Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

MDŽ - "Sejdeme se na mostě"

8. března 2011 v 9:49 | PJ
Kolik z vás zapomnělo ? Abych pravdu řekla, kdyby mi to google nepřipomněl, také bych o tom nevěděla. Proč o tom vůbec píšu ? Přejdu rovnou k věci. Dneska nejenže je den žen,ale dokonce jeho 100. výročí !! A google hned hlásí celosvětový projekt:
Zjednodušeně řečeno, všechny ženy na světě se dnes večer sejdou na vyhrazených mostech a budou slavit a připomínat si čeho všeho ženy dosáhli. U nás se zaregistrovalo pouze dvě setkání a to v Praze a Ostravě. Jelikož mě je blíž Praha, tak v Praze to bude od 21:00 do 23:00, kde jinde než na Karlově mostě. Jedná se o oficiální akci, takže se nemusíte bát,ale je lepší dát organizátorovi předem vědět, že se zůčastníte a to na těchto stránkách, kde o tom můžete zjistit i více informací a to tak, že kliknete na tento symbol:
Takže holky (ženy) Večerní Praha patří nám !
Ještě se vrátím k těm stránkám, jistě víte, že ne ve všech zemí mají ženy stejná práva. Naštěstí je spoustu nadací ať už women for women nebo AFESIP, a právě do těchto nadací můžete přispět. I malá částka může pomoci. Takže úplně dole na těchto stránkách najdete všechny organizace.
Už jen vám všem přeji vše nejlepší k svátku a ačkoli málokdo to tak "žere" myslím, že každá dostanema aleaspoň kytičku ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 foto-a | Web | 8. března 2011 v 18:17 | Reagovat

Ani nevím ,že to dneska je :D

2 Victoria* | Web | 8. března 2011 v 22:02 | Reagovat

Tenhle svátek mi příjde ještě trochu jako pozůstatek komunismu, né proto, že se snad slaví, ale proto, že za té doby byl hodně oslavovaný, červené karafiáty jsou asi typické. Myslím,že mi snad ani nikdo nepopřál, já taky nikomu ne, a kytičku koupím mámce až hezky na Den matek:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.