Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Kamila 'Deers' Písaříková

11. února 2012 v 11:14 | PJ
"Zlaté České ručičky" Kamila Písaříková se do českého módního světa zapsala opravdu originálně. Její ručně vyráběné šperky na motivy jelínků si už našli své místo na slunci.
Koho by neuchvátil takový krásný třpytivý jelínek už jako brož, čelenka nebo náušnice. K prodeji jsou již od roku 2005 a každý má své jméno, příběh a každý je v prodeji i s náhradními díly.


Nejprve by mne zajímalo, jak jste se dostala k výrobě jelínků a proč vlastně zrovna motiv jelena?
V rámci spolupráce s jednou produkční agenturou jsme vymyslely s bývalou kolegyní PFko pro klienty-šperk jelena, který zaznamenal úspěch a od roku 2005 se začal i prodávat. Naše pracovní cesty se rozešli a každá již tvoříme samostatně pod různými značkami.

Jak dlouho už se této činnosti věnujete a jaké byly vaše začátky?
Značka Deers funguje od konce roku 2009. Stále roste a vyvíjí se a já jsem opravdu šťastná, že tomu tak je. Začátek každého tvoření samozřejmě provází trocha nejistoty, minimum času, ale také velké plány

Z čeho všeho jelínky vytváříte?
Hlavním materiálem je koženka a speciální pěnová hmota pro zpevnění. Na zdobení pak používám nejrůznější kovové komponenty, krajky, korálky a nejkvalitnější broušené kameny Swarovski Elements, u kterých mám také certifikaci, proto vím s jistotou, že se jedná o originály.

Je něco, nebo někdo, čemu nějakým způsobem vděčíte za to, že se jelínci stali tak populární?

Určitě všem zákaznicím, které se stále vracejí a zakládají si svá jelení stáda. Jejich spokojenost i speciální objednávky na míru jsou velkou radostí, motivací a hnacím motorem.

Dají se vaše šperky koupit i v kamenných obchodech nebo zatím pouze na internetu?

Jelínky je možné si koupit jak přes internet v několika internetových obchodech, tak v kamenných obchodech po republice a především v Praze. Úplný seznam všech obchodů teď připravuji sepsat a vystavit na internet. Co nevidět také spustíme vlastní e-shopwww.deers.cz

Plánujete zůstat u jelínků, nebo v budoucnu přidáte ještě nějaké jiné motivy?

Výroba jelínků mě baví a přesto, že se jedná o jeden tvar, možností ozdobení se a zdobení je opravdu hodně, pořád je stále co inovovat. Zatím se na jiného tvora nechystám.

Na co se příznivci vašich šperků mohou těšit do budoucna?

Momentálně ladím jarní kolekci, kterou budeme co nejdříve fotit. E-shop je před spuštěním. Začala jsem také s organizací vlastních prodejních akcí s názvem Deers Pop up shop, další bude letos v březnu, kde představím novinky a rozšíření dalších jelínkových druhů.

A nakonec, co by jste poradila dívkám, které též baví vytvářet si vlastní šperky a chtěly by se stát něčím jako vy?

Velkou motivací je pocit, že mé šperky dělají lidem radost, že mě má práce baví a těším se z ní. To je velká motivace pro další tvorbu. Popřála bych všem tvůrcům, aby je to, co dělají těšilo a tvořili s radostí.
_____________________________
Aktuální kolekce:
ROMANCE

____________________________________

Tento článek najdeš na krásná.cz 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jackeline K. taylor | Web | 11. února 2012 v 15:06 | Reagovat

páni, ten první je úžasný ♥

2 H. | Web | 11. února 2012 v 21:57 | Reagovat

Báječný rozhovor. Ty šperky jsou pěkné hned bych si koupila ale na můj vkus moc drahé. PJ chtěla bych ti vynadat. Flákáš to tu a chybí mi tu tvoje fotky a to vtipné klábosení. Tyhle články jsou bezva ale já mám radši tamty

3 PJ | Web | 13. února 2012 v 17:13 | Reagovat

[2]: Čtenář můj pán ;)

4 memories21 | Web | 21. února 2012 v 17:28 | Reagovat

Ahoj pěkný blogisek...kukni na můj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.