Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

#1 Je tu 99% šance že jsi dokonalá. A i kdyby ne, dělej že jsi!

22. září 2011 v 20:05 | PJ
Nikdo není dokonalý? Co je to za blbost? Blesklo mi hlavou, když jsem měla toto stupidní tvrzení před sebou. A to to prosím bylo černé na bílém! Jako malá jsem si myslela, že já jsem ta dokonalá. Já, já, já a jenom já! Před 4 rokama jsem si myslela opak: "všichni jsou tak dokonalí co já tu vůbec dělám?" Před 2 rokama bych možná i s tímhle tvrzením souhlasila,ale ted? Že bych (i přestože většina tvrdí opak) zmoudřela?
Položím si skoro až filozofickou otázku. Jak můžeme vůbec používat slovo dokonalost, když vlastně tu dokonalost vyvracíme. Jak vlastně poznáme, že nikdo není dokonalý, když to nemůžeme s ničím porovnat, nemůžeme určit tu dokonalost. Sakra já na to filozofování nejsem stavěná, protože nevím jak mám tu myšlenku, kterou se pokouším ve své hlavě udržet, správně vyjádřit.
Dokonalý je každý z nás. Máte přítele/přítelkyni a tvrdíte "On/ona je dokonalý/á" A ted si vezměte, že každý má nějakého přítele/ přítelkyni a každý pronese to samé, takže jsme vlastně všichni dokonalí ne?
A proč vlastně píšu, že na 99% je tu ta šance? No protože někteří jedinci, uvěřili tomu, že dokonalí nejsou a tím, že tomu tak věří to dávají (ač třeba i nechtěně) najevo a ostatní tomu nakonec také uvěří, proto vám radím, i když si myslíte, že nejste dokonalí, chovejste se tak, jako že jste a uvidíte, že vás tak budou brát i ti ostatní!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jackeline K. Taylor | Web | 25. září 2011 v 19:01 | Reagovat

Máš úplnou pravdu :)) Každý je svým způsobem dokonalí :)

2 Miriam | Web | 27. září 2011 v 19:52 | Reagovat

Asi sem to 1% :D V tom článku co píšeš chtě nechtě musím souhlasit. Moc povedený

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.