Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

A to si lidé říkají lidé !

7. února 2011 v 13:39 | PJ
Teď jsem si všimla na jednom blogu odkazu na youtube, podívala jsem se a nevycházela z údivu.
Celévideo jsem probrečela. To je tak smutné, ten pejsek... čím si to zasloužil ?
Vadí mi takové případy a to dost silně. Ty lidi co mu to udělali ? jaké měli právo ? Jak je to napdalo ? Bavili se u toho ? Smáli se tomu, když to štěňátko táhli za sebou ? Koukali se ve zpětném zrcátku jak trpí ? Já vážně nevím co je na tom zábavného. Nejhorší je, že kdyby to někdo udělal jim, to by bylo špatné... Grr... má cenu to vůbec psát ? Není lepší jen poupozornit na to, že takových případů už je hodně, a že pokusy o to, to napravit jsou zbatečné ? Není lepší si to video raději ani nepouštět a dělat, jakoby se nic nestalo...?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moře lásky | Web | 7. února 2011 v 14:05 | Reagovat

Lidy jsou aji takovy. Bohužel.
Dělam v Photoshopu, a davam na blog jenom jeden članek každyh par dnů!

2 Ala | E-mail | Web | 7. února 2011 v 16:09 | Reagovat

Hnusné, avšak ti, co to udělali budou v příštím životě stejně vláčeni...nebojte se , že když nebudou potrestáni zákony státu, tak se jim podařilo uniknou trestu, ne - stoprocentní spravedlnost existuje. Server Lidovky.cz uveřejnil 17. 1. 2011 tento článek:
MOSKVA/PRAHA - Šílený lov přísně chráněných zvířat je předmětem soudního přelíčení v ruské Republice Altaj. Honitba skončila nejen smrtí ohrožených horských altajských beranů, ale také sedmi vysoce postavených politiků.
Celý článek :http://www.lidovky.cz/lovili-posvatne-berany-sedm-ruskych-politiku-pri-lovu-zemrelo-pvt-/ln_zahranici.asp?c=A110116_194732_ln_zahranici_mtr

Pohled na událost očima védské filozofie:
Oko za oko , zub za zub, jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá. Tito pánové si reakci za zabíjení sklidili okamžitě, u jiných to může být až v příštím životě.
Každý, kdo jí maso, a tím pádem  zabíjí ( i když to nedělá osobně - zaplatí si řezníka), tak reakce dostane. Problém je, že to není vidět hned. Proto si myslíme, že jsme beztrestní. Myslíme si, že po smrti nic není, a proto není otázka nějakých reakcí, dobrých či špatných.
  Věda se snaží dokázat, že život pochází z hmoty a není nic takového, jako duše. Snaží se tvrdit, že VĚDOMÍ pochází z HMOTY. Neexistuje nic takového jako vznit vědomí z hmoty.Vědomí je projevem, příznakem přítomnosti duše v těle. Když se píchnu, cítím bolest. Je tu vědomí.Jakmile duše z těla vystoupí (říkáme tomu smrt), vědomí tam již není. Mohu do těla kopnout a nic necítí.Zajímavé je latinské slovo EXITUS - odchod. Odchod koho a odkud? Odchod živé bytosti, duše, z její dočasné biofyzické schránky, z její dočasně pronajmutého bytu, těla. Tělo roste a vyvíjí se,  jen pokud v něm je duše. Narodí-li se dítě mrtvé, bez duše , neroste, nikoho nenapadne ho krmit. Duše je jako řidič v autě. Když v autě není řidič, je to kus nehybného plechu. S řidičem však auto vypadá živé, děti si mohou myslet, že auto jede samo od sebe, dospělý ale ví, že tam je živá osoba. Stejně tak naše těla vypadají živá, ale my jsme jak ty děti, které si myslí, že to tělo (auto) jede samo, bez řidiče, bez  duše....
  Slovo reinkarnace pochází z latiny. Re znamená "opakovaně" a inkarnare "vytvořit maso". Reinkarnace představuje stěhování duše spolu se subtilním (astrálním) tělem z jednoho hrubohmotného (fyzického) těla do dalšího určeného individuální karmou (výsledky svých činností).
Tolik dnešní lekce filozofie.Dává to smysl, není to spekulace, je to dávná moudrost Véd. Funguje to v praxi.Odkaz:viz
Reinkarnace- argumenty pro a proti:
http://www.veda.harekrsna.cz/encyklopedie/reinkarnace.htm
Jakou naději na mír má masožroutská společnost??http://gauranga.blog.cz/1009/jakou-nadeji-na-mir-ma-masozroutska-spolecnost
Hezký den přeje A. Kudlička.

3 eFča :P** | Web | 11. července 2011 v 9:10 | Reagovat

to není možné aby někdo byl něčeho takového schopný...celé jsem to probrečela....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.