Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Leden 2012

Já to prostě musím cítit srdcem...

25. ledna 2012 v 20:18 | PJ
Dobrý den, dobrý den, PJ je opět tady! Přichází se sklopenýma očima, velikou omluvou a s nadějí, že pochopíte to, že se tu týden nedělo absolutně nic...

On vlastně poslední článek napověděl- škola! Jak já tu věc nenávidím. Nejenom, že kvůli dohánění známek jsem nestíhala činnost, kterou miluji skoro nejvíc, blogování,ale nevšimla jsem si za tím vším učením ani života. Sakr! Vždyť já už ani nevím jak vypadají nebo jaká je zábava s mými přáteli! Nemluvě o nějakém tom času pro sebe.
Nenene, vlastně někdy mám tendenci všechno moc přehánět a hlavně se litovat. Neříkám, že to není pravda,ale začátkem tohoto týdne už se to dalo zvládat s klidem. (Přestože jsdem si řekla, že na 2. pololetí samé jedničky. Hahahaha.) V čem byl tedy problém? Že by mě zase opustila inspirace? Vlastně ne. Měla jsem milióny nápadů na články,ale mám jeden jediný problém:

Když něco píšu, musím to cítit srdcem.

Hahaha.. teď by u vás měl nastat tzv. Aha moment (Ne vůbec to nemái nic společného s "Oh momentem" v HIMYM), kdy si pozorný čtenář řekl: AHA proto ten název článku.
-A navíc nenapíšu nic bez svého oblíbeného čaje a brýlích, které mám při psaní článku buhví proč vždycky na nose. No a zrovna minulý týden mi čaj došel a musela jsem si ho koupit až dnes v Marks&Spencer-

Proč si všechny ty smysluplné věci nechávám až na konec?

Jedním z největších impulzů, které mě přinutily napsat opět něco, nebyly SMS od Jackeline, která mi pomlu 2x deně psala, jestli nco přidám,ale byl to mail od krásné, kde jsem zajásala nad novinkou, že se KONEČNĚ, po dlouhém čekání, náš tým blogerek rozšířil. Některé z těch holčin znám a některé mne svým blogm na první pohled upoutaly.
A snad největší radost mám z Dragell. Ona bya mezi prvními, co navšívili můj blog,ale to je úplně jedno. Celý její blog je velice zajímavý a já na ní vždy obdivovala to, že vždy napsala objektivní kritiku a nebála se někomu na blog napsat, co si myslí. Takže milí, drazí, stále nespokojení čtenáři krásné.cz doufám, že zajásáte, protože ona není "přihlouplá puberťačka". ;)
A další obrovskou posilo pro nás bude Angel-ina* ačkoli jsem ji do této doby neznala, velice mne zaujala svými články a názory.
Uvidíme co se vyklube s ostatních, kadžopádně co jsem měla šanci do této doby osobně blogerky poznat- zatím sice pouze Anette, Wendy a Kirsten- všechno jsou to úžané holky a já si moc vážím toho, že jste mi vy-čtenáři- dali možnost se řadit mezi ně.
Víte, že vám děkuju za všechno, ať už za vaše komentáře, nebo dokonce přípěvky na twitteru, obhajobu na jiných blozích (počínaje paparazzi blogy končeje blogy, které mi pouze nadávají) a vůbec vašemi ohlasy. Můžu říct, že mám ty nejúžasnější čtenáře a velice si jich vás cením.
A jak už jste se zmínili, že by jste se se nou rái setkali na té party od krásné, určitě tam budu a pokud můžu čekat někoho z vás určitě mi dejte vědět! ;) A pokud ne, můžu vám slíbit min. článek, (rozhovory), fotky možná i video.
A když už jsme u těch plánů. Už dlouho testuji nový 3-v-jednom krém od Garnieru a nail art příští pondělí bude také speciální.
Užvejte života a zkuste si někdy udělat chiličku i na tento bog, protoe vám budu mít určitě co nabídnout! ;)

it gets harder every day

16. ledna 2012 v 19:25 | PJ
Nenáviděné pondělí, otravné úterý, inorovaná středa, usměvavý čtvrtek a nej nej nej nejmilovanější pátek, přenádherná sobota a pitomá neděle! Tak hádejte, co je dnes za den?
Nebylo by to krásné, kdyby pondělky znamenaly zábavu?
Ale ono to není jenom pondělí, to bych mu zase moc křivdila. To ta zatracená škola!
Tím, že se blíží poměrně důležité vysvědčení, které rozhodne o životně důležitém kroku a to o tom, jestli budu pokračovat ve studiu na gymnáziu (bože prosím néé) a nebo se posunu dál na střední a dám sbohem trapným státním školám... No a tedy právě kvůli tomu, se všude honí známky.
Nejhorší jsou ovšem profesoři, kteří nedbaje vašich jedniček stále mluví o těch vašich pár špatných známkách...
Hahaha. A co teprva ti, kteří mají nespočet mindráků a tak si vyberou jednoho jedince (někdy víc ano) a ty jeou stále dokola zkoušení, testy, referáty za tres, úklid třídy... A kdopak má to štěstí u jedné velice sympatické dámy, která když na vás řve stále se usmívá. "hehe.. no hehe.. tak dáme tu trojku ne hehehe a je to bez dizkuze vůbec to na mě nezkoušej hehehe..."
Tumblr_llq6tlm3t31qfdwsio1_500_large

A psali jsme kompozici z matematiky.

Drahá matematiko, mne už vážně nebaví hledat tvoje ztracené x! Prostě se přestěhovalo ... jde se dál...

Mimo to by mne vážně zajímolo až přijde den a já budu potřebovat vědět, jak počítat xy*(116-48)/x

A dneska jsem zjistila také, jak je čas relativní... (Hm.. teorie relativity? WTF?!) Je ráno budík jásá, že je 6:00, jenom na 5 minut zavřeš oči a najednou je 7:15 ... jejda?... Jsi ve škole, je 12:45 na pět minut zavřeš oči a je 12:46 !!!

Škola: Nedostatek spánku, stres, spoustu práce, nesmyslná dramata a čas, kdy všechno nenávidíš!


Náramek: S korálky

14. ledna 2012 v 20:28 | PJ |  How to
Už dlouho vám slibuji, nějaké to DIY, po nepovedeném a na rychlo udělaném adventním kalendáři pro vás mám konečně návod na to, jak si doma můžete udělat pěkný pletený náramek, kterých není nikdy dost že?

Jsem fake, kopírka, trapka...

13. ledna 2012 v 20:11 | PJ

VĚDĚLI JSTE TO?


Čím dál, tím víc zjišťuji, že inteligence některých lidí začíná číslem nula. Proč?

Jak si může normální, inteligentní osoba vytvoři účet na facebooku s jménem "Petra Jírovská", přidat si mě do přátel pak všude tvrdit, že jsem fake? Ale čert to vem, na facebook už skoro vůbe nezavítám.
Nebo jak může někdo normální krásně obšlehnou moje vlastní nápady, tvrdit, že jsou jejich a navíc mne označit za kopírku? Docela mne dostává, kdy všechny důkazy mluví jasně o tom, že hold jsem s tím přišla dříve já, ale ne, ono je přece lepší říct, že už to bylo starší a že smazala blog a že mne vlastně vůbec nezná... NO STRESS
Ale úplně nejlepší jsou lidé, kteří aniž by vás znali napíší, že jste- trapka, co si hraje buhví na co nebo- úplně vypatlaná blondýna atp.

Haters gonna Hate

Dříve jsem při každé špatné reakci na něco, co jsem udělala, dostala pocit jakési závratě a sevřel se mi žaludek.- špatná nálada byla na světě. Postupem času jsem změnila ale kompletně přístup. Objektivní kritiku jsem si vzala k srdci a ten zbytek? Naučila jsem se, že se člověk nezavděčí každému. Takže se to ani nevyplatí zkoušet. Je to promrhaný čas zkoušením udělat na někoho dojem. Nejduležitjší je být svá.Také jem se naučila , že tím víc se blížíme šťastnému konci, tím víc jsou lidé plní nenávisti, takže není důležité co jsi řekla nebo udělala. Nikdy tě nebudou mít rádi. Proto mám jenom pár slov ...
FUCK THEM!

Ale i moji hateři mají nademnou jednu přednost. MOHOU MI POLÍBIT PRDEL. Já ne.

Právě tzv. Hateři jsou ti, kteří mi blog navštěvují snad pravidelně, čímž mě dělají i "slavnější" . U mě na blogu ve statistikách jsou hateři povětšinou naši bratři slováci- Slovenky.
Ale stejně vám všem takovým DĚKUJU! :)

Za peníze si štěstí nekoupíš...

12. ledna 2012 v 16:26 | PJ

Ale koupíš si nové boty a to je to samé!

"Whoever said money doesn't buy happiness didn't know where to shop." -Blair Waldorf

Hahaha.. Jedno z mých novoročních předsevzetí- ŠETŘIT! Ne, ale to bych nebyla já! Po Vánocích jsem byla v poměrně velkém plusu,ale teď jsem naoak v mínusua jestli z toho něco mám? Ne! Vůbec nic! Nechápu jak se mi podařilo utratit za 1 týden 1000kč! To bylo latté tady, latté támhle a nějakou tu svačinu... jé hele já byh si dala Cocacolu! Ta nuttela!

Sweet Heart

9. ledna 2012 v 17:45 | PJ |  Nail art
Tento nailrt je hodn jednoduchý, jemný a jsem s ním 100% spokojená. Že bych se už konečně začala lepšit? Musím to zaklepat,ale i levá ruka mi vyšla celkem dobře.
Jinak vás chci upozornit, že nailarty budou ted v pondělí,ale nejspš ne každé pondělí, protož čuchat každý týden ten smrad těch laků a odlakovače se mi skutečně nechce. (Musím ssi sehnat ten odlakovač bez zápachu!) Takže se dohodnem že to bude každé 2. pondělí. :) Alespoň se budete mít na co těšit. (To mi vždy říkávala mamka, když jsem jako malá chtěla tu hračku prostě HNED :D)

Stay werid.

6. ledna 2012 v 22:41 | PJ
Já vážně nezačínám s deníčkem...
Pátek- nejlepší den v týdnu. Dnes- první nejlepší den v týdnu v tomto roce 2012! To jen tak, kdyby někdo nevěděl kolikátého dnes je. Pampadapapam...
Hahaha.. už vím jak začít!
Tak to? Stále dodržujete svá předsevzetí?

Dlouhé nehty- kýč, nebo módní výstřelek?

4. ledna 2012 v 17:11 | PJ |  Nail art
Ruce jsou naše vizitka. Všeobecně známé rčení. Ve spoustě průzkumů muži potvrdili, že když jim žena podla ruku s krásně upravenými nehty, je to pro ní veliké plus. Jak je to s dlouhými nehty?

Módní výstřelek?

Když jsem byla na veletrhu interbeauty byla tam soutěž, kde se mladí talenti předváděli, jak krásně nalakují nehty. Když jsem viděla ty obrovské drápy (tomu už se skutečně jina říci nedá) dělalo se mi zle. Později jsem si tam právě natuto tématiku povídala s jednou nejmenovanou manikérkou, jejíž maminka byla špičkou svého oboru v ČR, a ta mi říkala, že v módě rozhodně nejsou dlouhé nehty, ty slouží skutečně poze pro tyto účely, ale naopak krásně upravené, krátké nehty.

Nehty z hlediska celebrit

Stále mi to nedalo spát, všude jsem pokávala holky s dlouhými ať už umělými nebo vlastními nehty. Začala jsem se na to zaměřovat. Kdž jsem si všimla nějaké fotografie slavné herečky, zpěvačky nebo modelky z módního mola, koukala jsem se jim po nehtech. Budete se divit,ale i ta Paris Hilton, která má vlastní řadu umělých nehtů, je má krásně krátké. Zkrátka, všichni co jsou nějakým způsobem považovány za módní ikony, rozhodně dlouhé "rejčáky" nemají.

Dlohé nehty? Ale proč ne...

Dlouhé nehty mi přijdou ještě normální u žen jejichž věk se blíží nebo už dokonce minul číslovku 30. Ale když vidím něco takového na mladé holce třeba i 11-ti leté napadá mě jen jediné slovo, které rozhodně není nějak zvlášť lichotivé.

Dan,16: Je to nechutné. Mě se to nelíbí, a ještě když má ta holka rudý lak tak vypadá hrozně.
Honza,15: Taková holka s dlouhými nehty mi připadá strašně laciná. Já si prostě nemůžu pomoci.
Denisa,17: Já mám občas dlohé gelové nehty,ale je o dost nepraktické. Jinak se mi to líbí.
Michaela,16: No taková francouzská manikůra je hezká na dlouhých nehtech,ale je pravda že se dost lámou a pak to vypadá hrozně. Navíc jsem slyšela, že se pod nehtem mohou hromadit bakterie.

A co ty? Máš krátké nebo dlouhé nehty? Jaké máš zkušenosti z dlohými?

Tento můj článek najdeš i na krásná.cz


Kapitola 2012

2. ledna 2012 v 0:46 | PJ

Strana 1 z 366

Prvn den v novém roce je za námi. Dnes když jsem se procházela po Vyšehradě tak nějak jsem přemýšlela o tom, co se stalo v roce 2011 a nemohla jsem se přestat usmívat. Právě tento rok rok mi otevřel dveře a já jimi prošla- vstříc novým zážitkům.
Uvědomila jsem si spoustu věcí a za ten rok moje osobnost prošla tolika změnami.
Rok 2011 jsem začínala jako umanutá, naivní blondýna (ano někteří jako třeba Kačíí jste to vystihli dobře, byla jsem taková "Bárbí" :D) měla jsem soji úhlavní nepřítelkyni a svůj pocitm, že jsem já... pak dlouho nic a potom ostatní s jejich stupidními pocity. Ale teď, když jsem v stoupila do nového roku 2012, jsem jiná. Ta blondýnka už by mne nepoznala. Už pro mne není katastrofa, když někdo udělá něco jinak, než chci já. Neřeším lidi, co mne tzv. "hejtujou" a přes všechny špatné dny, přes všechny starosti, problémy se snažím mít úsměv na tváři. Teď, nemám potřebu někoho nenávidět tak, že bych mu dělala svoje slavné "pomsty" (Zní to směšně,ale dřív jsem si v těchto věcech libovala). A hlavně, to nejduležitější co jsem si uvědomila a co přeji i vám, kteřím to stále ještě nedochází je, že je nejduležitější být sama sebou. Můžete někoho obdivovat, ale veliká chyba nastává, když se snažíte prosadit tím, že ho budete kopírovat nebo se snažit být jako on. Protože každá jsme dokonalá. Je důležité mít svůj názor a nebát se vyčnívat, protože jedině tak máte šanci se prosadit, nebo ať už chcete cokoli.
A právě tím, jak se mi měnil přístup k životu, začínaly se objevovat i velice úsměvné zážitky,ale také se mi začaly spolňovat mé sny.
Měla jsem možnost nahlédnout do kolekce na podzim/ zima od značky Next a dokonce se seznámit s hlavním představitelem této kolekce. Byla jsem na veletrhu interbeauty , kde mi provedly "proměnu" a poznala jsem tam Anett, na Pražském Fashion Weekendu, kde jsem se v Buddha baru seznámila s Wendy a Kirsten. A bylo toho víc než dost.
Získala jsem spoustu novýh přátel a se všemi si užila zábavy více než dost, že kdybych se rozhodla to všechno vypisovat zahltila bych celý internet.
Ale proč vám to píšu? Jako klasický malý český člověk si řekneš, že se vytahuju a chci aby mi všichni záviděli, ne není tomu tak. Chci vám jen dokázat, že pokud vyrostete z toho umanutého, dětinského JÁ, čeká tam za dveřma úžasný rok 2012. Rok, který pro vás může být rokem splněných snů a přáních.

Stačí chtít, věřit a jít si zatím a nikdy neváhat nebo pochybovat.

"Když si něco přeješ, celý vesmír se spojí, aby jsi to dokázal." -Paulo Coelho

Není to legrační? Tento článek měl být k datu 1.1.2012,ale za dobu co jsem ho psalo již uběhla celá hodina a půl, takže u datumu jeho zveřejnění se ude ukazovat již 2.1.2012, ale to nevadí, nikdy neni pozdě začít žít jinak i když to třeba zrovna nebude o Novým roce.

Co jsem dělala takový i nechtěný průzkum, zjistila jsem že spoustu lidí si nedávalo předsevzetí s tím, že to stejně nedodrží. Moje babička se rozhodla nekouřit, možná to nedodrží,ale určitě to bude znamenat to, že se tomu tak den dva vyvaruje a už to je dobré. (Moje babička je schopná vykouřit 2 krabičky denně). Na formspringu se mě 4lidé ptali, jaké předsevzetí jsem si dala já.
Já chci být šťastná, užít si co nejvíce zábavy, prožít každý den tak, jako by měl být můj poslední, dělat nemožné,nachvíli znechat úletů, keré nikam nevedou a najít si někoho speciálního, tancovat v dešti a spoustu dlaších... a především vždycky si jít za svými sny.
Jackeline: A jíst mrkev s Louisem Tomlinsnem! :D

A vy? Doufám, že přeci jen tento článek nebyl zbytečný, protože mi trvalo hodinu a ...ejhle hodinu a tři čtvrtě než jsem ho napsala akoli jsem ho vlastně ani psát nechtěla...

Takže:

2011- byla to zábava,ale je

KONEC

takže drahý 2012 jsem na tebe připravená!