Z blogu na blogspot. Nová adresa: style-brunch.blogspot.com

Více informací zde.

Justin Bieber - Proč ho nesnášíte

25. ledna 2011 v 8:09 | PJ
Justin Bieber, celosvětová superstar, přesto že mu je teprve 16 let neznám nikoho, kdo by nevěděl o koho jde. Ať už v tom dobrém, nebo špatném. To co dokázal a čím si prošel je skutečně obdivuhodné. Je to kluk s obrovským talentem a proslavil se tím, že na youtube nahrával svá videa, kde zpíval. Žádné trapné soutěže nebo vlivní rodiče. Čistě vlastní práce.

Justin má spoustu fanoušků, kteří, jak sami uvádí, by pro něj dýchali. No dobře v některých případech se jedná až o přehnané emoce, nebo jak to nazvat,ale o to teď nejde. Každý máme svého oblíbeného zpěváka či zpěvačku. Sedí nám písničkami, které nám pomáhají vyrovnat se s přílivem nálad. Každý máme jiný životní styl, každý prožíváme něco jiného, každý jsme zkrátka jiní. To platí i v hudbě. To co se nám nelíbí, někdo může považovat za to nejlepší a zase naopak. Málokdo si to však uvědomuje a snaží se na sebe upoutat pozornost tím, že začne zakládat např. na Facebooku
tzv. hate skupiny. A nebo začne tvořit parodie na videoklipy a podobně.
U Justina Biebera je to jeden velký extrém. Ti nejbláznivější fanoušci a ti nejbezohlednější hate. Se slávou přichází i spoustu
nových starostí se kterými se musí každý vyrovnat, protože většinou s nimi neudělá nic. Ale stejně nechápu proč to lidi dělají. Nikdo není dokonalý a každý máme svůj styl. Říká se tomu svoboda. Jak by se líbilo třeba tvrdým metalistům nebo punkerům, kdyby jim začali šampóni nadávat a říkat že jsou trapný a začali proti nim dělat videa ? Ale to jsem se dostala zase tam kam nechci i když i to s tím souvisí.

Chci říct, že Justinův příběh by pro nás měl být spíše takový motivační. On měl sen a ten se mu splnil, není to skvělé ? Nechtěli by jste to také ? Nechtěli by jste si splnit svůj sen ? A kdyby se vám to podařilo nebyli by jste zpočátku zklamaní kdyby o vás lidé vytvářeli hate-skupiny, videa, a roznášeli takové hloupé drby… Ale i jeho fanoušci by se měli zamyslet, to že budete kopírovat jeho styl jím nebudete. A je asi jednoprocentní šance, že ho kdy uvidíte nebo že s ním vůbec promluvíte, tak vám může být jedno s kým chodí ne ?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.