Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Duben 2011

Záplava Melancholie

29. dubna 2011 v 21:26 | PJ
loading


S koktejly ke kráse

17. dubna 2011 v 11:21 | PJ
Mmm… léto se blíží, při představě dokonalého prolešeného létního dne si většina z nás vybaví sluníčko, opalování se na lehátku v bazéně a k tomu líně upíjet koktejl. Neporadím vám jak přičarovat léto,ale poradím vám jak namíchat zdravý koktejl, který vás osvěží nebo třeba i pořádně prokrví. Na úvod článku bych chtěla poděkovat Báře Janáčkové za poskytnutí informací a receptů.

For Pets

10. dubna 2011 v 11:23 | PJ
Možná jsem blondýna působící povrchně a na první pohled docela najivně,ale i já si všímám věcí, které nejsou tak docela v pořádku.
Jak jistě víte mám pejska- Quintíčka a díky němu se zajímám i o to, co se děje v psím světě. Nezajímají mne jen oblečky,ale i to, když psi strádají. Né všichni psi mají to štěstí, aby narazili na skvělého páníčka a měli spokojený život někteří skončí v útulku. Některé jejich milý, drahý páníček přiváže za auto a jede plnou rychlostí hlava nehlava. Některé pejsky někdo umlátí... Je to smutné,ale je to tak.
Minulý týden- 2.dubna byl na výstavišti v Letňanech 1. veletrh "for pets". Mimo skvělých psích potřeb od botiček po psí pohovky tam bylo také spoustu společností, kterým jste mohli přispět. Například Help pes- společnost, která cvičí pejsky pro nevidomé lidi. Minimální příspěvek, který jste mohli dát bylo 20Kč a dostali jste za to krásnou propisku a nebo za 70 korun už jste mohli mít létající talíř. Bylo tam toho skutečně dost. A ne jen pro pejsky byly tam i potřeby pro kočk, rybičky, výstava morčat... všechno možné. Na pódiu mluvili různí odborníci ohledně pořízení pejska nebo problémovém chování u zvířat.
Ale zpět k týrání. Pedigrie, jeden z hlavních partnerů výstavy, tam měl stánek s peticí, proti tomu, aby se se zvířaty zacházelo jako s věcmi, aby byl zákon speciálně pro zvířata. Samozřejmě jsem petici podepsala a také jsem měla možnost poslat DMS pro naplnění misek v útulcích. Tu šanci můžete mít i vy teď stačí napsat SMS ve tvaru: DMS OCHRANAZVIRAT na číslo 87777Pomoci může skutečně každá SMS.
Ovšem zpět k veletrhu.
Mohli jste tam vzít i svého čtyřnohého miláčka. Jedna paní měla poněkud neobvyklého, nebo neobvyklou? Ona totiž chovala a jetli jí nesnědla tak stále ještě chová Pumu ! Pohdovější kočku jsem snad ještě neviděla, ta si lehla kde mohla. Paní ji za sebou musela táhnout a ona se ani nehnula, když jí lidé začali hladit byla nadšená.
Opravdu úžasné zvíře!

Jiná paní zase chovala také kuriózní zvíře ? Chtěli by jste mít doma takové prase ?
Lidé jsou různí, ta paní na mou otázku jestli ho má na zahadě řekla, že bydlí v bytovce. Tak to musí být hodně zajímavé.
Dále pak fotka mého favorita ve výstavě morčat. Málem mi sežral foťák, když jsem ho chtěla dát mezi mříže. Měl krásné modré mašličky na zadečku- fešák ! :)

Tak to byla zajímavá zvířátka z veletrhu. Byo tam spustu obchůdků a všechno bylo zlevněné. Bylo tam vše za velko obchodní ceny. Chtěla jsem natočit video,ale měla jsem vybitou baterku- zákon schálnosti. Proto je i tak málo fotek.
Tento veletrh doporučuji. Všem kteří chovají nějaké zvíře, a nebo i ti, kteří nemohou,ale mají je rádi, nebo i pro ty, co teprve plánují.

Spring dreaming ...

7. dubna 2011 v 16:58 | PJ


Je tam někdo ?

4. dubna 2011 v 18:33 | PJ