vystupování. Ale hlavně po dnešním večeru si myslím, že každý tým má tak 3 hlasy, kteří na to mají a jsou to skvělí zpěváci."

A co si myslíš ty o výkonu soutěžících? Kdo je tvým favoritem?

Staň se královnou Londýna!

14. dubna 2012 v 20:54 | PJ |  Reviews
Big Ben, London Eye, Princ Harry- Londýn. Město, které nejednomu z nás přirostlo k srdci. A ty máš teď šanci pocítit jeho temperamentní vůni každý den!

Elite models jsou známy po celém světě. Stojí za světoznámými a oslavovanými modelkami jako je například Alessandra Ambrosio, Constance Jablonski a spousty dalšími. A nyní vytvořili i sbírku 4 parfému z různých koutů světa. Není divu, že mezi tak atraktivní místa jako je Paříž, New York a Rio zvolili výrobci i Londýn.
Tato vůně pulsuje energií, kterou budeš celý den hýřit i ty. Město Beatles, kde se narodily známé osobnosti jako třeba Robert Pattinson, Naomi Campbell, Leona Lewis a spoustu dalších, se ti skrylo do Vanilkové, ovocné vůně a jemě květinové vůně. Je romantická a divoká zárověň. S touto jedinou lahvičkou ti sebevědomí stoupne o 50% a navíc vydrží celý den na oblečení i na kůži, takže tvůj královský pocit jen tak nevyprchá. Je ideální na běžné nošení i na večerní party nebo dokonce i na rande.

Tato vůně je pro mne stělesněním elegance a energie, a proto se stala mým jasným favoritem z celé řady. Ale záleží na osobnosti. Může buď podtrhnout tvůj styl a nebo jej celý zničit. Ale všude platí pravidlo hlavně přiměřeně a s používáním této vůně to platí zrovna tak! Pokud to totiž přeženeš může tebe a nebo lidi v tvém okolí ze silné vůně rozbolet hlava a to zase nepotřebujem.

Oživ si den s vůní New Yorku

14. dubna 2012 v 19:11 | PJ |  Reviews
Rio, New York, Londýn a Paříž. Pociť vůni života z těchto destinací!
Prázniny už se sice blíží,ale máme ještě před sebou 2 a půl měsíce. Ale už teď můžeš vyrazit do New Yorku a ponořit se do směsice vůní, které ti může nabídnout s vůní od Elite Models: New York Muse.

Teď nemluvím o vůni smažených hranolek linoucí se z fastfoodů. Ale o zážitku z rušného velkoměsta. Nekomfortní,módní a elektrický New York se ti představuje v decentním flakónku, který tě překvapí směsí květin, ovoce a trochu dřevěného základu.
Flakónek je velice elegntní,ale poměrně nevýrazný, takže by nejspíše soutěž o ten nejhezčí nevyhrál,ale za to v sobě skrývá hodně silnou vůni, která je velice silný držák, takže ji budeš cítit celý den. Drží stejně dobře na kůži i na oblečení.
Hodí se na denní nošení,ale přijde mi trochu těžší. Záleží však na povaze každého z nás. Každopádně k večerném šatům by padnul dokonale a každý si tě zaručeně povšimne.

Velikonoce

9. dubna 2012 v 16:09 | PJ
Rok co rok jsou tu- Velikonoce.
U nás v rodině to znamená spoustu jídla- hlavně jídla.


Easter bunny

8. dubna 2012 v 12:28 | PJ |  Nail art
Dnes je ze tedy již zmiňovaná novinka. Jelikož jsou zítra velikonoce máte zde nailart na velikonočního zajíčka.
Takže si to užijte a krásné velikonoce.

Magic Night

7. dubna 2012 v 22:12 | PJ
Právě nastal čas, kdy už se vůbec nemluví o novoročních předsevzetí. Především z důvodu, že už jsou dávno pasé a snad všichni už na ně zapomněli. Ale my s Jackeline ne. Jedno z našich předsevzetí (Přání?) bylo uspořádat si tzv. "Magic Night" a vyvedla se skvěle. A co že to je a jak jsme to pojali my?

K samotnému nápadu nás dovedl tento obrázek:
Tumblr_lwsrcbi39l1r8ciiho1_500_large

Co přinese duben?

2. dubna 2012 v 19:52 | PJ |  Monthly
Tak Apríl už je za námi a já už zcela vážně mohu napsat článek s tím, co vás čeká. A to do nové rubriky "Monthly" neboli měsíčník (ano může to být i měsíčně atp. )
Už nám tu těch rubrik opět přibývá,ale toto budu vést pravidelně (Hádejte kdy, jak často?) každý měsíc, protože jsem zjistila, že je lepší, když víte, co můžete čekat a zabráníme tak spoustě zbytečných článků a v neposlední řadě i já když si stanovým řád spíše pak něco dodržím.
Články do této rubriky budou vždy prvního, to že tento článek je až druhého je kvůli aprílu- chápete ne?
A z toho plyne, že veškeré nové rubriky nebo dokonce i změny v uspořádání a designu budou vždy s tímto článkem.

A teď už co vás čeká a nemine.

Možná, že jste si ani nevšimli,ale vynechala jsem tuto neděli "focused on" za což se moc omlouvám,ale důvodem je, že článek a téma, které jsem měla připravené jaksi nemohlo být použito, kvůli tomu, že mne už někdo předběhl a ten někdo by mi mohl psát opět výhružné emaily. Takže další focused on bude až 15.4. a téma, které mám připravené už mi snad nikdo nevezme,ale neměl by. A pokud ano už mám v rukávu celý zásobník témat, takže nemusíte mít strach.

Nailart ten by měl být dnes,ale když se podívám na své nehty na nichž od soboty září rudý lak, moc se omlouvám a slibuji speciální velikonoční nail art v neděli před velikonocemi a dokonce vám prozradím i co plánuji. Na to si nezvykejte, opět to dělám kvůli určitým lidem shodou okolností kvůli kamarádce té, která mi psala ty maily- uh nepodstatné. Takže motivem nail artu budou velikonoční zajíčci. (Už si dnes vážně připadám jako malé dítě.)

V článkách na krásná.cz jsem teď také polevila,ale ne ne ne už opět jedu a strším nápady jako sopka. Dlouho jsem ale přemýšlela o tom, jak to s nimi dělat. Myslím tím, jestli je mám psát pouze tam a nebo zároveň i na blog. A zkončilo to tak, že jsem se rozhodla. Bude to vedeno tím způsobem, že takové ty různé rádoby-radící-články budou pouze na krásné a vždy vám do menu dám odkazy na 5 nejaktuálnějších, ale recenze, které sem krásně tématicky zapadají se objeví i zde. A také články o kterých si myslím, že jsou poměrně důležité nebo .... zkrátka, že je tam něco podstatného sem také přihodím.

Také jsem slibovala, že už odstartují účesy. S Jackeline už máme natočené sestříhané, víceméně kompletní jedno video- jeden díl ALE nevím, jestli je to odveta karmy nebo špatná aura každopádně nám to nejde nahrát. Pokouším se o to den co den,ale dokud nezjistíme, čím to je budeme je muset opět odložit. Ale prozatím mne napadla náhrada, protože už účesy slibuji skutečně dlouho a první díl by měl vyjít již 8.4 což je tuto neděli, tak pokud to stále nepůjde a já na nic nepřijdu tak vám první díl uděláme jako fotonávod.

Outfity, pořád vám o nich mluvím, cpu sem pořád, že mým cílem je fashion blog a skutek utek. Ale to už nehrozí... V galerii jsem vytvořila další složku,vám přístupnou a tam budu nahrávat fotky právě outfitů, které mimochodem budou vždy i u článku z nějakého dne, zkrátka kdy jsem to zrovna měla na sobě.

A novinkou budou ankety. Rozhodla jsem si vás trošičku prozkoumat. Budu se snažit anketu přidávat vždy ke článkům, které mají nějakou podstatu takže k návodům, recencím, focused on a budete hodnotit nailarty. A také bude jedna anketa v menu, která se bude každý týden měnit a budu tam zjišťovat, co vás zajímá a povede to k doufeme zdokonalení celého blogu. Výsledky anket a vůbec žebříčky pokud vás budou zajímat zjistíte vždy na konci každého článku v této rubrice.

A na závěr vás chci nalákat na člány, které už mám připravené a se kterými se v dubnu setkáte.
Takže se například se mnou naučíte uvařit skvělou zdravou večeři, upečeme si cookies (Aby jste rozuměli PJ si dala za předsevzetí naučit se vařit.), uděláme si náramky přátelství, vytvoříme si ozdobné polštářky, řekneme si něco o dietách, podíváme se na kloub horoskopům, kartám a magii, vrátíme se do časů zlatých "sixties", podíváme se kdo to jsouteda ti "hipsters", také nějaký ten rozhovor padne a recenze na další dvě vůně od Elite models.

Odemne pro dnešek vše, přeji krásný den, měsíc a hlavně čas strávený na tomto blogu.
Vaše