Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Prosinec 2011

Nový začátek, Nové naděje, Nové sny...

31. prosince 2011 v 21:02 | PJ
Posední den v roce 2012. Tak si něco přej. Sestav si plány na následující rok. Dej si nějaké předsevzetí (Stejně hned v únoru nebo ještě dřív porušíš). Začni snít a doufat, že to bude lepší rok. Připij si a dej pusu tomu, koho miluješ. A ať už piješ nebo jsi ve střízlivém stavu doma s tím, že "Jak na nový rok, tak pocelý rok" přeji ti všechno nejlepší do tohoto roku.

Roky se mění,ale změníme se i my?

Vždycky, když v příštím roce půjdeš spát a řekneš si "Dnešek byl blbej" zamysli se, bylo to opravu tím dnem? Nebla chyba na naší straně, že jsme nenašli důvod k radosti.

Nový rok, je pro nás všechny šance, aby jsme si ty dny udělali lepší.

Nebylo by hezké si příští rok touhle dobou říct "Byl to skvělý rok! Povedlo se mi všechno, co jsem chtěla." Začni hned teď, hlavně vždycky mysli pozitivně, uvidíš, že se pak všechno změní k lepšímu. Když se k tobě štěs tí otočí zády,jdi před něj! Zapomeň na všechny špatné vzpomínky roku 2011 a žij přítomností, tímhle okamžikem. Nemysli na to co by bylo, kdyby... Prostě to není, tak jdi dál!


Jsi taky na Silvestra sama? Nezoufej!

NOVÝ ROK! NOVÍ KLUCI!

Já do nového roku vstupuju s tím, že si chci užít zábavu, být šťastná, žít kždý den tak, jako by byl můj poslední a předevím JÍT SI ZA SVÝMI SNY!
A nakonec něco pro zasmání.

Tak HAPPY NEW YEAR!!!

A prosím, všechny ilustrace, obrázky, texty, fotky jsou moje tvorba a ty přece nechceš jít do nového roku s tím, že jsi porušila autorskyý zákon a ukradla něčí výtvor. Ono mi fakt nedělá radost, když narazím na nějakých stránkách na své dílo. Děkuju.

PF2012

31. prosince 2011 v 20:25 | PJ |  Nail art
Je tu KONEČNĚ další nail art. Téma je jasné. Opět nic etra,ale lepším se ... :D
Tip: Víš jak uděláš dokonalé okraje nehtů ze třpitek? Nech je v nějaké té nádobě, ideálně aby byla mělká aa širší a nehty i nalakuj a hned "namoč" do třpitek tak abys je měla tam, kde až chceš. Jednoduché,ale účiné. Nezapomen si ale pak výsledek přelakovat bezbarvým lakem, jinak se třpitky mohou odlupovat a bude se celá blejskat.

Forever young

30. prosince 2011 v 17:48 | PJ


HAPPY BIRTH DAY to MEE!

Přesně tak jsem si prozpěvovala 21.prosince, vím, jsem líná, už je to celkem dlouho..NE! Já nejsem líná, jenom jsem nebyla dostatečn motivovaná, ták je to!
Povím vám něco o narozeninách, mě a takovém tom blábolení kolem toho.
Narozeniny miluju, vždycky jsem si přála mít narozeninovou oslavu v Las Vegas- co není může být! Tak 18tiny si tam oslavím.
Narozeniny jsou ale vůbec nejlepší! Tak vezměte to takhle:
Velikonoc to jsou sladkosti.
Valentýn je sex.
Posvícení (jestli se to u vás slaví) to je jídlo, hodně jídla.
Vánoce- DÁRKY!
Silvestr- pití, alkohol...
A NAROZENINY OBSAHUJÍ VŠE VÝŠE UVEDENÉ!

In love with bow ring

29. prosince 2011 v 20:08 | PJ
Ano, ano, ano. Už jsem se zmínila, že miluju doplňky,ale teď momentálně prožívám kráný vztah se svým prsrtýnkem. Včera jsem navštívila svůj oblíbený obchod Claires a ačkoli jsem byla naprosto znechucená tím, co jsem viděla (Lidi se dočisa zláznili, před vánoci šíleli a po vánocích zase běhají za slevama.), a ačkoli mne přešla i chuť cokoli nakupovat, stejně jsem nakopila. Poslední dobou u mne bodují prstýnky- čím větší, tím lepší. Ale přeci zde nebudu básnit pouze o prstýnku. To bych už na tom byla vážně špatně.
"Ťuk ťuk můžu dál? To jsem já deníčkovský článek..."
Hahá! Já si hrozně protiřečím,ale to nevadí. Jak jednou řekla Dotty Anne "I takové články jsou občas potřeba, aspoň nehrozí, že si člověk bude povídat sám ze sebou."
Vlatně na tom,ale nejsem zrovna nejlíp. Lidi, právě teď tu máme to nejromantičtější období v roce a já i tak přeji mít někoho u sebe. Přežila jsem vánoční trhy, kdy jsem se toulala sama po Praze, zvládla jsem i první sníh, kdy jsem se procházela sama se psem, velký problém mi způsobilo jmelí, které mě rozčílilo takovým způsobem, že jsem ho schodila z lustru (Chápete? Ono i tam tak v klidu viselo a chtělo mě naštvat!),ale sakra já chci aspoň tu novoroční pusu! Ale jak to tak vypadá, mírně to nestíhám, takže jediný koho políbím bude obrázek třeba takového Louise Tomlinsona na obrazovce notebooku.
Abych zahnala černé myšlenky navlékla jsem na sebe svoji další lásku- volné, obří triko (za poslední měsíc mi jich v šatníku přibyla hromada), popadla psa a vydala jsem se s Jackeline na dortík a Latté.
Víte, ona taková chvíle s přáteli nad horkým Latté se skořicí dělá divy. Pro mne zatím jediný lék!

Fotky naleznete v celém článku.


A zase jinak

29. prosince 2011 v 15:35 | PJ

...doufejme že už na stálo.

Původně jsem tento článek ani psát nechtěla, ale potřebuju, aby mi ty dv článjky nestrašily na hlavní stránce.
Pokud už sem nějaký ten pátek chodíte, víte že blog se s každým novým designem otočil od 90° a teď tomu není jinak. Dufám,ale že provedené změny už budou nastálo. Řikáte si kam zmizely rubriky a vůbec všechno? Začněme od začátku.
Náhodou jsem narazila na článek, "Proč nejsou blogy českých žen zajímavé čtení" Zaměřila jsem se tedy na otázku "Čím je můj blog výjmečný oproti jiným českým blogům?" Odpověď byla celkem jasná. Skoro ničím! Kdyby nebylo krásné.cz postrádal by dokonce i smysl.
Už jsem psala ve spoustě článků, že chci lidi inspirovat,ale zatím to zrovna tak moc nevypadalo. A bylo to tady, inspirace utekla někam pryč a já prostě nevědla o čem psát, co dělat, jak vůbec dál?
Šla jsem se se svými otázky svěřit panu Googlu a ten mi vyhledal top několik nejlepších světových blogeů. (Můžete se těšit na ozhovor, který připravuji s jedním velice významným). Co mi to přineslo?
Líbilo se mi, jak se všichni ti blogeři řídili myšlenkou že v jednoduchosti je síla a proto jejich designy byly skutečně jednoduché. To samé rubriky. Na co jich mít olik, když všechny stejně zajímají spíš ty novinky a do rubrik se kouká tak 5% z vás.
Tudíž jsem změnila design, který bude už na stálo. Rubriky jsem vám zde ponechala pouze Nail art, recenze a How to. Zbytek najdete v archivu.
Také vím, že mě mnozí odsoudíte, že jsem si blog přepnula do angličtiny,ale jelikož jsem angličtinofil nedá se nic dělat. Pokud nerozumíte google překladač vám rád poradí ;).
A ohledně článků?
NailArty by měly přibývat každý týden nejspíš v pondělí, ale kdyby se dělo něco a já neměla možnost jej přidám předem se omlouvám,ale jsem jen člověk a to ještě ke všemu "pečlivě studující", takže čas od času jsem nucena lehnout si do knih a zahrabat se do toho, bych vše dohnala a nepropadala.
Recenze budou vždy když bude něco nového. How to také neslibuji pravidelně,ale určitě se na to můžete těšit, protože kromě obyčejnýh návodů jak si něco vytvořit se setkáte i s videii plných účesů.
No a ostatní články budou reportáže z akcí,myšlenkové pochody a sem tam při nějaké zajímavé události i obyčejné lánky pipomínající deníek, ale bude se jednat spíše o články plné fotek a informací pro vás. Také se chystám i v příštím roce 2012 hodně cestovat, takže i na to se můžete těšit. Fotky samostatně už nenajdete, protože tento blog na to rozhodně orientovaný není, pokud hledáte skuteně dobrou fotografku s blogem koukněte se třeba k Jackeline.
A další novinkou je, že v menu naleznete fotky nejnovějších módních kousků, které jsem sehnala a i nejnovější fotky.
Toť vše. Článek splnil svůj účel. Bud se těšit na vaše komentáře a názory na změnu. Doufám, že to nebude tak kruté.
Děkuji za vaši přízeň.

Press

28. prosince 2011 v 21:56 | PJ
Děkuji všem moc za krásbné dárečky, které mi posíláte.
Vždy když od vás dostanu nějaký nový mail mám obrovskou
radost, která se snad nedá ani popsat a hned mě to nakopne
k něčemu novému, co bych pro vás mohla udělat.
Video od Sandry Samsonite.


Dárky k 1. roku

28. prosince 2011 v 21:52 | PJ

Od Jackeline

Od Pavly

Pája mi napsala: " Ahoj PJ posílam ti teda taky něco k těm narozkám. Je to kreslené narychlo a ještě jsi to zezačátku ani neměla být ty ale myslím si že náká podoba tam bude ne? :-D Takže všechno nejlepší. P.S. Měla to být nejdřív Paris :-DP.P.S. Tvůj blog jede! B-) "

Od Painter
Od Lucy


Crabtree&Evelyn

27. prosince 2011 v 22:42 | PJ |  Reviews
Dostal se mi do rukou balíček jedné kvalitní britské kosmetiky Crabtree&Evelyn. Jedná se o kosmetiku, která se může pyšnit tím, že používá čistě přírodní suroviny, tudíž zde nenajdete žádné parabeny nebo jiné karcinogenní látky. Zaměřuje se především na mýdla, vůně, přípravky na péči o ruce a tělo,ale naleznete zde i produkty do interiéru a v neposlední řadě i vysoce kvalitní organické potraviny. Zaměřím se zde na přípravky na ruce a tělo.
Jako první produkt zde máme krém na ruce s velmi intenzivní vůní citronu a dále také medu s koriandrem. Krém velice dobře hydratuje, po celý den jsem měla pocit krásně hebkých rukou. Navíc ošetřuje kůžičku u nehtů tak, že ji změkčuje. A stejné je i tělové mléko, jehož vůni budete stále cítit.

Pokud jste příznivci přírodních mýdel určitě nepřehlédnětetoto.Vůně je opravdu nádherná a s tím souvisí i sprchový gel, který si nemohu vynachválit. Při ranní sprše když mě zaplaví svěží vůně citronuucítím příval energie a tato vůně vydrží po celý den.
S kosmetikou jsem příjemně potěšená. Na to, že jsem nikdy neholdovala přírodním přípravkům, změnila jsem názor. Vždycky mi vůně přišly příliš intenzivní a nepříjemné, ale zde je mají velice krásné.
Pokud vás tato kosmetika zaujala a přemýšlíte o koupi této kosmetiky doporučuji nejprve podobný cestovní set, jako mám já, který je za pouhých 500kč, což je velice přijatelná cena, když přihlédneme k tomu, že samotný krém na ruce by vás stál 270kč. Objednávat můžeš přes internetové stránky http://www.crabtree-evelyn.cz/, kde také momentálnbě můžete získat poštovné zdarma k prvnímu nákupu, pokud se registrujete.

Merry Christmas

24. prosince 2011 v 17:00 | PJ
A máme to tady! Vánoce!
Neztrácejste čas čtením tohoto zbytečného článku a utíkejte ke stromečku užít si čas se svými nejbližšími.
Já vám všem chci popřát jenom ty šťastné vánoce a nový rok 2012, který -doufám- pro nás bude jedinečný,ale to je přeci každý rok ne?

Vánoční nálada

22. prosince 2011 v 19:18 | PJ
Pozítří už tu budeme mít vánoce ačkoli mi to vůbec nepřijde. Mám pocit, že ještě tak před třemi roky jsem se těšila víc.
Touto dobouuž by mě vánoční nálada pohltila na tolik, že bych rozhodně neřešila problém, že nemám stále ještě dárky. Vůbec se teď na tyto svátky dívám jinak. Kdysi mi bylo jedno jestli jsem nebo nejsem na vánoce sama (volná, bez kluka) ale teď se čím dál tím víc zaobírám právě touto myšlenkou a ať jdu kam jdu, přeji si mít vedle sebe... někoho. Ale to přejde.
Teď konečně něco, co zde už dlouho nebylo. Fotky! -Vánoční speciál.