Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Only God can judge ...

1. března 2012 v 11:46 | PJ

...You not!

Lidé jsou různí, každý se chová jink, má jiné názory, vyznává jiné náboženství, styl a také každý vypadá úplně jinak! Právě to je na lidech to krásné! Každý jsme jiný, každý jsme limitovaná edice.
Teď je velkým trendem, že ti každý řekne "Buď sám sebou!" a víte jak to dopdne? Jakmila se tak konečn stane a ty začneš být tková, jká chceš a začneš se lišit, lidé tě začnou soudit. A už se to s tebou veze. Ty jsi ta špatná, se kterou my se bavit nebudeme.
Ale já tady chci mluvit o tom, že ne každý má to štěstí, že vypadá ... jak to nazvat a nepoužít to slovo jde to vůbec? čeština, takový pěkný jazyk se spostou slov a slovíček a nenašlo by se tu to slovo asi už to mám! ...zkrátka, jsou tu i lidém, kteří nevypadjí ani trochu podle společenskýh ideálů krásy. Tím zrovna nemyslím lidi, kteří si to pouze myslí, přitom mjí pouze několik chybiček, které nejsou ani vidět. Nemyslím tím lidi, kteří jsou trochu přitěle, nebo mají velký nos.. pusu... Myslím ty, kteří vypdají jak mimozemšťani, nebo jako postižení, nebo holka, která nevypadá jako holka ale jako shrek atp. (Tenhle popis byl velice hnusný, vůči nim,ale jak to jinak udělat, aby mi tahle zkažená spolenost rozuměla?)
Když jsem včera projížděla youtube narazila jsem na už trochu víc starší video, kde se jedna taková holka snaží zpívat. I kdyby to uměla, lidi by se jí stejně smáli. Zavřete oči, ono to vážně není až tak špatné. Ta holka: Katie, má svůj sen, chce zpívat! Chce být zpěvačkou. Má pocit, že na to má.


Ono kdyby se jí našla dobrá písnička a trochu se upravil... já tomu nerozumím,ale zkrátka to jak se říká, že v koupelně to zní líp... no tak ten prvek (já mám vyjadřování fakt..) Tak by mohla znít jako třeba Nicki Minaj, která podle mě umí zpívat ted taky velice...ehm.. ale má dobrý vzhled. Katie ne.
Nicki Minaj má své fanoušky a Katie na youtube komentáře typu:
"HAGRID? IS THAT YOU?"
"snorlax's sister"
"Dis cacodemon has talent"
"kill it!!! kill it with fire!!!!!!!"

Každý máme svůj sen a měli bychom z ním jít! A teď mi řekněte. Kdyby jste byli na jejím místě, co by jste dělali? Myslíte si, že ona neví jak vypadá? Myslíte si, že se jí ve škole neposmívaj? Myslíte si, že je to věc co nemá duši, city a vaše urážky jí nerozbrečí?
Jedeme dál? Nebo ne, můžete se podívat na tohle video, posmívejte sem, ano je postižený a vypadá -jinak- ale jemu už to může být jedno. Už se po této plnetě neprochází. Vsadím se, že kvůli svému vzhledu neměl život jako my, nikdo ho nikdy nepozval třeba na privát nebo tak.

"Nesuď knihu podle obalu." -Hahaha

On/a je ošklivý/á ? ŘEKNI MI DEFINICI KRÁSY!
Tumblr_lzxhhuzsml1qfdwsio1_500_large

Lidé soudí i ty dokonalé- možná, že je i víc.

Dokonlá holka: Umělá! Fake! Děvka!
Dokonalý kluk: Gay! Arogantní! Namyšlenej! Frajírek!
-Aha-

Nevím proč, ale nějak mám chuť tu někoho zmínit a udělám to!
JUSTIN BIEBER
-dnes slaví své 18-tiny "Happy B-day..." ale co
"To je takovej teplouš, holčička! Hahaha..." - "No fuj, vypni toho geje!"
Nejsem jeho -bláznivá- fanynka, líbí se mi několik jeho písniček. Je to zločin? Proč je až trestné někde pustit Biebera, ale třeba One Direction vám už tak nevadí? (Musím se přiznat, že pokud něčí fanynka jsem tak především 1D :D)
Ale čert to vem!

(Nevím proč,ale když jsem dnes ráno na twitteru viděla přání k tomu, že je Justinovi Beberovi 18 a u toho toto video a já si ho pustila, dojalo mě to, ten příběh, připravte se na další focused on.. i když na toto téma se dostanu asi až v létě, protože už to mám dopředu připravené :D)

To, že soudíš někoho, tím neříkáš, kdo jsou oni, ale jaký jsi ty člověk!

A kdo vlastně jsi, že můžeš soudit?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 xo.Nikushka | Web | 1. března 2012 v 17:54 | Reagovat

Ty jo žádnej komentář? Asi lidem došly slova. Je úžasný že si fanda One Direction koho z nich máš nejradši? Jinak se všim souhlasím jako vždy skvělý dokonalý perfektní článek

2 Jackeline K. Taylor | Web | 1. března 2012 v 18:01 | Reagovat

[1]: Louis vede všude

jo koumám na tu krabici a dobrý! mi musíš ukázat!

3 PJ | Web | 1. března 2012 v 18:18 | Reagovat

[1]: Přesně tak, Louis!

4 Jackeline K. Taylor | Web | 1. března 2012 v 18:28 | Reagovat

[3]: Louis <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.