Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Interbeauty podzim 2011

13. září 2011 v 17:12 | PJ

V pátek jsem se zúčastnila veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2011, kde mi provedli kompletní proměnu. Ten den jsem vyzkoušela a dozvěděla se spoustu nových věcí a poznala spoustu skvělých lidí.

Nejprve jsem šla na manikúru od SpaRitual, kde se lidé chovali velice příjemně a ochotně mi vysvětlili snad vše, co se týká nehtů a vůbec péče o ruce. Nedá se to srovnat s nehtovými studii, ve kterých jsem doposud byla. Nejprve mi udělali masáž rukou, což bylo moc příjemné.
Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 12

Když se dostalo k lakováním nehtů, zjistila jsem čím se snad nejvíce jejich produkty liší od těch ostatních. Vše je čistě z přírodních složek, tudíž žádná chemie a nevěřili by jste tomu,ale například takový odlakovač skutečně vůbec nezapáchá jako ostatní. Když bylo dílo hotové byla jsem spokojená. I rodiče s mojí manikúrou byli spokojeni.
Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 10
Dále se šlo trochu občerstvit a honem honem na další proceduru, kterou byl samoopalovací nástřik. S tím jsem neměla vůbec žádné zkušenosti a obávala se, že skončím jako malý černoušek nebo odstín bude připomínat spíše cihly. I tady musím pochválit lidi jenž to měli na starost. Nejprve určili odstín, který by se ke mne nejvíce hodil, zvolili druhý nejsvětlejší a to Havaj. Převlíkla jsem se pouze do kalhotek , stoupla si do jakéhosi stanu a paní na mne začala stříkat barvu. Vysvětlili mi, že princip je v tom, že se teď 12-24 hodin nebudu sprchovat a až se osprchuju, barva se ze mě smyje a vytáhne můj vlastní, přirozený pigment a to už bude jako, kdybych se opalovala na sluníčku. Takže žádné nezdravé sauny nebo sluníčko. Cena v reálu se pohybuje od 500-1500 Kč. Když jsem se podívala do zrcadla, už to opálení stačilo abych pomalu nepoznávala sama sebe a to jsem ještě nevěděla co mě čeká.
Šlo se na řasy. Snad nejdelší proceduru, kterou jsem ten den měla. Trvala něco kolem 2 hodin,ale výsledek stál za to. Vybrala jsem si velikost řas C. Delší už bych si ani nedokázala představit.
Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 11
Obdivuji trpělivost a preciznost paní, které nám naše řasy připevnili. Já půlku procedury prospala,ale výsledek byl vážně úžasný. Kamarádky říkaly, že mám řasy jako mrkací panenka. Já samotná jsem moc spokojená. Zhruba by měly všechny vydržet 14 a pak pomalu vypadávat,ale efekt by měl vydržet celý měsíc.
Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 14
A následovali úpravy jako nalíčení a učesání. Líčení bylo výraznější než jsem zvyklá,ale nemohu říct, že by se mi nelíbilo. A účes! Bylo jasné, že se jednalo o odborníka ve svém oboru, když mě pan kadeřník začal česat. Celý ten účes byl fantastický, jednoduchý, zapletený a rychlý. Ačkoli by mi připadal neuvěřitelně složitý, trvalo to asi 5 minut.
Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 15
S tím vším jsem byla spokojená. Opálení, řasy a manikúra vypadají stále skvěle. To vše mi teď velice šetří čas v koupelně, jelikož mám řasami zvýrazněné oči, nemám potřebu se líčit, takže všechen svůj čas věnuji česání. Spoustu lidí si všimlo, že se u mě něco změnilo a spoustu lidí mi také můj nový vzhled pochválilo.
Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 16
Celý den se mi líbil a jsem ráda, že jsem měla tu šanci si vše takhle vyzkoušet na vlastní kůži.

A konečně video:

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jackeline K. Taylor | Web | 13. září 2011 v 17:17 | Reagovat

:) Moc ti to sluší :)))  ten účas byl dokonalí :))

2 The Annette Vogue | E-mail | Web | 13. září 2011 v 17:18 | Reagovat

Hlavně že nám to dopadlo dobře ;) :)

3 Jackeline K. Taylor | Web | 13. září 2011 v 17:28 | Reagovat

[2]: Slušelo vám to oboum :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.