Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Návrat k hokeji

24. května 2011 v 15:09 | PJ
Už to bude nějaký ten pátek,ale já stále uvažuji nad hokejem.
Bylo to zajímavé, jak jedna soutěž dokázala "stmelit" celý náš národ, který nejdnou neřešil, co vyvádí ti naši páni politikové, ale sedli si a sledovali zápas. Když jsme vyhráli, druhý den ráno všichni vlaječky na autech a na fecobooku vznikali skupiny .... ("S Arťuchinem vysklít skol se DÁ,DÁ,DÁ!" ...:D) Byla chvíle, kdy češibyli hrdí na to, že jsou češi a teď ? Kam se podělo to nadšení? Proč lidé nejdnou jsou zase takoví "unavení životem" ? Zdá se mi to? Možnáje to jen mé zaujetí...
Ať je hokej každý den v roce....ale to už by to lidi tak nebavilo... mmm ...
Nevím... Jaký je váš názor? Myslíte si také, že když byl hokej, lidé se na sebe usmívali, byli v pohodě a teď jako kdyby na ně padla opět peřina stresu a ... a nic! Nadávají na naší politiku, říkají (ti mladší), že až vyjdou školu půjdou do zahraničí, v čechách že nezůstanou... Bohužel já nemám co říkat, já jsem to samí,ale není to dobře.
Je smutné, že náš národ dokáže dát dohromady jen hokej, a že třeba nejdeme raději do ulic Prahy a nejdeme provést další defenestraci... :D No a co? Stejně se většina shodne na tom, že s naší politikou to jde doháje, tak by byl klid. To jste chodili na Staromák, když se hrálo, pojďte teď! Ne jen skupinka,ale lidstvo, pojďte ty politiky vyházet z oken ... hm?
Uff...berte tohle všechno s rezervou. Jedná se pouze o uvažování jedné blondýny...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bbb | 25. května 2011 v 18:03 | Reagovat

si myslíš jak si dobrá přitom si jen další bárbínská děvka co si založila blog s iq tykve a jenom hezkou tvářičkou se to snaží maskovat přitom je věude vidět že je hloupoučká

2 PJ | Web | 25. května 2011 v 18:09 | Reagovat

[1]: Uff.. nevím co říct, ráda bych ti odpověděla, ale tady pan/paní "hrdina" nedal/a adresu na blog (pokud je, pokud ne tak se omlouvám). Ale stejně nevím, co bych odpovídala. "Díky za kompliment" ? No děkuju, že jsi mě označil/a za "hezkou tvářičkou" A to, že jsem hloupoučká... no omlouvám se ti, za to, že se ty mé články nedají číst,ale až tak hloupoučká nebudu, studuji na gympl a můj prospěch není  zrovna nejhorší,ale to tě nezajímá že? Berbie styl musím přiznat, že nejsem proti němu, vlastně jsem mu hodně blízko,ale stále si snažím uchovávat svůj vlastní styl,ale na článek o stylu si musíš nějaký ten pátek počkat, hledám inspiraci... ;)

3 Verush@ | Web | 26. května 2011 v 17:42 | Reagovat

Tak tímto článek jsi přesně vystihla můj pocit. Je hezké vidět, že ho se mnou někdo sdílí. Když probíhalo mistrovství, všude se o tom bavili, ať už jen zmínkou, nebo probírali celý zápas. To je jedno. Ale mluvili o tom. Jak ty píšeš, je opravdu zajímavé, že pár zápasů a vítězství lidi tak "spojí" a rázem rozveselí. U nás ve škole jsme se o hokeji bavili celkem často, potom s kamarádem, u známých, na oslavě... všichni o tom mluvili. Vlaječky na autech, na tvářích úsměv a české vlajky - to jsem denně vídávala.
Po skončení hokeje, jako by se zase všechno "vrátilo zpátky", nebo... ani nevím, jak to popsat, ale snad mě chápeš. :)

4 Verush@ | Web | 26. května 2011 v 17:45 | Reagovat

Taky musím dodat, že už se opravdu mooc těším na příští rok. Na to opakované "hokejové šílenství", protože počas něj jsou lidé veselejší... je hezké, když se celý národ baví o stejné věci. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.