Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Červen 2011

Bublina z Bublifuku!

17. června 2011 v 17:39 | PJ
Bubble! :)

Sunny day

16. června 2011 v 17:19 | PJ

-ohodnoť : Pink inspirationPJ: “Sunny day :)”

Příčesek (mašle) C&C 125.- ; Řetízek Orsay ; Tílko Terranova 179.- ; Brýle C&C 125.- ;Džíny New Yorker, členka C&C 70.-

Čtení k vodě

15. června 2011 v 19:34 | PJ
Léto už se nám ozývá svými 30°C, každého to táhne k vodě a to nejen s přáteli,ale i sama. Sbal si ručník, sluneční brýle, nezapomeň se namazat opalovacím krémem aby jsi předešla např. spáleným ramenům a nezapomeň na nějakou pěknou knížku. Nevíš-li jakou, mám pro tebe pár osvědčených tipů.

Vybrané blogy na červen

11. června 2011 v 8:39 | PJ
Připravila jsem pro vás seriál, vždy vám na měsíc vyberu 2 blogy, které jsou pro mne číslem jedna. Takže pokud se nudíte, nebo vám zvědavost nedá určitě se podívejte. Jednou třeba napíši o tom vašem blogu. :)

Lissa Dragon (web)

Začíná,ale vypadá velice nadějně, píše recenze na jimi přečtené knihy, filmy.
Články jsou psané čtivě, nic nudného od čeho rychle utečete. Vsadím se, že vás
vše o čem tam píše zaujme! Patří mezi skutečné top.
-Jen abyc to nezakřikla :))-

AK (web)

Tato slečna s citem pro módu také s blogem začíná, ale už teď si tam můžeme
přečíst spoustu deníčkovských článků. Zjistíte, že si lecčím prošla a na
téma kluci a láska toho ví skutečně dost ze svých zkušeností!

Teď máte slovo vy!

10. června 2011 v 19:29 | PJ
Já tady kecám pořád, zahlcuji vás vším možným fotkami, radami atp.
Ale co kdyby jste se jednou vyjádřili vy? Vaše názory si vezmu k srdci a budu se snažit vyhovět vašim připomínkám. Vaše názory mohou být mířeny přímo na mou osobu.
Přostě vžijte se do role kritiků a napište mi do komentářů váš názor. A mohu-li se zaptat i to, co si o mne myslíte ačkoli vím, že mě neznáte a tudíž nemůžete soudit, prostě a jednoduše jak na vás působím.

Quintík

6. června 2011 v 18:28 | PJ

Kamarád do deště

6. června 2011 v 17:41 | PJ
Už dlooouho jsem chtěla naspat něco na toto téma,ale až dneska jsem dostala pořádnou dávku inspirace nebo zpíš zkušeností.
Hledání "pravého" kamaráda je jako hledání té pravé lásky, je to běh na dlouhou trať a někdo za svůj život k tomu cíli ani nedoběhne. Každý máme určité tušení, že na svou pravou lásku určitě narazíme,ale na pravého přítele na kterého se budete moci spolehnout jó to už si nikdo není tak jistí. Na to zda-li se nám ten dotyčný líbí přijdeme podle vědců prý už během setiny vteřiny,ale copak můžeme přátelství hledat očima? Pravého přítele musíte poznat! Takhle poznávat lidi můžete třeba několik let a pak zjistit, že to nebylo přátelství.
Já sama už jsem si někdy říkala, že přátelství je blbost. Vždycky to ze začátku vypadalo perfektně,ale pak se to zvrtlo a jako by jsme si přestávali rozumět... Začínala jsem si myslet, že jediný komu mohu věřit jsem já sama a pak mému psovi- Quintíčkovi,ale sdílená radost je větší radost a já se potřebovala svěřovat a potřebovala jsem někoho, kdo by mi k tomu něco řekl, ano Quintík je skvělý,ale ten mi asi nepopřeje hodně štěstí, když se chystám k důležitému kroku v životě. Ano mám pocit že mi rozumí,ale já potřebuju slova a smích...
Naštěstí, jako by někdo slyšel má přání a přinesl mi do života hned několik "adeptů". Nejprve jsem si myslela, že budu mít víc přátel,ale osvědčili se jen dva.
Byl pošmurný den a já měla šoatnou náladu a tak nějak mě všechno přimělo k zamyšlení. Potřebovala jsem pomoc, někoho obejmout abych se necítila tak sama. Tak jsem napsala SMS zprávy a dočkala se odpovědí jedna osoba mi skvěle vylíčila mé dobré vlastnosti a náladu mi zvedla prvotřídně, ta druhá mou udeptanou náladu položila ještě níž. Jakoby ta-ten přesně věděl, co mi pomůže... A tak jsem poznala já pravého kamaráda...
Kolem mě je dalších spoustu kamarádů a kamarádek,ale ti nejlepší jsou jen dva!
Vám bych chtěla popřát aby jste našli také své nejlepší kamarady tak jako jsem je našla já. Už jenom pak toho pana pravého,ale na to mám snad ještě dost času! ;)

P.S. Na společných fotkách se již pracuje jen strpení... ;)

Žába v trávě

5. června 2011 v 17:49 | PJ

You can see me on

4. června 2011 v 22:37 | PJ
Follow me:
  • bloglovin

S JK směs fotek

3. června 2011 v 21:59 | PJ
Spoustu, spoustu fotek s JK.

Klikni na: Celý Článek pro všechny fotky.