Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

A zase jinak

29. prosince 2011 v 15:35 | PJ

...doufejme že už na stálo.

Původně jsem tento článek ani psát nechtěla, ale potřebuju, aby mi ty dv článjky nestrašily na hlavní stránce.
Pokud už sem nějaký ten pátek chodíte, víte že blog se s každým novým designem otočil od 90° a teď tomu není jinak. Dufám,ale že provedené změny už budou nastálo. Řikáte si kam zmizely rubriky a vůbec všechno? Začněme od začátku.
Náhodou jsem narazila na článek, "Proč nejsou blogy českých žen zajímavé čtení" Zaměřila jsem se tedy na otázku "Čím je můj blog výjmečný oproti jiným českým blogům?" Odpověď byla celkem jasná. Skoro ničím! Kdyby nebylo krásné.cz postrádal by dokonce i smysl.
Už jsem psala ve spoustě článků, že chci lidi inspirovat,ale zatím to zrovna tak moc nevypadalo. A bylo to tady, inspirace utekla někam pryč a já prostě nevědla o čem psát, co dělat, jak vůbec dál?
Šla jsem se se svými otázky svěřit panu Googlu a ten mi vyhledal top několik nejlepších světových blogeů. (Můžete se těšit na ozhovor, který připravuji s jedním velice významným). Co mi to přineslo?
Líbilo se mi, jak se všichni ti blogeři řídili myšlenkou že v jednoduchosti je síla a proto jejich designy byly skutečně jednoduché. To samé rubriky. Na co jich mít olik, když všechny stejně zajímají spíš ty novinky a do rubrik se kouká tak 5% z vás.
Tudíž jsem změnila design, který bude už na stálo. Rubriky jsem vám zde ponechala pouze Nail art, recenze a How to. Zbytek najdete v archivu.
Také vím, že mě mnozí odsoudíte, že jsem si blog přepnula do angličtiny,ale jelikož jsem angličtinofil nedá se nic dělat. Pokud nerozumíte google překladač vám rád poradí ;).
A ohledně článků?
NailArty by měly přibývat každý týden nejspíš v pondělí, ale kdyby se dělo něco a já neměla možnost jej přidám předem se omlouvám,ale jsem jen člověk a to ještě ke všemu "pečlivě studující", takže čas od času jsem nucena lehnout si do knih a zahrabat se do toho, bych vše dohnala a nepropadala.
Recenze budou vždy když bude něco nového. How to také neslibuji pravidelně,ale určitě se na to můžete těšit, protože kromě obyčejnýh návodů jak si něco vytvořit se setkáte i s videii plných účesů.
No a ostatní články budou reportáže z akcí,myšlenkové pochody a sem tam při nějaké zajímavé události i obyčejné lánky pipomínající deníek, ale bude se jednat spíše o články plné fotek a informací pro vás. Také se chystám i v příštím roce 2012 hodně cestovat, takže i na to se můžete těšit. Fotky samostatně už nenajdete, protože tento blog na to rozhodně orientovaný není, pokud hledáte skuteně dobrou fotografku s blogem koukněte se třeba k Jackeline.
A další novinkou je, že v menu naleznete fotky nejnovějších módních kousků, které jsem sehnala a i nejnovější fotky.
Toť vše. Článek splnil svůj účel. Bud se těšit na vaše komentáře a názory na změnu. Doufám, že to nebude tak kruté.
Děkuji za vaši přízeň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sandra Samsonite | Web | 29. prosince 2011 v 20:40 | Reagovat

Je to tu hezčí máš originálně udělaný to záhlaví to už to snad Lea Jenifer nezkopíruje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.