Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Čtení k vodě

15. června 2011 v 19:34 | PJ
Léto už se nám ozývá svými 30°C, každého to táhne k vodě a to nejen s přáteli,ale i sama. Sbal si ručník, sluneční brýle, nezapomeň se namazat opalovacím krémem aby jsi předešla např. spáleným ramenům a nezapomeň na nějakou pěknou knížku. Nevíš-li jakou, mám pro tebe pár osvědčených tipů.


STARÁ DOBRÁ KLASIKA
Romeo a Julie
Neznám nikoho, koho by nestrhl příběh zamilovaného páru jemuž rodiče nepřáli. Možná, že většina z nás ví, jak tato tragédie dopadne,ale vsadím se, že každý kdo se ponoří do víru veršů nepřestane, dokud to nedočte.

Hamlet
Když už jsme u toho Shakespeara… Tato knížka patří k mým nejoblíbenějším. Nějakým způsobem jsem se do Hamleta zamilovala. Jeho povaha mi přišla tak skvělá! Tobě příběh smaozřejmě také doporučuji. Stejně jako Romeo a Julie je ve verších,ale je několik různých verzí, pokaždé od jiného překladatele, a tak radím při výběru vyhledávat spíše tu veršovanou verzi.

VTIPNÉ
Klub vášnivých botomanek
Tato kniha vypráví příběh o třech mladých kamarádkách, které propadly závislosti na botách. Velice jsem se pobavila jejich netradičním způsobu jak tuto závislost vyřešit, když už jim to začne lézt do peněz. Můžeš si myslet, že je to něco na způsob filmu: Šílenství shopaholiců,ale vůbec ne!

Jak být líný
No není to skvělé lenošení s knížkou, kde ti poradí jak být líná? Toto není jako příběh, jsou tam kapitoly, kde ti poradí například jak se pořádně vyspat, kdy to zabalit a podobně. S humorem se tam autor zaobírá takovými otázkami které by nás v životě nenapadli.

Deník odbarvené blondýny
Tato kniha má celkem tři díly, já četla jen jeden,ale zato se mi moc líbil. Celé se to točí kolem Boženy Svarovské, která je nespokojená se svým jménem- Božena, které se prý nehodí do práce v časopisech, a vůbec s celým svým životem. Začtěte se do knihy a zjistěte jak se vyrovnává třeba se špatným sexem, nebo s problémy s její matkou, s plastickou operací…

ROMÁNY
Smutek sluší bárbínám
Příběh pojednává Jindře , která je chytrá, vtipná a rozhodla se život řešit s nadhledem. Na velkou lásku nevěří,ale… vždycky je tu nějaké ale! Tuto knihu přečteš jedním dechem. Nudná rozhodně není.

Zavržený
A teď snad ta nejlepší ! Do této knihy jsem se zamilvala a věřím že i ty po jejím přečtená budeš myslet na celý ten příběh. Nora, která je inteligentní holka co nerada riskuje se zamiluje do jakéhosi Patche což jí kompletně změní život. Možná že je to chyba, protože Patchova minulost rozhodně není nevinná. To jediné co v životě udělal dobrého bylo to ,že se zamiloval právě do Nory, mohla bych popsat celý příběh,ale nebylo by to pak takové. Jak to dopadne musíte zjistit sami na konci knihy. Každopádně je tato kniha vynikající a rozhodně doporučuji!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Věrka Kocová | Web | 16. června 2011 v 9:37 | Reagovat

Dobrý tipy

2 Paulie* | Web | 16. června 2011 v 15:10 | Reagovat

pěkný lay;)

3 Paulie* | Web | 16. června 2011 v 16:34 | Reagovat

díky;)
nene, ty fotky jsem nefotila já, ale taky ráda fotím;) takže se třeba někdy dočkáš toho, až budou na blogu :D ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.