Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Say STOP!

8. března 2012 v 16:54 | PJ |  Focused on
Máte tu focused on o trohu dří,ale po přečtení zjistíte, že není na co čekat.
Jelikož jsem již dávno odepsala facebook, projížděla jsem dnes twitter, kde se dozvím vždy co se děje. Dnes mne zaujalo, že všechny tweety směřovaly předeším k jakému si Konymu.
Začalo mne zajímat kdo to je, co znamená #Kony2012 a kdo jsou neviditelné děti?
Po několika minutách mi začl běhat mráz po zádech. Tak se pohodlně posaďte a čtete, protože sice bych se divil, kdyby to neříkali za pár minut neříkali v televizních novinách,ale i tak cítím jakousi povinnost, že vás musím informovat, protože tohle si opravdu zaslouží minimálně skromné místečko na mém skromném blogu.Dovolte, abych vám představila muže, který je jedním z největším -bohužel- ještě žijícím nejhorším kriminálníkům této doby. Jeho jméno je Joseph Kony. A co že udělal? Vede "brutální kult unesených bojovníků" zvaný Lord's Resistance Army (LRA)
On unáší děti z jejich domovů do rovníkoé Afriky, nutí je stát se vojáky a dívky sexuálními otrokyněmi, zabije a zmrzačí jejich rodiče a sousedy.
Zajímaly by vás statistiky?
26 let násilí....
.....30 000+ unesených....
V roce 2005 byl obžalován,ale stále je veřejnosti neviditelný a stále mu vše prochází...

Tento rok má všechno změnit! Vzniklo toto video (doporučuji shlédnout a pokusit se porozumět)


a projekt KONY 2012
Proč 2012? Protože tento rok ho uděláme viditelným! Protože tento rok ho zničíme a Kony dostane, co i zaslouží!
Tumblr_m0imof5zyj1r4glbbo1_500_large
Fresh reports top the news almost daily of the continuing violence in Syria. Death counts are rising with casualties on both sides. EU bans and international uproar seem to have no effect and the Syrian military continues its advances on opposition occupied cities.When the Syrian crisis began in early 2011 the world watched in horror. Thousands were killed and the situation has continued to escalate.The instigating demonstrations began nearly a year ago to protest the imprisonment of children, but as a result of the violence thousands of lives have been taken – many of the dead are civilians caught in the midst of this struggle. Neither side seems willing to make concessions and violence continues.There are three groups opposing the governments and of these, the Free Syrian Army (FSA) is leading the military uprising. Do these groups have the right to continue fighting the government while civilians are consequently being slaughtered? The Syrian government is being indiscriminate in its killing and using the Free Syrian Army as its excuse. If the FSA were to stand down any continued violent action by the government would result in international uproar and foreign support would have a much more clear path of action.I worry that the value of the individuals lost is being forgotten in the midst of this desperate rights movement.Read the full history of conflict here.

5. března proběhla světová online premiéra toho videa a začlo se to šířit po celém větě rychlostí světla a twitter je toho stále plný.
Čím, že to vlastě můžeme my ovlivnit? Chápu, že ne každý by přispíval peněžní částkou, jednak to je snad i nesmyslné, ale pokud jte takoví nadšenci, proč ne, tady máte odkaz: https://www.stayclassy.org/checkout/donation?eid=14711
Ale pomůžeme všichni tím, že o tom budeme vědět a šířit informace dál! Takhle se celý svět spojí proti jedné osobě!
Ty děti si to nezaslouží, nebo snad ano?
Kony-2012_0_large

ZDROJE obrázků a více informací na: oficiálních stránkách, kde si mimo jiné můžete koupit i různé reklmní předměty (proč ne, ten náramek se mi moc líbí) nebo na blogu projektu.

Keep Calm

and

Stop Kony!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tý Nu Ška. | Web | 9. března 2012 v 8:49 | Reagovat

Dobrej článěk je hrozný co s děje :(

2 Kristýna Ch. | Web | 9. března 2012 v 8:51 | Reagovat

souhlaím s týnuškou je to děs

3 Cheerful Lady | Web | 9. března 2012 v 14:06 | Reagovat

Nevím, co je na tomhle pravdy, těch katastrof je všude tolik, že pro nezbláznění se je lepší to nesledovat. Ale některé lidi prostě nepochopím. Ovšem jestli se někdo takový dá ještě nazývat člověkem.

4 Kami | Web | 9. března 2012 v 23:58 | Reagovat

to je hnusný jak může ten kony vůbec spát?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.