Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Květen 2011

"trapný" deníček ?

3. května 2011 v 17:04 | PJ
Vy jste hlasovali (13), že chcete deník na tom druhém webu. 2 lidé sice byli proti,ale většina zvítězila. Ale mne se to stále nezdá, když jsem teď chtěla napsat článek tam, vzpomněla jsem si na to, co jsem říkala JK když tento blog začínal. Říkala jsem jí, že jen ten a žádný jiný, že chci všechno dělat pořádně a že se chci vyhnout tomu, že zkončím opět na začátku s "trapným" deníčkem. Chci všehno dělat pořádně a chci aby vás to bavilo. Vím, že máte (i já) rádi takové ty kusovky atp. těm se chci věnovat, dále pak tomu, aby měli paparazzi o čem psát (:D) a v neposlední řadě videům! Samozřejmě vám ráda budud radit, protože přeci jen za svůj prozatimní život už jsem nasbírala spoustu zkušeností (a to mi je zatím jen :D)
Prostě chci blog o tom co mě baví, a pokud možno co baví i vás! Pokud chcete mít šanci přispět k fungování tohoto blogu pište na mailing.pj@gmail.com nebo do komentářů a my se domluvíme. Můžete posílat i články. Mám pro vás (čtenáře) vyhrazenou celou tuto rubriku, takže zveřejním vše co budete chtít a mne se bude zdát dobré!

Blog vs. Blogspot

2. května 2011 v 21:19 | PJ
Opět se k Vám obracím s článkem, kde vás žádám o pomoc. Mívávala jsem blog jako deníček na blogspotu. Bylo to tam dobré líbilo se mi prostředí, všechno,ale blog.cz se mi zdál a zdá lepší v možností designu a tak. Takže jsem zůstala dál na blogu,ale blogspot se mi líbí stále a udělala jsem si tam deníček, který sem zatahovat nechci jednak protože chci dělat video deníček neboli vlog a také protože se mi to sem nějak "Nehodí" takže jsem přemýšlela a přemýšlela, cos tím deníčkovským blogem? Budu zvádat oba dva? Budete tam chodit?
Potřebuji poradit, co si myslíte vy?
Myslíte, že je dobrý nápad mít deníček na adrese pj-daily.blogspot.com ? A nebo si myslíte, že je lepší mít jeden blog a to pořádný se vším všudy ? Prosím o názory... Honem honem ! :)
xoxo
PJ