Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Kamarád do deště

6. června 2011 v 17:41 | PJ
Už dlooouho jsem chtěla naspat něco na toto téma,ale až dneska jsem dostala pořádnou dávku inspirace nebo zpíš zkušeností.
Hledání "pravého" kamaráda je jako hledání té pravé lásky, je to běh na dlouhou trať a někdo za svůj život k tomu cíli ani nedoběhne. Každý máme určité tušení, že na svou pravou lásku určitě narazíme,ale na pravého přítele na kterého se budete moci spolehnout jó to už si nikdo není tak jistí. Na to zda-li se nám ten dotyčný líbí přijdeme podle vědců prý už během setiny vteřiny,ale copak můžeme přátelství hledat očima? Pravého přítele musíte poznat! Takhle poznávat lidi můžete třeba několik let a pak zjistit, že to nebylo přátelství.
Já sama už jsem si někdy říkala, že přátelství je blbost. Vždycky to ze začátku vypadalo perfektně,ale pak se to zvrtlo a jako by jsme si přestávali rozumět... Začínala jsem si myslet, že jediný komu mohu věřit jsem já sama a pak mému psovi- Quintíčkovi,ale sdílená radost je větší radost a já se potřebovala svěřovat a potřebovala jsem někoho, kdo by mi k tomu něco řekl, ano Quintík je skvělý,ale ten mi asi nepopřeje hodně štěstí, když se chystám k důležitému kroku v životě. Ano mám pocit že mi rozumí,ale já potřebuju slova a smích...
Naštěstí, jako by někdo slyšel má přání a přinesl mi do života hned několik "adeptů". Nejprve jsem si myslela, že budu mít víc přátel,ale osvědčili se jen dva.
Byl pošmurný den a já měla šoatnou náladu a tak nějak mě všechno přimělo k zamyšlení. Potřebovala jsem pomoc, někoho obejmout abych se necítila tak sama. Tak jsem napsala SMS zprávy a dočkala se odpovědí jedna osoba mi skvěle vylíčila mé dobré vlastnosti a náladu mi zvedla prvotřídně, ta druhá mou udeptanou náladu položila ještě níž. Jakoby ta-ten přesně věděl, co mi pomůže... A tak jsem poznala já pravého kamaráda...
Kolem mě je dalších spoustu kamarádů a kamarádek,ale ti nejlepší jsou jen dva!
Vám bych chtěla popřát aby jste našli také své nejlepší kamarady tak jako jsem je našla já. Už jenom pak toho pana pravého,ale na to mám snad ještě dost času! ;)

P.S. Na společných fotkách se již pracuje jen strpení... ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate | Web | 18. června 2011 v 21:39 | Reagovat

Najít pravé přátele je fakt těžké. Hlavně tedy rozpoznat dobré přátele, kámošů a známé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.