Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Srpen 2011

Hon za návštěvností

8. srpna 2011 v 13:49 | PJ
"Ahoj, máš moc pěkný blog, koukneš na můj?" Oblíbená věta většiny českých blogerek. Skoro u každého článku, který napíšete narazíte na dvě, tři podobné věty. A proč to dělají? Myslíte si, že si tím akorát proti sobě někoho poštvou? No ano,ale i to se jim vyplácí! Vy totiž přijdete na jejich blog, aby jste jim mohli napsat třeba jak jsou blbé...

Nechápu proč všechcen ten hon za návštěvností? No a co že má blog velkou návštěvnost? K čemu ta je, když je nezasloužená. Když se tam lidé nechodí koukat na články a tak ? A když má blog malou návštěvnost? No a? Hlavní je, že toho dotyčného blogování baví a to co dělá, nebo píše, dělá s lásko, což se také projeví na kvalitě článků!
Vůbec posuzovat blogy podle návštěvnosti mi přijde jako hloupost. Obzvášť dnes, kdy jsou různé triky na to, jak si tu návštěvnost zvednout, jako třeba již zmíněným spamováním, nebo tím, že si zařídíte, aby váš blog byl na hlavní stránce blogu.cz. Nestačím se divit trendu "hodnocení blogů", které provádí jiní blogeři, kteří mají sami blog na tři věci..nóó... a vždyckytam přidají položku návštěvnost, za kterou také můžete dostat nejčastěji maximum 10 bodů, pak se tato položka sečte s dalšími a z too vznikne výsledek, který má říci, jestli se jim váš blog líbí nebo ne. Ok, ať si hodnotí,ale copak s tou návštevností? Nad tím mi skutečně zůstává rozum stát.
Pamatuji dobu, kdy jsem s blogařením začínala, před cca 6 roky, kdy návštěvnost něco znamenala, tu člověk jen tak neovlivnil ano našlo se pár spamerů,ale to bylo skutečně takové minimum ne jako teď, kdy spamuje každý druhý. Když měl někdo vysokou návštěvnost to už bylo něco! Teď když má člověk 10 online, je nespokojený,ale kdysi co bych za 10 online dala. Myslím si, že dříve to blogování bylo lepší, takové přijemnější. Tenkrát největší problémy byly s kopírováním. Každý druhý kopíroval, ale to jsem se zase dostala...
Á ta návštěvnost...podívejte se třeba na (sakra! Jak se jmenuje) Faltýnkovou, podívejte se na její návštěvnost? A blog? Kvalitní? Když zkopíruje každou dobrou myšlenku od jiných blogerek?
Co vy a návštěvnost?

PJ´s Summer color

2. srpna 2011 v 19:29 | PJ
A máme tu další inspiraci. Teď jsem vám chtěla představit různé (pro někoho možná trochu ulítlé) kombinace. Protože léto je samo o sobě dost barevné, nebojte se barevných kalhot a doplňků. Těm ještě rozhodně neodzvonilo. Také v současné době se rozmohl trend barevných brýlí, kterých je dobré mít doma hned několik.
Já například sehnala bílé, růžové a červené v H&M a nemohu říct že by byli drahé, bohužel cenu si již nepamatuji. Dále různš barevné kalhoty určitě seženete v Terranově a v NewYorkeru zase úžasné topy, které můžete zkombinovat s kalhoty. Pokud se budete poohlížet po nějakém topu určitě se koukněte na nějaký vzdušný, který je letos na první místě, nebo na tílka s potiskem, kde platí pravidlo, čím nápaditější, tím lepší.
PJ´s Summer color