Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Únor 2011

Nalezená, ztracená fenečka

27. února 2011 v 12:19 | PJ
S JK jsme šli včera s Quintíčkem na procházku,ale cestou se k nám připletla zatoulaná fenečka. Dám vám sem její fotku, nejedná se o nic "uměleckého", byla nádherná, volali jsme na policii, a tam nám řekli, že to máme oznámit na obecní úřad (-v sobotu večer opravdu skvělý nápad!).

Zámek Tloskov

24. února 2011 v 11:49 | PJ

Kytička

23. února 2011 v 18:00 | PJ

Oslík

23. února 2011 v 8:09 | PJ
c

Jak nazvat tento "otvor"

22. února 2011 v 11:49 | PJ
c
Bylo mi vyčteno, že mé fotografie jsou sice hezké, avšak moc morbidní. Této výtce jsem moc neporozuměla, tak přidávám další, mě typickou fotku. Každý máme svůj styl focení, ale jsem ráda za vaše připomínky ;)

Květina, konývka

21. února 2011 v 18:19 | PJ
c
Už tady dlouho nic nebylo, ostatně proč se můžete dozvědět zde a nebo na mém Twitteru :D. Zvykejte si na fotografie v interiéru... xD

Fešák ve sněhu ;)

18. února 2011 v 17:29 | PJ
Samozřejmě, že všichni už sníh nechceme, ale tuto fotku jsem si nemohla odpustit! :)
c

I ♥ Twitter

15. února 2011 v 18:49 | PJ
c
Jen to né! Propadla jsem Twitter šílenství. Teď budu muset čekat až mě to přestane bavit... A to má Twitter jen pár čechů,ale je tam zábava i s ostatními národostmi. Dnes jsem se pokoušela twitter rozšířit u nás ve škole... hm... kamarádka mi to lsibuje už měsíc, že si ho založí a pořád nic. Hlavně že má facebook. Jasně že na facebooku má více přátel...ale článek o facebooku už tu byl ne ? ;) Pro ty kdo neví je tady.
Twitter, jak uvádí jeho zakladatel, má sloužit jako tzv. mini blog. Proto žádní přátelé,ale Followeři aneb lidi, co si rádi přečtou va
še tweety. Tweet ve skutečnosti znamená pípání, jak radí náž google překladač ;) Už samotný název Twitter ve skutečnosti znamená cvrlíkání (proto i ten modyrý ptáček jako ikona).
tweet
Tyto překlady nám napoví o čem ten Twitter vlastně je. Tam všichni "pípají" (-jako holubi na střeše) své názory, zážitky. Když někoho jiného ty vaše názory zaujmou může za váma lítat- následovat vás a dozvídat se přednostně nové a nové. To samé můžete udělat i vy. Takže ve skutečnosti to s facebookem moc podobného nemá že ? ;) Twitter má, ale jen jedinou nevýhodu, není v češtině. Důvod proč tam není čeština, je i poměrně pochopitelný- no protože tam není moc čechů,ale to se dá změnit ne ? ;) Myslím si, že většina z nás už s angličtinou problémy nemá,ale jsou i tací... Nejprve jsem vám sem chtěla dát pár tipů, jak twitter používat,ale nemá to smysl, protože je o tom tolik čánků i v češtině... :)
Já jsem s twittrem začala, protože je tam hodně celebrit od Paris Hilton, přes Neila Patricka Harrise až po Baracka Obamu (-to je překvapení že? Také jsem se divila! :D ). Že je ten člověk skutečně ta pravá celebrita, poznáte podle tohoto symbolu http://a2.twimg.com/a/1297708673/phoenix/img/verified.png.
Všichni lidé co něco znamenají a rádi se podělí o své zážitky jsou na Twitteru. Pojďte tam i vy ;)

Sakra ! Kde to jsem ?

11. února 2011 v 13:09 | PJ
c

A teče si dál...

11. února 2011 v 8:39 | PJ
c