Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Říjen 2011

It´s Friday!!!

14. října 2011 v 19:33 | PJ

Designy za odměnu ;)

12. října 2011 v 20:54 | PJ
Nemyslím si, že jsem nějaký přeborník v dělání designů a ani nedělám na přání nic,ale když jsou ty narozky, co bych pro vás neudělala.
Udělala jsem design pro Agness, začínájící blogerku na jejíž články se moc těším, doufám že se nezkazí ;)
Tak co? Design líbí? ;) (Náhled sem dávat nebudu, podívejte se na její blog :) - Ach ta lenost) Jinak pokud chcete vědět nějaké ty aktualní stavy rodící se z mé hlavy podívejte se na pj-we.blogspot.com

Agness:

Přáni od Jackelin

8. října 2011 v 13:23 | PJ
Moje milá Jackelin (JK) mi poslala další přání k narozkám. Opět moc děkuji.


Bath timeee!!!

7. října 2011 v 22:46 | PJ

Fall style no.2

7. října 2011 v 14:54 | PJ
Tentokrát jsem se nechala inspirovat jedním z outfitu ze seriálu GossipGirl- Blair.
Fall style no.2 by pj-fashion featuring long glovesVintage coat£550 - suzannah.comRed pantyhose$15 - modcloth.comGiambattista Valli suede boots$1,070 - net-a-porter.comH M beret hat£3.99 - hm.comLong glove$20 - modcloth.comYves Saint Laurent - Rouge Personnel #05 Red Flame$35 - yesstyle.comessie nail color, fifth avenue$8 - macys.com

Klikni na celý článek, zajímá-li tě kde co a za kolik koupíš. (Vše je skoro ta nejdražší varianta, takže určitě seženeš stejné kousky i za levnější cenu)

Děkuji Páje

7. října 2011 v 11:00 | PJ
Přišel mi další dárek, tentokrát od nějaké Pavly, která bohužel nenapsala ani adresu na svůj blog, ani přezdívku, takže jméno odhaduji podle mailové adresy. (Kdyby si to Pavla četla at mi dá vědět). Děláte mi obrovskou radost ♥ a zároven nevím jak bych vám to měla oplatit. Jste zlatíčka. Miluju vás!
Pája mi napsala: " Ahoj PJ posílam ti teda taky něco k těm narozkám. Je to kreslené narychlo a ještě jsi to zezačátku ani neměla být ty ale myslím si že náká podoba tam bude ne? :-D Takže všechno nejlepší. P.S. Měla to být nejdřív Paris :-D P.P.S. Tvůj blog jede! B-) "
Obrázek je moc pěkný, jenomže je rozhodně hezčí než já! :) Ale moc ti děkuji, cením si tvé práce a času, který jsi tomu věnovala.

Děkuji Painter ;)

6. října 2011 v 17:10 | PJ
Přišel mi skvělý mail od Painter z blogu http://drawing-me-crazy.blog.cz/
Moc děkuji, narozeniny blogu jsou sice až 4. prosince,ale ani nevíte jakou radost mi děláte :)
Já právě vyrážím ven abych splnila pár z vás vaše přání. Mějte se hezky a Painter ještě jednou moc děkuji :)


Lucy, děkuju!

6. října 2011 v 15:29 | PJ
Po včerejším článku mi přišel úžasný mail od nějaké Lucy, která bohužel neuvedla adresu svého blogu ( Mrzí mne,že ji to nemohu nějakým způsobem oplatit.) V mailu bylo přání k budoucím narozeninám tohoto blogu, které bidou sice až 4. prosince, přesto však moc děkuji! Nedá se ani popsat jakou mi to udělalo radost♥
Takže Lucy moc děkuji.

Narozeniny!

5. října 2011 v 17:19 | PJ
Bylo nebylo, žila byla jedna dívenka, které kdysi dávno něco chybělo. Měla spoustu fotek, myšlenek, pocitů a inspirace. Věděla moc dobře co potřebovala- potřebovala se dostat do jiného světa. Do světa, kde i ty nejtrapnější lidé získají své příznivce. Do blogového světa!
4. prosince si tato dívenka dodala odvahy a vydala se vstříc novému světu. Začala si říkat PJ a zaplnovala internet svými články.
4. prosince?? A proč s tím vlastně otravuju už ted? Protože to bude véééliká "oslava"! Za tu dobu se dá říci, že jsem si získala i pár svých čtenářů a vůbec i několik návštěvníků se tu našlo no a jelikož si každého z vás nesmírně vážím chci aby ty narozeniny proběhly tak jak by jste chtěli. Zkrátka chci, aby jste měli tu možnost napsat si o čem chcete článek, jakou chcete fotku...
Pište své návrhy do komentářů na 100% všem jejich "dáreček dám. ;) Takže do 4. prosince tu budete mít všechno!

Dále bych se chtěla tímto článkem vrátit k jednomu příspěvku od nejmenovaného paparazzi blogu, kde Sár tvrdila, že mi nejspíš už odzvonilo, že už nejsem tak aktivní jako dřív a že blogování už nejspíš pověsím na hřebík.... Tak to NE! Milá Sár, já to tady chci naopak mnohem víc rozjet! Uvidíte neslýchané, uslišíte nevídané...! ;)

Každá jsme dokonalá

5. října 2011 v 16:58 | PJ

Máš akné, rovnátka, brýle nebo moc velký nos? Je opravdu hodně věcí, které ti může snižovat sebevědomí. A přitom zbytečně!