Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Karaoke Párty

20. března 2011 v 12:26 | PJ
Dnes jsem si pro vás připravila Karaoke párty. Je to vážně zábava, nejde tak o pěvecké výkony jako se pobavit a hlavně si užít čas s přátely a neutratit skoro vůbec nic. Maximálě za občerstvení,ale můžete také udělat to, že každý kdo přijde vezme nějakou dobrotu s sebou.

Karaoke lidé buď milují nebo nenávidí. Je zapotřebí mít alespoň mailkatý hudební sluch, jinak by se ze zcela nevinné karaoke párty stal pořádný trapas. Pozvěte raději pouze kamarádky, žádné lidi navíc nepříjmejte.
O karaoke se všeobecně ví … (aneb zahrajte si na své párty na někoho, kdo o tom něco ví)
-Karaoke pochází ze dvou japonských slov a to "kara" což znaméná prázdný a "oke" což je orchestr.
-První karaoke se prý objevilo někdy v 70. Letech 20. Století v Japonsku. Tam měl v baru vystupovat jakýsi hudebník, ten ale na poslední chvíli onemocněl a tak majitel baru nechal hrát kapelu a do toho zpívat hosty.
-Karaoke je všude po světě velice rozšířené a to především v Japonsku.
Připravte si repertoár
Zapomeňte na nudné písně. Zapomeňte na remixy. Vybírejte pomalé písně, ty začátečník dobře zvládne a stihne u zpěvu i dobře vypadat. Vaše vystoupení je důležité a nejde přeci jen o zpěv. Stydlivost stranou, tím nikoho neohromíte. Dám vám jsem pár tipů na písně, které by se mohli dobře zpívat.
Diana Ross: Baby Love, You are everything
Gloria Gaynor: I will Surive
Beyoncé: Brohen Hearted Girl
A s rezervou, no spíše jako legraci berte- Tammy Wynette: Stand by your man
Stejně tak se na karaoke hodí Kylie Minogue,Madonna a většina "děvčat" z horních příček hitparád jen se vyhněte Lady Gaga, A zrádná klasika- ABBA: Dancing Queen, Waterloo, Mamma Mia, Money Money Money Dále také pozor na Mariah Carey, Celine Dion, Christinu Aguileru, také těžká je Britney Spears.
Doporučuji si stáhnout KMPlayer a karaokevidea si najít na youtube zkopírovat jejich URL adresu a pak jít na tyto stránky.
Začátky jsou nejhorší
Na takových podobných akcí je nejtěžší začátek, vyberte si nějaké video a začněte vy, musíte všem ukázat, že není čeho se bát. A pokud se někomu do zpívání nebude chtít ať si vezme někoho k sobě.
Tip: Pokud budete zpívat "duo" můžete vyzkoušet písně pro páry jako třeba:
Sonny and Cher: I got you baby nebo Frank Sinatra: Something stupid
Zábava se rozjíždí
Uvidíte, že se všechny dobře pobavíte, na závěr vašeho karaoke večera můžete určit nejlepší zpěvačku a té předat papírovou korunku, takovou jaká se dá koupit v každém větším papírnictví a pustit si film jako třeba "Ztraceno v překladu" a nebo "Když Harry potkal Sally" tym všude je o karaoke malinká zmínka.
Nezapomeňte pak vyfotit královnu karaoke večera a kolem ní všechny ostatní, uvidíte jak na to budete v budoucnu vzpomínat, ty fotky pak můžete rozdat všem co tam byli. Třeba se vaše karaoke večery stanou populární… ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 JK | Web | 20. března 2011 v 12:41 | Reagovat

pěkné... Můžeš dnes ven?

2 PJ | Web | 20. března 2011 v 18:21 | Reagovat

Jasně že ano !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.