Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Únor 2012

Special Day

29. února 2012 v 10:35 | PJ
Vsadím se, že polovina z vás teď čeká nějaký článek o tom, co se mi dnes stalo "speciálního" a ani si neuvědomí, že se to týká všech...


29. Února... Není to kouzlné?
Haló! Proberte se! 29.února už příští rok nebude a ne tím, že by měl snad nastat konec světa.
S 29. únorem se potkáme až v roce 2016, kdy já budu maturovat!
Ahá, že by vám to už došlo?- MÁME TU PŘESTUPNÝ ROK -
Vždycky jsem si strašně přála potkat někoho, kdo se narodil právě 29. února. Hlavně abych se mu mohla pořádně zamát! "Jéj nehtěla bych mít narozeniny až za 4 roky.."

Sakra! Přestaň truchlit nad tou 4 z matiky a pojďte tento speciální den oslavit!

Udělejte něco neobvyklého!
Užijte si to! Kdo ví, co bude za 4 roky...
Mimichodem dnes má mít také Superman narozeniny!
(A neříkejte mi, že Superman neexistuje, nebo podpoříte Batmana a svět ovládnou netopýři!)

Tento den nemá pravidla! Tak běž a udělej něco divného! Neočekávaného! Něco, na co by jsi si jink netroufla! Prostě to udělej!

No a já smozřejmě budu sedět doma na zadku? Proč? No třeba proto, že jsem od pondělka nemocná :( rýmička...kašílek...

Ale né, nemusíte mít srach (vím, že nemáte), PJ se z toho už dostává, jenom nemůže nic dělat, a tak se jde opít Coca-Colou.

Mějte se jedinečně a těšte se na neděli ;)

View

26. února 2012 v 19:22 | PJ
5 Kačíí | Web | 16. february 2012 at 16:08 | React
Už jsem se bála že jsi přestala.
8 Xoxo ♥ Vanessa | Web | 17. february 2012 at 18:14 | React
Jů PJ zase článek. Po delší době. Že bych to měla zase začít sledovat? :D
_________________________________________________________

Ano, ano, vím. Tento rok byl zatím na články hodně chudý. V lednu jste se mohli těšit pouze z 9-ti a v únoru z 8 článků a to rozhodně moc není. Pravdou je, že jssem měla málo času ... NA VŠECHNO! Nestíhala jsem školu, soukromý život a blog už vůbec. Co bylo mým problémem? Špatná organizace času, ztráta soustředění ... A to nemluvím o té zatracené inspiraci! Ale o tom tu toho bylo už hodně a mám pocit, že už to musí být nudné.
Ale už jsem některým z vás psala i na mail, že to není nastálo. Rozjedu se a mnohem víc než dřív. Jak víte vždy, když byla nějaká pauza, tak se to vždy rozjelo jinak a následoval krok k lepšímu.
Se vzhledem blogu jsem spokojená, ten se tu jen tak nezmění, možná na různé události ho přizpůsobím,ale jinak s drastickými změnami nepočítejte, jsem s tím spokojená tak jak to je.
Změna bude v tom, že zde přibude nová rubrika (už jsem to dokonc naťukla v jednom komentáři). Rozjde se již v březnu a to v neděli. Bude to "Focused on.." neboli teda "Zaměřeno na..." Potřebuje to ještě vysvětlování? No raději to ještě trochu více přiblížím. Chci tam psát o věcech, které mne zaujmou. Vzpomínáte si třeba na článek "Keep Calm" ? Bude to na stejný způsob. A víceméně na vše možné. Některé články do této rubriky mám už dokone připrvené, takže se rozhodně nebojte, že na to zapomenu.
A další změnou k lepšímu bude pravidelnost. To znamená, že na NailArty se můžete těšit každé sudé pondělí a na Focused on.. každou lichou neděli. Bohužel rubriku s recennzemi pravidelnou dát nemohu,ale pokud jste si povšimly článku s recenzí na vůni Rio, tak vám mohu zaručit, že na další vůni z této série se můžete těšit měsíc co měsíc (jsou 4). A takové ty běžné články neovlivním. Buď mne něco napadne, uhodí do oka nebo zatíží hlavu a nebo nic- bohužel.
Jinak jakmile se březen přehoupne do dubna můžete se konečně dočkat účesů! Během března vše připravím a od dubna kždý sudý pátek se budete moc těšit z nových nápadů.
No není toho málo, tak mi držte palce ať vše vyjde jak má a nic se nepos**e a zůstaňte se mnou :)

PS. Jsem ráda vždy, když i pošlete mail ať už s otázkou nebo připomínkou,ale pokud by vám to nevadilo, nejlepší by bylo, kdyby jste pali na twitter a každou otázku zakončili s #askPJ ;) Ale mailům se nebráním ;)

PPS. Nechcete si říct, s kým dalším by jste chtěli rozhovor? Docela by jste mi ulehčili práci ;) :D
S novou energií Vaše
PJ

Objev velkolepé kouzlo vůně Rio Glam Girl

26. února 2012 v 12:04 | PJ |  Reviews
Rio- město, které nikdy nespí. Energie z bouřlivých slavností a karnevalů se přenesla do jedné malé lahvičky. Vůně od Elite models s názvem Rio Glam Girl.

Vnes si do chladných dní trochu léta!

Máš pocit, že ti už dochází energie a nemáš už sílu? Pak je tento parfém právě pro tebe! Jeho květinové srdce tě již při prvním nádechu jeho jedinečné vůně doslova nabije.
Vůně je hodně sladká a silná, takže při jejím používání musíš být opatrná a napřehnat to moc. Stačí nanést pouze na krk a zaručuji ti, že její píjemná vůně tě bude doprovázet celý den.

Sebevědmí v jedné lahvičce

Já se někdy ráno vzbudím a připadám si jako bych vůbec nespala a pak když se podívám do zrcadla,zdá se mi, jako by se mi vysmívalo. To jsou dny, kdy s prázdným výrzem koukám do skříně s oblečením a mám pocit, že mi ni nesedí. Jako bych se přes noc změnila ve Shreka. Pokud i ty máš někdy takové dny, určit oceníš něco, co ti zvedne sebevědomí a ty se budeš cítit opět jako královna. Mne se v tomto směru osvědčila právě tato vůně, která dokáže podtrhnout tvé charisma.

A na závěr bych chtěla připomenout slova legendární francouzské módní návrhářky Coco Chanel:
"Ženy, které nenosí žádný parfém, nemají budoucnost."

Ty jsi tak umělá-

23. února 2012 v 17:15 | PJ

-že by s tebou ani Barbie nekamarádila.

Otevřely se dveře. Do místnosti vešla vysoká holka na minimálně deseti centimetrových podpatkách. Zamrkala velice rychle po místnosti svými dlouhými umělými řasami a chytla se za dlouhé vlasy, které patrně také nebyly její, jelikož ta delší spodní část byla o odstín světlejší a také úplně rovná oproti vrchním hnědým vlasům, které se jí vlnily k bradě.
V zápětí ta osoba spatřila svou kamarádku. Zvedla ruku, aby ji zamávala. Z prstů jí šly obrovské drápy, které se tvářili jako nehty, ale bohužel si mněla slečna přečíst návod před tím, než s nimi vyšla do města, jelikož pokud nechce strašit malé děti měla si je trošičku zastříhnout.
Po té, co se ty dvě náležitě přivítaly, vyslechla jsem si i kus jejich konverzace. "To je ten tvůj nový smoopalovák?" Neudržela jsem se a zasmála se. Ta osoba se na mne otočila a pomalým krokem ve stylu divokých koček ke mne přišla. "Je ti něco?" zeptala se. "Mám jednu otázku. Umělé řasy, umělé vlasy, umělé nehty... jsi si jistá, že nemáš na zádech napsáno 'made in china'?" Osoba se přestala usmívat, čímž se mi naskytl pohled na stopy makeupu, který byl očividně ještě tmavší než její opalovací krém. Otočila se ke mne zády a udělala krok směrem k její kámošce. "Jak já se směju těm chudákům, co musí jenom pomlouvat a přitom tiše závidí." pronesla. "A jak já se směju lidem, co mají více make-upu než oblečení..."
Víte, já vážně nemám nic proti lidem, kteří si dávají samooplovák, nebo nosí make-up (no upřímě, kdo ho nenosí že?) ale holky. Všude platí všeho s mírou. Vážně to není hezký pohled a vážně to není závist. 99% kluků mi dá za pravdu, když řeknu, že přirozená krása je něco, co je v této době velice ceněné.
Proč se vůbec všichni rozhodly, že prostě teď budou všichni umělé?
Může za to ta světoznámá panenka Barbie, která nám dává falešné představy o kráse?
V první řadě bychom si měly sáhno na dno duše my. Proč nejsem spokojeni sami ze sebou? Proč se snažíme být všichni tak originální, že jsme nakonec všichni stejní?
Všechno je to zakořeněno v nás a našem sebevědomí. A myslím, že je nejvyšší čas s tím něco dělat!

Pikachu!

19. února 2012 v 14:39 | PJ |  Nail art
Tento nápad vznikl jednoho dne z naprosté nudy. Jako malá jsem si vždycky přála mít skutečného Pikachu, vlastně kvůli tomu jsem se koukala, vždycky s několik Barbinkami kolem sebe, na Pokémony.
Tento Pikachu vypadá trošku jako kdyby šilhal a někteří to nejprve nechápali,ale doufám, že moji čtenáři jsou natolik inteligentní...

"Pikachu! Volím si TEBE!"


Let it snow...

12. února 2012 v 19:29 | PJ

-10°C -15°C -25°C... teplota na teploměrech nám krásně klesá do ošklivých záporných čísel. S každým stupněm níž nám přibývá vrstva oblečení. Někdy si říkám, že není možné abych zapla kabát přes tílko, dvě trika, mikinu, svetr s rolákem a šálu. Ale zázraky se dějí...
Ačkoli mi vadí promočené boty a pocit, že mi každou chvílí upadnou prsty, můj optimismus nezná hranic a touha dělat blbosti už vůbec ne. Takže není divu že si užívám naplno i těchto dnů.
Tak například jako každý druhý jsem vyrazila bruslit. Překonala jsem svůj neuvěřitelný strach z bruslení na rybníku a s Jackeline vyrazila. A kdyby mě jeden kamarádíček neshazoval ani bych nespadla (!) Nejsem úžasný bruslař a pan Verner by ze mě měl legraci, ale baví mě to a nepotřebuji k tomu přeplněné zimní stadiony.
Ale snad to nejlepší co může být na zimě je vyrazit s kámoškou ven a jenom blbnout. Na nic nemyslet, nic neřešit. Házet po sobě ...takový dost sypký... sníh. Ani nevíte jak je úžasné někoho shodit do sněhu a na opár vteřin mít pocit vítěztví.
Že jsem moc dětinská? Že tohle už se "nenosí" ? Upřímě, mě to nezajímá. Na tyhle chvíle nebudu nikdy stará. A navíc to malé dítě tam uvnitř té patnáctileté slečny pořád je a jen tak se svého místa nevzdá!
Myslím, že se všechny holky snaží moc rychle dospět. Nebo zkrátka si už v 11 letech řeknou, že tohle přeci dělají "malý děti" a oni už jsou přece velký holky. Ale pokud tohle náhodou některá z vás čte, přestaňte to dělat. Dokud vám nezaklepe na dveře třicítka, užívejte si toho co můžete dělat! Vezměte si příklad z mě a Jackeline. Nám je patnáct,ale 6-ti letý dítě by na nás nemělo.

A tady je to místo, kde bychh vám chtěla popřát krásné zimní dny, a v příštím článku opět naviděnou...

Kamila 'Deers' Písaříková

11. února 2012 v 11:14 | PJ
"Zlaté České ručičky" Kamila Písaříková se do českého módního světa zapsala opravdu originálně. Její ručně vyráběné šperky na motivy jelínků si už našli své místo na slunci.
Koho by neuchvátil takový krásný třpytivý jelínek už jako brož, čelenka nebo náušnice. K prodeji jsou již od roku 2005 a každý má své jméno, příběh a každý je v prodeji i s náhradními díly.


Kosmetika BIODERMA

8. února 2012 v 12:28 | PJ |  Reviews
BIODERMA je francouzská firma zaměřjící se na péči o pleť. Už mnohokrát jsem o ni slyšela, všude to byla samá chvála a tak jsem byla zvědavá, zda-li je to skuteně takový poklad.
Výrobky od této firmy mám 3- vlhčené ubrousky, hydratační sérum a deodorant.

Garnier BB krém

3. února 2012 v 22:48 | PJ |  Reviews
Chceš-li vypadat dobře, musíš o sebe umět pečovat. Ale jak? Na trhu je tolik krémů a každý na něco jiného. Hydratační, ochranný, pak tónovací a spoustu dalších, ale který z té velké řady upřednostnit? Nad tímto problémem jsem si lámala hlavu dlouho,ale naštěstí k nám konečně dorazila éra tzv. "Bíbíček" a pro mne záblesk na lepší časy.

Co to vlastně ten název "BB krém" znamená? Samotná zkratka BB znamená: Blemish Balm Cream,což by se dalo přeložit i jako krém na vady pleti. Za původem klasických BB krémů ale nehledejme Evropany,ale Asiaty. A právě v tom se skrývá tajemství dokonalé pleti Asijských žen.

Narozeninová party krásná.cz

3. února 2012 v 15:53 | PJ
Slíbila jsem vám to, máte to tu.
Internetový magazín krásná.cz, pro který píšu....Ale těch pár človíčků, co sem chodí to snad už ví. Slíbila jsem vám, že o tom něco napíšu,ale popravd řečeno, moc toho nemám. Skočte si spíše na blog Loly-J, která je opravdu hodně aktivní. V podstatě se dá říci, že ona to tam za nás všechno oběhala.
Z původního počtu- 12blogerek, které údajně potvrdily účast se nás sešlo pouze 5 -Lola-J, Annette, Kirsten,Wendy a já.
Musím říct a zaklepat, že do této doby, všechny holky, co jsem poznala jsou skvělé!
Mezi hosty byl Jan Bendig, Dominika Myslivcová a Martin Harich.
Musím se zmínit o tom, že jakmile začal zpívat Martin Harich, stáli jsme tam s Anetou v zadu, zatímco se všechny výherkyně nahrnuly dopředu, a já měla pocit jako taková ta důchodkyně. Výherkyně ječely a kdoví o ještě a já se s nechápajícím pocitem vzdalovala.
Také s Dominikou jsme si povídali a ať si každý říká co chce, na mne udělala obrovský dojem a určitě jí to všechno moc přeju. :)
Pokud máte otázky pište, pište, pište moc ráda zodpovím. ;)